Verslo kelionės | Evitra


Verslo kelionės

Mikroautobuso nuoma verslo pervezimams


Automobilio nuoma verslo kelionems


Miniveno nuoma Vilniuje

Į verslo kelionę – patogiai!

Evitra nuo pat veiklos pradžios pelnė verslo klientų pasitikėjimą. Sudarysime kelionės maršrutą, pasirūpinsime verslo svečių užimtumu Lietuvoje. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad Jumis ir Jūsų verslo kolegomis bus profesionaliai pasirūpinta.

 • Verslo susitikimai / Verslo kelionės. Atvykite į derybas patogiai ir laiku, palikite savo verslo partneriams neišdildomą įspūdį. Įvairių klasių automobiliai verslo kelionėms visoje Lietuvoje, Baltijos šalyse.
   
 • Valstybinių įstaigų aptarnavimas. Delegacijos. Bendradarbiaujame su Lietuvos ir užsienio valstybinėmis įstaigomis, ambasadomis.
   
 • Ypač svarbių asmenų aptarnavimas. Pasaulinės šou žvaigždės, žinomi politikai, garsūs verslininkai ir visuomenės veikėjai. Aukščiausio lygio paslaugos ir ypatingų pageidavimų vykdymas. Paslauga vairuotojas-asmeninis asistentas.
   
 • Ekskursijos. Vairuotojo-gido paslaugos. Pasirūpinsime Jūsų verslo svečiais. Naudinga ir patogu. Pristatysime šalį, miestą (-us), rezervuosime staliuką restorane.
   
 • Asmeninio asistento paslauga (Konsjeržo paslaugos).
   
 • Tarpmiestinis taksi. Reikia vykti į susitikimą į kitą Lietuvos ar užsienio miestą? Su Evitra tai patogu: fiksuota pervežimo kaina, patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas. Nesvarbu kokia Jūsų išvykimo, atvykimo vieta ir laikas.
   
 • Transferai (transferiai). Privatūs pervežimai. Dėmesingas pasitikimas ir keleivių pervežimas iš oro uostų, stočių.
   

Evitra tai daugiau nei tik pervežimas. Jūsų patogumui Jums ir Jūsų įmonei bus priskirtas ne tik asmeninis vairuotojas, bet ir asmeninis transporto vadybininkas, kuris koordinuos kelionę nuo jos rezervacijos iki pat pabaigos. Ypatingas dėmesys ir individualus požiūris į kiekvieną klientą. Transporto vadybininko konsultacijos.

Nuolat atnaujinamas autoparkas — naujasių modelių automobiliai. Standart, comfort, business ir premium klasės transportas. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis: anglų, rusų, vokiečių, lenkų, danų, švedų...

Užsisakyti paslaugą

Privatus pasitikimas oro uoste

ir/ar viešbučiuose

Į keleivių pervežimo paslaugas taip pat yra įskaičiuotas ir svečių pasitikimas oro uoste (su vardine lentele) bei palydėjimas iki transporto priemonės.

Užsakydami transporto nuomos paslaugas, įsivertinkite ne tik keleivių, bet ir turimo bagažo skaičių. Atsižvelgiant į tai, mūsų profesionalūs vadybininkai parinks tinkamą transporto priemonę, kad galėtume užtikrinti komfortą savo svečiams kelionės metu.

Mūsų autoparką sudaro naujausio modelio lengvieji automobiliai (šių ir praeitų metų), naujausi minivenai (su gausia komplektacija, gaminti pagal individualų užsakymą) bei komfortiški mikroautobusai didesnei kompanijai.

Transporto nuoma verslo kelionems
Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.