Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Keleivių pervežimas iš oro uostų

Svečių pasitikimas oro uoste. Transferai

Keleivių pervežimas iš oro uosto atliekamas mikroautobusais, autobusais ir lengovsiomis mašinomis standartinės ir verslo klasės. Keleivių pervežimas į/iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos, Talino oro uostų (Transferai). Įvairių klasių automobiliai, mikroautobusai ir autobusai.

Meet & Greet paslaugos. Vairuotojas pasitinka keleivius su vardine lentelė, lydi juos iki mašinos, padėda sudėti daiktus į bagažinę, esant ilgai kelionei vaišina kava - šaltuoju metų laiku, arba mineraliniu vandeniu vasarą. Palikite svečiams neišdildomą įspūdį. Automobilio nuoma su vairuotoju. Prabangių automobilių ir mikroautobusų nuoma.

VilniusTransfer.com

Užsakykite ir apmokėkite pasitikimą ir pervežimą iš oro uosto internetu! Mūsų vairuotojai visada pagarbiai elgiasi ir rūpinasi keleiviais, padėda iškilus įvairioms nepalankioms situacijoms, papasakoja apie miesto grožį arba esant poreikiui surengia mini ekskursiją. Keleivių pervežimas iš oro uosto – tai ne tik keleivių pervežimo paslauga, o maloniai praleistas laikas. Transferai iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos oro uostų. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienių svečių aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.