Dažniausiai užduodami klausimai | Evitra

Dažniausiai užduodami klausimai

1. Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma?

Pirmiausiai įspėjame, kad - mikroautobusai nuomojami tik su vairuotojais. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju : reikia žinoti kelionės datą, trukmę, visą planuojamą maršrutą, keleivių skaičių. Kainos priklauso ir nuo mikroautobuso tipo, sėdimų vietų skaičiaus. Visos kainos yra individualios.

2. Norėčiau užsakyti paslaugas, nuo ko pradėti?

Reikia rezervuoti tinkamą variantą ir sudaryti nuomos paslaugų sutartį. Visą tai galima padaryti internetu. Kad rezervuoti transporto priemonę, imamas avansinis apmokėjimas, tik po jo gavimo ir po sutarties pasirašymo atliekama rezervacija.

3. Kokiais būdais galėčiau apmokėti paslaugas?

Paslaugas galima apmokėti pervedimu į mūsų banko sąskaitą, grynaisias pinigais mūsų biure, kelionės metu (tam tikrais atvėjais), PayPal sistema* (palaikomos kreditinės kortelės: Visa, MasterCard ir kitos), kortele kelionės metu. Mokėti pavedimu yra saugu ir patogu. * mokant per PayPal sistemą taikomas komisinis mokestis 5%

4. Ką turiu žinoti papildomai apie mikroautobuso, autobuso ar automobilio su vairuotoju nuomos paslaugą?

Klientai dažnai neįvertina savo numatytą kelionės laiką (pvz. vėluojama dėl keleivių kaltės), keičiamas kelionės maršrutas (pvz. nutariama vykti į kitą tolimesnę miesto vietą ar pan.). Neužsakytos ir sutartyje nenurodytos paslaugos yra papildomai apmokestinamos pagal galiojantį kainoraštį.