Verslo kelionės

VERSLO KELIONĖS – PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Evitra tai transportas Jūsų verslo kelionėms. Nuo pat pradžių rūpinasi savo klientų komfortu, todėl padarykite savo verslo kelionę prabangią, bei komfortišką. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad profesionaliai pasirūpinsime Jumis ir Jūsų verslo kolegomis. Mes sudarysime kelionės maršrutą ir pasirūpinsime Jūsų patogumu, o Jums liks tik mėgautis nuostabia kelione. Atvykite į derybas, dalykinį susitikimą patogiai bei laiku! Įvairių klasių automobiliai Jūsų puikioms verslo kelionėms visoje Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia.

Skaityti daugiau
Mikroautobusai šeimos išvykoms

MERCEDES BENZ VITO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Evitra tai transportas Jūsų kelionėms. Mikroautobusas Mercedes-Benz VITO sukurtas šeimos ir grupinėms kelionėms. Išskirtinis dizainas ir nepakartojamas komfortas padarys Jūsų kelionę neužmirštama ir itin komfortišką. Mercedes-Benz VITO nuoma be vairuotojo - tai geriausias pasirinkimas Jūsų išvykoms. Naujausio modelio mikroautobusas sukurtas tam, kad keliauti. Mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia.

Skaityti daugiau
Vestuvinio transporto istorija

VESTUVINIS TRANSPORTAS. ISTORIJA

Evitra tai transportas Jūsų prabangioms vestuvėms. Jaunavedžiai visada pageidavo, kad šventė būtų įspudinga. Nuo senų laikų vestuvės buvo viena iš svarbiausių švenčių. Vestuvių dieną norisi pamiršti apie visus rūpesčius. Kelionė į šventės vietą norisi nepraeiti pesčioms, o nuvažiuoti transportu. Nuo pat pradžių transportas buvo skirtas tik nuotakai ir jaunikiui, laikui bėgant svečiams buvo irgi sugalvodamas transportas. Laikai keitėsi ir transportas keitėsi. Vestuvinio transporto istoriją galite sužinoti čia.

Skaityti daugiau
S-class nuoma vestuvėms

VESTUVINIS TRANSPORTAS. KOKS TINKA JUMS?

Vestuvės – nuostabi šventė pasikartojanti tik vieną kartą gyvenime. Vestuviu diena norisi, kad viskas būtų nuostabiai, todėl neverta pamiršti apie vestuvinį transportą. Vestuvinis transportas yra be galo svarbus kaip jaunųjų porai taip ir svečiams. Vestuvinis transportas sukelia šventei atmosferą ir neužmirštamus įspūdžius. Prabangaus transporto nuoma su vairuotoju – tai ne tik gražu, bet ir patogu. Vestuvėse naudojamas transportas gali pasirodyti kaip vienas iš mažiau svarbių dalykų, tačiau jis gali turėti didelę įtaką visam vestuvių renginiui. Išrinkite išskirtinio modelio automobilį Jūsų ypatingai šventei jau šiandien Evitra autoparke!

Skaityti daugiau
Mikroautobuso nuoma vestuvėms

Vestuvių transportas – platus pasirinkimas bet kuriam skoniui! Ką verta žinoti?

Planuojate savo vestuves ir troškote tik nuostabiausių bei įsimintiniausių akimirkų? Nerimaujate, kad teks susidūrti su papildomais transportavimo rūpesčiais? Tikitės, kad Jūsų vestuvių šventė bus pati nuostabiausia? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kurio priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, nuo tikslaus vestuvių plano įgyvendinimo iki Jūsų pačių bei Jūsų svečių šventinės nuotaikos! Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių automobilį ir kokį transportą pasirinkti vestuvių svečiams? Šiame straipsnyje papasakosime plačiau apie visus niuansus, su kuriais renkant savo vestuvių transportą dažniausiai susiduria mūsų klientai.

Skaityti daugiau