Verslo projektai | Evitra

Mūsų verslo projektai

<
Evios

EVIOS – prabangos gurkšnelis Jums, sukurtas Jūsų svajonių išpildymui ir poreikių tenkinimui. Mūsų misija – aprūpinti visus norinčius kokybiška automobilių nuomos paslauga. Dirbame visose Baltijos šalyse bei Lenkijoje ir nuolat tobuliname automobilių nuomos paslaugos kokybę. Prabangių automobilių nuoma – tai paslauga, kuria žmonės turi džiaugtis ir mėgautis išskirtiniu komfortu be papildomų rūpesčių. EVIOS visada tobulina ir atnaujina automobilių parką, tuo pačiu suteikdamas savo Užsakovams prabangiausių modelių, įvairių klasių ir gausiios komplektacijos automobilių pasirinkimą.

Vilniustransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš oro uosto. Keleivių pervežimas iš Vilniaus, Kauno, Palangos, Rygos, Varšuvos, Minsko oro uostų. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Rigatransfer.eu

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš Rygos oro uosto. Keleivių pervežimas iš Rygos, Jūrmalos, oro uosto. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.

Tallinntransfer.com

Keleivių pasitikimas ir pervežimas iš Talino oro uosto. Keleivių pervežimas iš Talino, Narvos, Tartu oro uostų. Mikroautobusų nuoma ekskursijoms. Užsienio svečių, delegacijų aptarnavimas. Galimybė rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu.