Mikroautobusų nuoma vestuvėms | Evitra

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

MERGVAKARIAMS, BERNVAKARIAMS
Automobilių nuoma vestuvėms
Audi automobilio nuoma vestuvėms
Automobilių papuošimas vestuvėms
Automobilių papuošimas vestuvėms
Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobuso nuoma vestuvėms

Mergvakariui, bernvakariui

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju vestuvėms – aktuali paslauga kiekvienam organizuojančiam savo vestuvių šventę susiduriančiam su visų šventės dalyvių transportavimo klausimais. Siūlome palikti visus savo ir savo svečių transportavimo rūpesčius profesionalams ir mėgautis kieviena savo šventės akimirka! Mikroautobuso nuomos paslaugos vestuvių svečiams leis komfortiškai keliauti iki bažnyčios iš šventės vietos, o vėliau saugiai grįžti namo.

Planuojantiems mergvakario arba bernvakario vakarėlį – mikroautobuso nuoma su vairuotoju yra tikriausiai aktualiausias klausimas! Siūlome įgyvendinti visus suplanuotus vakarėlio planus be jokių papildomų rūpesčių, nes mūsų vairuotojai pasirūpins Jūsų šventine nuotaika ir Jūsų saugumu keliaujant į bet kurią šventes vietą! Bet kuriai merginų arba vaikinų kompanijai siūlome platų transporto asortimentą, todėl galite būti tikri, kad rasite optimaliausią transporto nuomos sprendimą ir galėsite linksmintis pamiršdami apie keliones rūpesčius!

Norėtumėte papuošimų? Ne bėda! Balta, raudona? Ant veidrodėlių arba ant kapoto? Dabar galite rinktis net iš keletą variantų vestuvinių papuošimų! Savo klientams kartu su užsakytais mikroautobusais siūlome pasinaudoti ir papuošimų nuomos paslaugomis! Į šventę keliaukime puošniai!

Kreiptis dėl konsultacijos
Transporto nuoma mergvakariui

Viena iš geriausių idėjų mergvakariui - mikroautobuso nuoma su vairuotoju! Nesvarbu koks oras už lango, mikroautobuse galima linksmintis, leisti muziką bei komfortiškai keliauti iki suplanuotos vietos! Keliaukite drauge ir pamirškite apie visus dienos rūpesčius – Jūsų vairuotojas pasirūpins, kad kelionė praeitų sklandžiai ir visas suplanuotas mergvakario maršrutas būtų įgyvendintas laiku.

Mikroautobusas su vairuotoju mergvakariui tai optimaliausias sprendimas, norint keliauti patogiai iš bet kokio Lietuvos kampelio! Siūlome platų mikroautobusų mergvakariams pasirinkimo: nuo mažų mikroautobusų mergvakariui iki didelių mikroautobusų mergvakariams. Būkite ramios, visos Jūsų draugės galės keliauti komfortiškai ir po mergvakario šventės liks tik geriausi prisiminimai!

Plačiau

Transporto nuoma bernvakariui

Sprendžiate, kas vairuos per bernvakario šventę? Norinčių iki šiol neatsirado? Mikroautobuso nuoma su vairuotoju bernvakariui galėtų būti Jūsų geriausias priimtas sprendimas! Siūlome pamiršti apie visus transportavimo rūpesčius ir patikėti šį klausimą mums! Jūsų patogumui Asmeninis vairuotojas pasirūpins Jūsų saugumu, komfortu ir suplanuoto bernvakario maršruto įgyvendinimu. Ir visai nesvarbu iš kokio miesto Jūsų kelionės pradžia ir kur planuojate baigti savo bernvakario maršrutą!

Mūsų vadybininkai parinks mikroautobusą Jūsų bernvakario šventei atsižvelgiant į keleivių skaičių ir kitų asmeninių pageidavimų. Siūlome platų transporto nuomos bernvakariams pasirinkimą: nuo mažų mikroautobusų iki 8 asmenų grupei iki didesnių, iki 20 asmenų grupei transporto priemonių. Mėgaukitės savo bernvakario švente visi kartu ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Plačiau

Transporto nuoma vestuvėms

Planuojat vestuvių šventę – labai svarbu atkreipti dėmesį į visų vestuvių svečių transportavimo klausimus. Kaip Jūsų draugai, kolegos, artimieji atvyks į Jūsų vestuvių šventę? Ar jiems bus patogu keliauti iš kitų miestų, ar svečiai turės galimybę saugiai grįžti namo? Ar Jūsų svajonių šventė ir Jūsų suteikiamas rūpestis paliks gerus ir šiltus atsiliepimus šventės dalyviams?

Tam, kad kiekvienas šventės dalyvis jaustųsi patogiai ir galėtų pilnavertiškai mėgautis Jūsų šventės akimirkomis, siūlome mikroautobuso nuoma vestuvėms. Nesvarbu, kiek vestuvių dalyvių yra pakviestą į Jūsų vestuves, pasirūpinsime kiekvieno svečio transportavimu nuo pat namų iki bažnyčios, šventės vietos ir saugiai parvešime po šventės namo. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju vestuvėms – tai patogus būdas keliauti visiems kartu!

Plačiau

Kokius mikroautobusus siūlome?

Transportas vestuvėms

Mažų mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mažų mikroautobusų nuoma vestuvėms

7, 8 vietų mikroautobusų nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams. Mažų mikroautobusų (minivenų) nuoma vestuvėms.

Plačiau
Didelių mikroautobusų nuoma vestuvėms

Didelių mikroautobusų nuoma vestuvėms

Didelių mikroautobusų nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams. Platus pasirinkimas bet kurio dydžio kompanijai.

Plačiau
Mikroautobusų papuošimo paslauga vestuvėms

Mikroautobusų papuošimo paslauga vestuvėms

Mikroautobusų papuošimai vestuvėms. Mikroautobusų papuošimo paslaugos įvairiems skoniams ir šventinei nuotaikai tik nuo €5!

Plačiau

Jūs klausiate – mes atsakome!

Populiariausi klausimai išsirenkant mikroautobusą vestuvėms

A. Kokius mikroautobusus su vairuotoju vestuvėms siūlote?

Mikroautobusų nuoma vestuvėms – vienas iš aktualių klausimų organizuojant bet vestuves ir norint tinkamai pasirūpinti jų dalyviais. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualumą, norus ir pageidavimus, todėl stengiamės siūlyti platų vestuvinių mikroautobusų nuomos paslaugų pasirinkimą, pradedant nuo mažų mikroautobusų nuomos vestuvėms paslaugų, tokių kaip 8 vietų mikroautobuso nuoma vestuvėms ir baigiant prabangių mikroautobusų nuomos vestuvėms paslaugomis, tokiais kaip Mercedes-Benz Sprinter nuoma vestuvėms (20 vietų mikroautobusų nuoma vestuvėms). Mūsų autoparkas ir mikroautobusų pasirinkimas nuolat keičiamas ir plečiamas, dalį mikroautobusų vestuvėms galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje "Transportas". Visi mikroautobusai yra naujų arba naujausių Mercedes-Benz Sprinter arba VW Crafter modelių. Jeigu nežinote, koks mikroautobusus atitiks Jūsų lūkesčius, bus tinkamas pagal vietų skaičių ir jo nuomos kaina atitiks skirtam nuomai biudžetui – siūlome kreiptis į mūsų vadybininkus, kurie mielai suteiks visą reikiamą informaciją, parengs mikroautobuso nuomos vestuvėms pasiūlymą ir padės išsirinkti tinkamiausią mikroautobuso vestuvėms nuomos variantą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paslaugas teikiame oficialiai, yra pasirašoma transporto nuomos paslaugų sutartis ir išrašoma sąskaita, todėl pasirenkant mūsų kompaniją, kaip Jūsų vestuvių transporto paslaugų tiekėją – dėl aukščiausios kokybės paslaugų atlikimo galite būti ramūs. Sužinoti daugiau informacijos apie kompaniją ir artimiau susipažinti su mūsų veikla galite mūsų svetainės skiltyje "Apie mus".

B. Kur galima pažiūrėti mikroautobusų nuotraukas ir susipažinti su aprašymu?

Kiekvieno siūlomo mikroautobuso vestuvėms nuotraukas ir aprašymą suteiks mūsų vadybininkai kartu su parengtu komerciniu mikroautobuso vestuvėms nuomos pasiūlymu. Taip pat dalį siūlomų mikroautobusų vestuvėms nuotraukų yra patalpintos mūsų svetainės skiltyje "Transportas". Jeigu mūsų klientams kyla bent vienas klausimas dėl vestuvinio mikroautobuso aprašymo, kviečiame kreiptis į mūsų vadybininkų komandą, kurį suteiks visą reikiamą informaciją ir suteiks savo pagalbą visais mikroautobusų nuomos vestuvėms klausimais.

Su mūsų komanda galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje "Kontaktai".

C. Kokiuose miestuose išsinuomojate mikroautobusus vestuvėms?

Mikroautobusų nuomos vestuvėms paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir galime atvykti į bet kurį užsienio miestą! Mikroautobusai randasi didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Už papildomą ridos arba valandinį mokestį mikroautobusų vairuotojai atvyksta į šių miestų rajonus arba į kitus Lietuvos, užsienio miestus, kuriuose reikėtų mikroautobusų vestuvėms nuomos paslaugų. Taip pat, jeigu planuojate vestuvių planą sudaryti per keletą miestus (pvz. iš Vilniaus vykti į Trakus, Kauną, Palangą ir kitus miestus) – toks planas taip pat yra įmanomas.

Į klausimus kur tiksliai randasi pageidaujamas mikroautobusas ir kiek kainuotų jo atvykimas į Jūsų pasirinktą miestą, mielai atsakys mūsų vadybininkai, su kuriais galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

D. Kiek kainuoja mikroautobusų vestuvėms nuoma?

Mikroautobusų nuomos kaina vestuvėms priklauso nuo šventės datos, nuomos trukmės, planuojamos ridos (maršruto), mikroautobuso modelio (kuris parenkamas atsižvelgiant ir į keleivių skaičių) ir kitų asmeninių pageidavimų. Kadangi visos kainos skaičiuojamos individualiai, priklausomai nuo anksčiau aprašytos informacijos, visus mikroautobusų nuomos vestuvėms pasiūlymus rengia mūsų vadybininkai.

Suprantame, kad vestuvių šventės organizavimas reikalauja ypatingai daug išlaidų, todėl siekiant užtikrinti ne tik aptarnavimo kokybę, bet ir pateikti mūsų klientams patraukliausius mikroautobusų nuomos pasiūlymus, mes nuolat skelbiame įvairiausias akcijas, nuolaidas ir kitus ypatingus transporto nuomos vestuvėms pasiūlymus, tarp kurių ir mikroautobusų nuomos vestuvėms paslaugos sumažintomis kainomis! Visus aktualius pasiūlymus galite peržiūrėti mūsų socialinių tinklų paskyroje “Facebook” platformoje arba mūsų svetainės skiltyje “Ypatingi pasiūlymai”.

E. Ar teikiate mikroautobusų papuošimo paslaugas ir kiek tai kainuoja?

Mikroautobusus papuošti vestuvėms galima. Papuošti vestuviniais papuošimais mikroautobusą galite patys (arba Jūsų samdyti asmenys) per mikroautobuso nuomos laiką šventės dieną arba mikroautobusų vestuvių papuošimo paslaugą galite užsisakyti tiesiogiai pas mus. Mikroautobusas Jūsų vestuvių dieną atvyks į nurodytą vietą jau su pasirinktais papuošimais, kuriais iš anksto pasirūpins mūsų mikroautobusų vestuvinių papuošimų nuomos paslaugas teikianti komanda. Dalį turimų mikroautobusų papuošimų vestuvėms galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Papuošimų nuoma vestuvėms”. Kartu prie kiekvieno vestuvinių papuošimų nuotraukų ir aprašymo rasite ir papuošimų paslaugos kainą, į kurią jau įtraukiame visus mokesčius.

Turint savo papuošimus ir norint juos uždėti ant mikroautobusų vestuvėse, prašome iš anksto perspėti apie tai mūsų vadybininkus. Pabrėžiame, kad vestuviniai papuošimai neturi pakenkti mikroautobuso dažams arba kitaip sugadinti mikroautobuso būklę. Vestuviniai papuošimai neturi būti klijuojami, neturi turėti aštrių dalių. Pasiteirauti dėl mikroautobusų papuošimo paslaugos vestuvėms galima mūsų vadybininku, kurių kontaktus rasite mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

F. Ar teikiate automobilių nuomos su vairuotoju paslaugas vestuvėms?

Taip, tarp savo transporto nuomos vestuvėms paslaugų teikiame ir automobilių nuomos vestuvėms paslaugas. Daugiau informacijos galite rasti mūsų svetainės skiltyje “Automobilių nuoma vestuvėms”.

Savo autoparke turime platų automobilių nuomos vestuvių šventei pasirinkimą – Audi nuoma vestuvėms, Mercedes-Benz nuoma vestuvėms, BMW nuoma vestuvėms, retro automobilių nuoma vestuvėms. Platus pasirinkimas leis išsinuomoti Jūsų vestuvių šventei Jūsų svajonių automobilį ir mėgautis vestuvių šventės akimirkomis be jokių papildomų transportavimo rūpesčių. Dalį siūlomų transporto priemonių vestuvėms galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Transportas”. Nežinote kokį automobilį vestuvėms geriau pasirinkti ir kaip geriau suderinti jį prie išsinuomotų mikroautobusų vestuvių svečiams? Domina automobilio nuomos vestuvėms kaina? Mūsų vadybininkai visada pasirengę Jums padėti!

Pasiteirauti dėl automobilių nuomos vestuvėms paslaugų ir gauti komercinį pasiūlymą galite susisiekę su mūsų vadybininkais, kurių kontaktus rasite mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

G. Ar nuomojate prabangius mikroautobusus vestuvėms?

Taip, teikiame ir prabangių mikroautobusų nuomos vestuvėms paslaugas, su asmeninių vairuotojų paslaugomis. Jūsų dėmesiui siūlome įvairių modelių Mercedes-Benz mikroautobusus vestuvėms. Atsižvelgiant į Jūsų turimus pageidavimus parinksime optimaliausią prabangių mikroautobusų nuomos paslaugas vestuvėms.

Dažnai mūsų teiraujasi dėl 7/8 vietų transporto nuomos vestuvėms tam, kad visi artimieji vestuvių svečiai galėtų keliauti kartu su būsimais jaunavedžiais. Mažų prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms – tai puikus variantas keliauti prabangiai ir visiems kartu! Visus įmanomus vestuvinių automobilių nuomos variantus maloniai pateiks mūsų vadybininkai. Netiko nuomos kaina? Ne bėda, mielai peržiūrėsime ką galima pasiūlyti iš kitų variantų!

H. Kaip galima rezervuoti mikroautobusą vestuvėms?

Išsinuomoti (rezervuoti) mikroautobusą vestuvėms (arba kitą pageidaujamą transportą vestuvėms) galite po visų užsakymo detalių sudarymo Jums patogiu būdu, kurie nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

Primename, kad dirbame oficialiai, todėl yra pasirašoma sutartis, išrašoma sąskaita. Visi dokumentai yra parengiami užsakovo vardu ir išsiunčiami pasirašymui bei apmokėjimui užsakovo elektroniniu paštu. Esant klausimams dėl dokumentų pasirašymo arba sąskaitos apmokėjimo – galite kreiptis tiesiogiai į mūsų vadybininkus.

Pasinaudokite mūsų pasiūlymais!

Mikroautobuso nuoma vestuvėms pigiau

Ypatingi pasiūlymai!

Nepraleiskite progos išsinuomoti mikroautobusą vestuvėms pigiau! Siekite nuolat skelbiamas akcijas ir užsisakykite mikroautobusą sumažintomis kainomis!

Plačiau

Paslaugos vestuvių planuotojams.

Organizuoti vestuves – Jūsų darbas? Tuomet siūlome Jums bendradarbiavimo galimybes! Dirbkime kartu ir siūlykime tik kokybiškas transporto nuomos paslaugas.

Plačiau