Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai
audi automobiliai vestuvėms

Patogūs ir solidūs Audi automobiliai bei profesionalūs vairuotojai

Skirkite Vestuvių dieną sau. Nauji ir prabangūs Audi automobiliai leis mėgautis vestuvių švente nuo pat ryto. Profesionalūs vairuotojai pasirūpins visomis kelionės smulkmenomis, šią dieną niekur neveluosite, o kelionė taps dar vienu maloniu pojučiu. Evitra vairuotojai kalba anglų, rusų, lenkų kalbomis. Vairuotojų apranga ir paslaugumas atitiks reiklaisių klientų lūkesčius. Sudarydami sutarti su Evitra - savo šventės dieną neturėsite jaudintis dėl transporto.

prabangūs audi automobiliai vestuvėms

Naujausio Audi Q7 prabangaus automobilio nuoma

Autonuoma vestuvėms, fotosesijoms, verslo kelionėms. Toks, kaip ir turėtų būti Audi Q7 automobilis – atletiškas, nepavaldus laikui ir unikalus.

Plačiau
audi a6 nuoma su vairuotoju

AUDI A6 (C7 Facelift) nuoma

Audi A6 – nepriekaištinga lengvumo, elegancijos ir veržlumo kombinacija. Tai vienas iš populiariausių automobilių savo segmente, pelnantis vairuotojų ir keleivių simpatijas dėka progresyvaus dizaino, aukštųjų technologijų įrangos ir išskirtinių dinaminių savybių.

Plačiau
audi a5 nuoma su vairuotoju

AUDI A5 Sportback 2019 nuoma

Važiavimo malonumą lemia automobilio komfortas. Audi A5 galite mėgautis aukščiausios kokybės komfortu, tobulu garsu ir puikiausiomis pramogomis.

Plačiau

Komplektuokite kelis Audi automobilius vestuvėms

paveiksliuko aprasymas

Audi automobilių nuoma vestuvėms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

paveiksliuko aprasymas

Automobilių papuošimas vestuvėms

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Pasirūpinsime Jūsų svečiais

Svečių nuvežimas į šventės vietą, parvežimas namo
Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Vilniuje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Vilniuje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Vilniuje bei dideli mikroautobusai vestuvėms Vilniuje. Galite rinktis iš 14, 17 bei 20 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

mikroautobuso nuoma vestuvems Kaune

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Kaune

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Kaune – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Kaune labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų pasirinkimui maži mikroautobusai vestuvėms Kaune bei dideli mikroautobusai vestuvėms Kaune. Galite rinktis iš 10, 166 bei 23 sėdimų vietų keleiviams, baltos, sidabrinės, juodos spalvos.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma vestuvėms Klaipėdoje – tai puiki galimybė pasirūpinti visais vestuvių dalyviais. Pamirškite visus rūpesčius ir mėgaukitės Jūsų svarbiausia gyvenimo diena, juk visi Jūsų sveičiai bus greitai ir saugiai pristatyti į nurodytas vietas. Mikroautobuso nuomos vestuvėms paslauga Klaipėdoje labai svarbi organizuojant vestuves. Mes ypatingai rūpinamės, kad jūsų gyvenimo šventė būtų organizuota ir praeitų sklandžiai, todėl esamę pasiruošę Jums padėti išsirinkti tinkamą modelį, spalvą, parinkti mikroautobusą pagal keleivių skaičių, suderinti mikroautobusus pagal jau išsirinktas transporto priemonės, kad visas transportas šventės metu atrodytų tinkamai ir gražiai.

Jūsų paslaugoms 20 vietų mikroautobusai vestuvėms Klaipėdoje.

Mikroautobuso nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Lietuvoje – atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę ir turėjo galimybę išvežiuoti savo svečius mikroautobusais arba autobusais į šventes vietą ir iš šventės vietos į namus.

Didelis vestuvinių mikroautobusų pasirinkimas suteikia galimybę išsinuomoti Jums tinkamiausią transporto priemonę ir organizuoti savo vestuves nuo pradžios iki galo sklandžiai ir be papildomų rūpesčių.

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms vestuvių svečių nuvežimo namo paslauga. Visi linksmi svečiai bus maloniai nustebinti, kai jiems nereikės rūpintis grįžimu namo po vestuvių šventės. Mūsų vairuotojai atvyks į Jūsų šventes vietą (restoraną, sodybą) Jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusais reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad jaunavedžiams liks ir povestuvinei kelionei...

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.