Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju

MERCEDES-BENZ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Mercedes-Benz automobilių nuoma. Automobilių Mercedes-Benz nuoma ne tik verslo kelionėms, bet ir vestuvėms. Prabangių automobilių nuoma su vairuotojuMercedes-Benz S-class W223 nuoma išskirtinio komforto pojūčiui, Mercedes-Benz V-class nuoma su vairuotojudraugų ar verslo partnerių komfortiškai kelionei bei Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma išskirtinėms ir linksmoms kelionėms po visas Baltijos šalis. Taip pat, Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo Jūsų smagioms išvykoms po visas Europos šalis.

Skaityti daugiau
Verslo kelionės

VERSLO KELIONĖS – PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA

Evitra tai transportas Jūsų verslo kelionėms. Nuo pat pradžių rūpinasi savo klientų komfortu, todėl padarykite savo verslo kelionę prabangią, bei komfortišką. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad profesionaliai pasirūpinsime Jumis ir Jūsų verslo kolegomis. Mes sudarysime kelionės maršrutą ir pasirūpinsime Jūsų patogumu, o Jums liks tik mėgautis nuostabia kelione. Atvykite į derybas, dalykinį susitikimą patogiai bei laiku! Įvairių klasių automobiliai Jūsų puikioms verslo kelionėms visoje Lietuvoje ir užsienyje. Mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia.

Skaityti daugiau
Mikroautobusai šeimos išvykoms

MERCEDES BENZ VITO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Evitra tai transportas Jūsų kelionėms. Mikroautobusas Mercedes-Benz VITO sukurtas šeimos ir grupinėms kelionėms. Išskirtinis dizainas ir nepakartojamas komfortas padarys Jūsų kelionę neužmirštama ir itin komfortišką. Mercedes-Benz VITO nuoma be vairuotojo — tai geriausias pasirinkimas Jūsų išvykoms. Naujausio modelio mikroautobusas sukurtas tam, kad keliauti. Mūsų teikiamas paslaugas galite rasti čia.

Skaityti daugiau
Ilgalaikė transporto istorija

ILGALAIKĖ AUTONUOMA

Ilgalaikė autonuoma. Autonuoma pradėjo populiarėti praeito amžiaus antroje pusėje. Autonuoma — patogu ir ekonomiška. Nuomojant automobilį turite nuostabią galimybę naudotis naujausiais automobilais be jokių papildomų rūpesčių. Nuomojant automobilį turite gaimybę pasirinkti sau tinkamą modelį. Įvairus automobilis — įvairioms progoms. Autonuoma - patogu, greita, ekonomiška!

Skaityti daugiau

Automobilių nuomos istorija

AUTOMOBILIŲ NUOMA. ISTORIJA

Automobilių nuoma. Jau prieš porą dešimtmiečių žmonės norėjo nuomoti automobilius. Automobiliu nuoma – tai puikus būdas naudotis naujausiais automobiliais be jokių rūpesčių. Autoobilių nuoma pradėjo populiarėti XX - ame amžiuje ir yra populiari iki šiandien. Pirmąjį automobilių nuomos parką sudarė tik vienas automobilis. Laikui bėgant vis daugiau žmonių norėjo gauti pinigus iš klientų, kurie galėjo leisti sau išnuomoti automobilį. Kuo toliau, tuo daugiau buvo įmonių, kurie siūlė nuomotis transportą. Šiandien automobilių nuoma yra populiari visame pasaulyje ir išnuomoti automobilį gali leisti sau beveik kiekvienas.

Skaityti daugiau

Vestuvinio transporto istorija

VESTUVINIS TRANSPORTAS. ISTORIJA

Evitra tai transportas Jūsų prabangioms vestuvėms. Jaunavedžiai visada pageidavo, kad šventė būtų įspudinga. Nuo senų laikų vestuvės buvo viena iš svarbiausių švenčių. Vestuvių dieną norisi pamiršti apie visus rūpesčius. Kelionė į šventės vietą norisi nepraeiti pesčioms, o nuvažiuoti transportu. Nuo pat pradžių transportas buvo skirtas tik nuotakai ir jaunikiui, laikui bėgant svečiams buvo irgi sugalvodamas transportas. Laikai keitėsi ir transportas keitėsi. Vestuvinio transporto istoriją galite sužinoti čia.

Skaityti daugiau
S-class nuoma vestuvėms

VESTUVINIS TRANSPORTAS. KOKS TINKA JUMS?

Vestuvės — nuostabi šventė pasikartojanti tik vieną kartą gyvenime. Vestuviu diena norisi, kad viskas būtų nuostabiai, todėl neverta pamiršti apie vestuvinį transportą. Vestuvinis transportas yra be galo svarbus kaip jaunųjų porai taip ir svečiams. Vestuvinis transportas sukelia šventei atmosferą ir neužmirštamus įspūdžius. Prabangaus transporto nuoma su vairuotoju — tai ne tik gražu, bet ir patogu. Vestuvėse naudojamas transportas gali pasirodyti kaip vienas iš mažiau svarbių dalykų, tačiau jis gali turėti didelę įtaką visam vestuvių renginiui. Išrinkite išskirtinio modelio automobilį Jūsų ypatingai šventei jau šiandien Evitra autoparke!

Skaityti daugiau
Mikroautobuso nuoma vestuvėms

Vestuvių transportas — platus pasirinkimas bet kuriam skoniui! Ką verta žinoti?

Planuojate savo vestuves ir troškote tik nuostabiausių bei įsimintiniausių akimirkų? Nerimaujate, kad teks susidūrti su papildomais transportavimo rūpesčiais? Tikitės, kad Jūsų vestuvių šventė bus pati nuostabiausia? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kurio priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, nuo tikslaus vestuvių plano įgyvendinimo iki Jūsų pačių bei Jūsų svečių šventinės nuotaikos! Kaip išsirinkti tinkamą vestuvių automobilį ir kokį transportą pasirinkti vestuvių svečiams? Šiame straipsnyje papasakosime plačiau apie visus niuansus, su kuriais renkant savo vestuvių transportą dažniausiai susiduria mūsų klientai.

Skaityti daugiau