Mikroautobusų nuoma vestuvėms | Evitra

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Ruošiatės organizuoti vestuves?

Mikroautobuso nuoma vestuvėms, platus transporto pasirinkimas Jūsų tobulai šventei. Padėsime išsirinkti Jums tinkamą mikroautobusą atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu.

Atsipalaiduokite, grožėkitės ir mėgaukitės šventė kartu su Evitra. Tebeliko tik išsirinkti...

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Vilniuje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Vilniuje bei dideli mikroautobusai vestuvėms Vilniuje. Galite rinktis iš 14, 17 bei 20 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

mikroautobuso nuoma vestuvems Kaune

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Kaune

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Kaune – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Kaune labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Kaune bei dideli mikroautobusai vestuvėms Kaune. Galite rinktis iš 10, 16 bei 23 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Klaipėdoje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Klaipėdoje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų paslaugoms 20 vietų mikroautobusai vestuvėms Klaipėdoje.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Lietuvoje – atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę ir turėjo galimybę išvežiuoti savo svečius mikroautobusais arba autobusais į šventes vietą ir iš šventės vietos į namus.

Didelis vestuvinių mikroautobusų pasirinkimas suteikia galimybę išsinuomoti Jums tinkamiausią transporto priemonę ir organizuoti savo vestuves nuo pradžios iki galo sklandžiai ir be papildomų rūpesčių.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į Jūsų šventes vietą (restoraną, sodybą) Jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei...

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.