Mikroautobusų nuoma vestuvėms | Evitra

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Ruošiatės organizuoti vestuves?

Transporto nuoma vestuvėms suteiks Jums tiksliu laiku ceremonijos dalyvių ir svečių pristatymo paslaugą ir išspręs transporto problemas. Mikroautobusus valdys patyrę vairuotojai, kurie iš karto randa bendrą kalbą su svečiais. Iškilmingos akimirkos metu jie bus tinkamai apsirengę. Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje, Kaune Klaipėdoje teikiama pagal visus jūsų poreikius, pasirinkimui turime platų vestuvinių mikroautobusų ir automobilių. Prabangių automobilių nuoma vestuvėms, autobusų nuoma vestuvėms, mikroautobusų nuoma vestuvėms – siūlome visas transporto paslaugas jūsų šventei.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje

Vežame vestuves patogiais 8-23 vietų mikroautobusais. Dažnai klientai susiduria su nepagrįstai didele kaina vestuvėms - mūsų bendrovė netaiko didesnio tarifo vestuvininkams. Atvirkščiai, mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai. Turimę platų mikroautobusų pasirinkimą, todėl tikrai turėsime ką parinkti jūsų šventinei datai.

Mikroautobusų vestuvėms spalvos:

  • Sidabrinė
  • Balta
  • Tamsiai pilka
  • Juoda

Mikroautobuso nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Lietuvoje - atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę ir turėjo galimybę išvežiuoti vestuvės svečius mikroautobusais arba autobusais. Taip pat siūlome prabangių mikroautobusų nuomą.

Turime didelį mikroautobusų vestuvėms / autobusų vestuvėms ar prabangių automobilių vestuvėms pasirinkimą, visada yra galimybė tinkamai papuošti transportą. Transporto papuošimai aptariami atskirai. Papuoštame automobilyje visada malonu važiuoti, ir kelionė tuo metu transformuojasi į patogų jaunavedžių lydėjimą.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į jūsų pokylio vietą (restoraną, sodybą) jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais juos reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei :)

Automobilių nuoma vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms.
Mercedes-Benz S-class nuoma (W221, W222)
Audi A8 nuoma vestuvėms
BMW 7 nuoma vestuvėms

Naujausi prabangūs automobiliai (3-7 vietų)
Mercedes-Benz V-klasė nuoma vestuvėms su vairuotoju.
Teikiamas įvairūs VIP klasės transportas. VIP klasės lengvųjų automobilių nuoma, prabangių mikroautobusų nuoma, prabangių automobilių nuoma vestuvėms.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.