Bažnyčios vestuvėms | Evitra

Bažnyčios vestuvėms

Bažnyčios vestuvėms. Idėjos vestuvių santuokai ir fotosesijai!

Taip pat: automobilių ir mikroautobusų nuoma vestuvių šventei.

Bažnyčia Vilniuje


Vestuvės – bene svarbiausia gyvenimo šventė, kuriai esame pasirengę suteikti visą dėmesį ir surengti ją taip, kad ji ilgam liktų kiekvieno svečio atmintyje.
Rengdami vestuvių šventę, susiduriame su daugybe klausimų, o vienas jų yra: kur tuoktis? Juk nuo šio pasirinkimo priklausys visos ceremonijos nuotaika.
Mūsų pasirinkimui neabejotinai įtakoja ne tik bažnyčios lokacija, bet ir jos architektūra.
Turėdami didelę patirtį, organizuojant vestuves Lietuvoje, parinkome populiariausiai ir jaunavedžių labiausiai mėgstamas bažnyčias.

Vilniaus Šv Mikalojaus bažnyčia

Vilniaus Šv. Mikalojaus bažnyčia

Tai seniausia Vilniaus bažnyčia, pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose paminėta Lietuvos krikšto metais – 1387-aisiais, įsteigta dar Gedimino laikais į Lietuvą pakviestiems Hazos sąjungos miesto amatininkams ir pirkliams. Tai liudija ir Vidurio Europos regionui tradicinis šv. vyskupo Mikalojaus Miriečio – keliautojų, pirklių, amatininkų, belaisvių, vaikų globėjo – titulas.
Naujausio modelio Audi A6 automobilio nuoma Jūsų vestuvėms – puikus pasirinkimas mėgstantiems niekad nesenstančią klasiką ir subtilią prabangą.
Visas transportas vestuvėms

Vilniaus Šv Onos bažnyčia

Vilniaus Šv. Onos bažnyčia

Tai viena gražiausių gotikos stiliaus bažnyčių, pirmą kartą paminėta 1390 m., kuri tuomet priklausė pranciškonams. Istoriniai faktai liudija, kad bažnyčia kelis kartu degė, buvo paversta sandėliu ir tik 1902-1909 m. pakartoninai buvo restauruota. Yra teigiama, kad traukdamasis iš Rusijos, Napoleonas aplankęs Vilnių ir susižavėjęs šia bažnyčia pasakė, kad, jei galėtų, tai pasidėtų Šv. Onos bažnyčią ant delno ir pasiimtų su savimi į Paryžių.
Naujausio miniveno Mercedes-Benz nuoma vestuvių šventei – nuostabus pasirinkimas jaunųjų ir liudininkų, o taip pat svečių pervežimui iš/į šventės vietą.
Visas transportas vestuvėms

Vilniaus Kalvarijų Šv Kryžiaus Atradimo bažnyčia

Vilniaus (Kalvarijų) Šv. Kryžiaus Atradimo bažnyčia

Dešiniajame Neries krante pastatyta bažnyčia savo istorijos pradžios siekia net 1669 m. Yra manoma, kad bažnyčia buvo suprojektuota vieno žinomiausio vėlyvojo baroko ir rokoko stiliaus architekto Jono Kristupo Glaubico. Nepaisant sunkaus likimo ir liūdnų istorinių faktų, bažnyčia kelis kartus buvo restauruota ir dabartinė jos išvaizda yra suprojektuota pagal Brigitos Radavičiūtės projektą 1990 m. 1969 . ir 1983 m. buvo remontuotas bažnyčios fasadas, o 2006 m. bažnyčia buvo rekonstruota.
Prabangaus lengvojo automobilio nuoma jaunųjų pervežimui vestuvių metu.
Visas transportas vestuvėms

Vilniaus Švč Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia

Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia

Žvėryne esanti mūrinė bažnyčia buvo pastatyta 1907 m. pagal inžinieriaus Vaclovo Michnevičiaus parengtą projektą. Pirmosios maldos pradėtos laikyti 1925 m. dar neužbaigtoje bažnyčioje. Iki 1940 m. lietuviškų pamaldų nebuvo, o šiandien Šv. mišios yra aukojamos lenkų ir lietuvių kalbomis.
1992.09.10 bažnyčia buvo įtraukta į Kultūros vertybių registrą.
Audi automobilių nuoma vestuvėms – naujausio modelio transportas užtikrins prabangią ir komfortišką kelionę, o taip pat paslaugų ir dėmesingą aptarnavimą visos šventės metu.
Visas transportas vestuvėms

Vilniaus šv Stanislovo ir šv Vladislovo arkikatedra bazilika

Vilniaus Šv. Stanislovo ir Šv. Vladislovo arkikatedra bazilika (Vilniaus arkikatedra)

Tai svarbiausia Lietuvos katalikų bažnyčia ir reikšmingiausias klasicizmo architektūros pavyzdys Lietuvoje. Pirmoji katedra pastatyta XIII a. viduryje. Kai kuriuose šaltiniuose yra minima, kad seniau katedros vietoje degė šventoji ugnis, stovėjo pagonių aukuras ar net buvo pagonių šventykla griaustinio dievui Perkūnui. Šalia Katedros stovi varpinės bokštas (57 m aukščio), o bažnyčioje yra Šv. Kazimiero ir 10 kitų šoninių koplyčių.
Audi A6 automobilio nuoma vestuvėms – juodos spalvos, prabangiai ir elegantiškai atrodantis automobilis praturtins Jūsų šventę.
Visas transportas vestuvėms

Grigiškių Šventosios Dvasios bažnyčia

Grigiškių Šventosios Dvasios bažnyčia

Grigiškių Šv. Dvasios bažnyčia – viena jauniausių Vilniaus arkivyskupijos šventovių. Ši parapija buvo įsteigta 1992 m., o 1995 m. – pašventinta kardinolo Audrio Bačkio. Parapijai augant, atsirado poreikis erdvesnių maldos namų ir 2016 m. buvo pradėti naujos bažnyčios statybos darbai. Bažnyčia pastatyta šalia senosios koplyčios, jos priekyje.
Naujausio Mercedes-Benz automobilio nuoma vestuvėms – minimalistinė idioma, dinamiška ir progresyvi išvaizda, sportiškumo išraiška sukuria išraiškingą ir komforišką automobilį.
Lengvųjų automobilių nuoma vestuvėms – platus transporto pasirinkimas: Audi automobilių nuoma vestuvėms, Mercedes-Benz nuoma vestuvių šventei.
Visas transportas vestuvėms

Šalčininkų Šv apaštalo Petro bažnyčia

Šalčininkų Šv. apaštalo Petro bažnyčia

Šalčininuose (Vilniaus raj.) 1410 m. pastatyta pirmoji bažnyčia. 1812 m., po gaisro, buvo atstatyta nauja bažnyčia. 1944 m. bažnyčia sudegė, tad 1992 m. pradėtos rinkti aukos naujos bažnyčios statybai Naujoji bažnyčia – su dviem varpinės bokštais. Bažnyčios priekyje pastatytas akmuo su atminimo lenta poetui Adomui Mickevičiui, 1821 m. lapkritį Šalčininkų kapinėse stebėjusiam Vėlinių apeigas.
Naujausio modelio automobiliai vestuvėms – išskirtiniai ir prabangiai vestuvių šentei. Automobilių nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje (vestuvės Vilniuje, vestuvės Vilniaus rajone, vestuvės Kaune, vestuvės Klaipėdoje ir kt. miestuose).
Visas transportas vestuvėms

Vilniaus Rotušė

Vilniaus rotušė

Viena mėgstamiausių ir jaunavedžių dažniau pasirenkama vieta santuokai, pirmą kartą paminėta 1503 m. kunigaikščio Aleksandro privilegijoje. Kadaise Rotušėje buvo įrengti posėdžių kambariai, teismo salės, pirklių bendruomenės kambarys, iždinė, raštinė, archyvas, patalpos svarstyklėms, grūdų atsargoms, ginklų sandėliui, rūsiuose – kalėjimas. 1941–1996 m. pastate veikė Lietuvos dailės muziejus, 1996–1999 m. – Lietuvos menininkų rūmai, o nuo 1999 m. – viešoji įstaiga „Vilniaus rotušė“.
Automobiliai nuomai vestuvėms – komfortiškam jaunavedžių pervežimui vestuvių dieną be jokių rūpesčių.
Visas transportas vestuvėms

Ne paslaptis, jog netasiejama vestuvių šventės dalis yra automobilių nuoma.
Pristatome platų vestuvinio transporto pasirinkimą, atitinkantį įvairius skonius: prabangių automobilių nuoma vestuvėms, retro automobilių nuoma, mikroautobusų ir minivenų nuoms svečių pervežimui.
Vestuvinio transporto nuoma leis mėgautis kiekviena šventės akimirka ir bent jau šventės dieną pamiršti apie visus rūpesčius. Pranabgių automobilių nuoma – naujausių modelių Audi bei Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvių puotai ir jaunųjų pervežimui.
Senovinių (retro) automobilių nuoma – retro automobilių nuoma įsimintiniausioms akimirkoms. Mercedes-Benz 290 D Cabrio, Cadillac Deville ir kt. modeliai.
Mikroautobusų nuoma – pasirūpinkite savo svečių pervežimu iš/į šventės vietą komfortišku ir nauju transportu.
Minivenų nuoma – minivenų nuoma svečių, o taip pat liudininkų ir jaunųjų pervežimui šventės metu.
Transportas Gauti pasiūlymą

Santuoka bažnyčioje

Vestuvės – Bažnyčioje!

Svajojate susituokti bažnyčioje? Tuomet turite žinoti visus šios ypatingos ceremonijos reikalavimus bei niuansus. Pavyzdžiui, nelaukite paskutinės minutės, kad susiderintumėte vestuvių datą, bei laiką bažnyčios raštinėje. Jūs privalote tai padaryti ne vėliau nei 3 mėnesiai iki ceremonijos dienos.

TAIP PAT NEPAMIRŠKITE PASIRŪPINTI ŠIAIS DOKUMENTAIS:

 • Krikšto liudijimu (išduodamas bažnyčioje, kurioje buvote krikštytas) - Galiojimo laikas 6 mėnesiai;
   
 • Dokumento - įrodančio, jog nesate turėję bažnytinės santuokos (laisvos formos pažyma išduodamas bažnyčioje, kurioje buvote krikštytas) - Galiojimo laikas 6 mėnesiai;
   
 • Leidimo - leidžiančio susituokti kitoje parapijoje. Tai reikalinga jeigu neketinate tuoktis savo parapijos bažnyčioje (išduoda jūsų parapijos klebonas klebonas) - Galiojimo laikas 6 mėnesiai;
   
 • Pažymos - patvirtinančios, jog išklausėte Sužadėtinių pasiruošimo Santuokos sakramentui kursus;
   
 • Santuokos arba ištuokos liudijimo kopijos - jeigu jau esate susituokę arba nutraukę savo civilinę santuoką;
   

Jau turite visus reikiamus dokumentus? Tuomet, Jūs, privalote užpildyti priešsantuokinės apklausos anketą. Tai padaryti turite ne vėliau nei per 1 mėnesį iki santuokos dienos.

PRIEŠ ATVYKSTANT PILDYTI ANKETOS PASITIKRINKITE AR ŽINOTE/TURITE:

 • Visus aukščiau išvardintus dokumentus;
   
 • Pirmosios komunijos ir Sutvirtinimo sakramento suteikimo vietą bei datą;
   
 • Santuokos liūdytojų vardus, pavardes bei adresus;
   
 • Kartu su savimi asmens dokumentą;
   

BŪTINAS ABIEJŲ SUŽADĖTINIŲ DALYVAVIMAS !

Ko reikia norint susituokti bažnyčioje?Vestuvių reikalai