Moksleivių pervežimas | Evitra


Moksleivių pervežimas

Mercedes automobilių nuoma vestuvėmsErasmus+ grupių pervežimai

Saugumas kelionėje – svarbiausia!

Ieškote patikimos, turinčios didelę patirtį, platų transporto pasirinkimą ir lanksčias kainas įmonės, kurį pasirūpins vaikų pervežimu klausimais? Siūlome vaikų pervežimo paslaugas į mokymo įstaigas, ekskursijas, išvykas, renginius, stovyklas, poilsio vietas ir kitas pramogų, mokymų vietas. Taip pat Erasmus+ grupių ar svečių pasitikimą, pervežimą. Mažesnėms grupėms siūlome - 7-8 vietų minivenus, didesnėms - 20, 23 vietų mikroautobusus arba autobusus. Jūsų dėmesiui:

 • Transporto nuoma ekskursijoms;
 • Transporto nuoma išleistuvėms;
 • Vaikų pervežimas į stovyklą, poilsio vietas;
 • Vaikų vežimas į mokyklą, darželį;
 • Vaikų vežimas į būrelius;
 • Vaikų vežimas į renginius;
 • Vaikų vežimas į varžybas;
 • Vaikų vežimas į užsienį;
 • Privačių ir viešų darželių aptarnavimas;
 • Iš užsienio atvykusių grupių ir svečių dalyvaujančių Erasmus+ projekte pervežimas;
 • Kitoms progoms.

Vaikų, darželinukų, moksleivių pervežimas vykdomas tik specialiai įrengtais įvairių dydžių mikroautobusais ir autobusais. Vaikų pervežimo transporte yra įrengti televizoriai, saugos diržai, vaikų pervežimo ženklai. Kelionės metu galioja keleivių draudimas, todėl visų vaikų kelionė bus komfortabili, maloni ir saugi.

Kelionės vykdomos visoje Lietuvoje ir į užsienį. Visos kainos skaičiuojamos individualiai. Mes parinksime geriausią transporto variantą pagal pateiktą informaciją, kuris bus tinkamas atsižvelgiant į keleivių skaičių, tėvų bei mokytojų pageidavimus ir skiriamą kelionei biudžetą.

Keliaukite su vaikais saugiai, patogiai ir be jokių rūpesčių!

Užsisakyti paslaugą Galerija

Moksleivių kelionės – vienas svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria kiekvienas mokytojas. Neretai kyla klausimų: "Ką aplankyti Vilniuje arba Lietuvoje?", "Kur nuvykti su vaikais?", "Netradicinio ugdymo diena – ką daryti ir ką pamatyti Vilniuje?". Kviečiame Jus peržiūrėti mūsų pasiūlymus įdomioms eskursijoms visoje Lietuvoje. Išsirinkite maršrutą, o kelionės reikalais leiskite pasirūpinti mums.

Daugiau

Kelionės moksleiviams po Lietuvą

Siūlomi automobiliai

Minivenai išvykoms

Minivenai išvykoms

Mažas mikroautobusiukas (minivenas) - puikus pasirinkimas dalyvaujantiems projekte Erasmus+, mažesnėms grupėms, vykstančioms į konkursus ir olimpiadas.

Susisiekti
Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Mikroautobusai išvykoms

Mikroautobusas (mikriukas) - puikus pasirinkimas didesnių grupių išvykoms, moksleivių kelionėms į eskursijas.

Susisiekti

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

 • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
 • Kelionės / nuomos trukmės;
 • Pasirinkto transporto (modelio);
 • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
 • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis