Sodybos vestuvėms | Evitra

Sodybos vestuvėms

Sodybos vestuvėms. Idėjos vestuvių šventės vietai!

Taip pat: automobilių ir mikroautobusų nuoma vestuvių šventei.

Sodybos Vilniuje


Vestuvės – bene svarbiausia gyvenimo šventė, kuriai esame pasirengę suteikti visą dėmesį ir surengti ją taip, kad ji ilgam liktų kiekvieno svečio atmintyje.
Rengdami vestuvių šventę, susiduriame su daugybe klausimų, o vienas jų yra: kur švęsti vestuves? Juk šioje vietoje jūs ir jūsų svečiai praleisite daugiausiai laiko
Mūsų pasirinkimui didžiausią įtaką daro sodybos lokacija, bei sodybos kokybė svečiams
Turėdami didelę patirtį, organizuojant vestuves Lietuvoje, parinkome populiariausiai ir jaunavedžių labiausiai mėgstamas sodybas.

Vila Baluošas

Vila Baluošas

„Vila Baluošas“ - įsikūrusi Molėtų rajone, Čistaboros kaimelyje (iki Dubingių centro tik 6 kilometrai arba 8 minutės kelio), Asvejos regioniniam parke – puiki vieta ant Baluošų ežero kranto, su vaizdingu kraštovaizdžiu ir nuostabia gamta. Kiekvienas iš Jūsų galite čia susikurti puikią šventę sau, savo draugams ar įmonės kolektyvui.
Mikroautobuso Mercedes-Benz nuoma vestuvių šventei – nuostabus pasirinkimas jaunųjų ir liudininkų, o taip pat svečių pervežimui iš/į šventės vietą.
Visas transportas vestuvėms

Sodyba Marguoliai

Sodyba Marguoliai

Kaimo turizmo sodyba „Marguoliai“ įsikūrusi ant Krasnolio ežero kranto, Marguolių kaime, Giedraičių seniūnijoje, Molėtų rajone. Gera geografinė padėtis (55 km. nuo Vilniaus, 100 km. nuo Kauno) ir patogus privažiavimas (500 m nuo asfaltuoto kelio) leidžia lengvai pasiekti poilsiavietę visus metus. Didelė, maždaug 5 ha, vienkiemio teritorija suteikia galimybę puikiai praleisti laisvalaikį didelėje kompanijoje bei rasti gražų kampelį ramaus poilsio mėgėjams.
Naujausio modelio Audi A6 automobilio nuoma Jūsų vestuvėms – puikus pasirinkimas mėgstantiems niekad nesenstančią klasiką ir subtilią prabangą.
Visas transportas vestuvėms

Sodyba Bagdononių slėnis

Sodyba Bagdononių slėnis

Bagdononių Slėnis – medinė, bet moderni kaimo turizmo sodyba Trakų rajone prie Strėvos upės. Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 65 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams. Sodyba yra patogioje vietoje – netoli Vilniaus, Kauno, Trakų. Nuo kelio Vilnius-Aukštadvaris nutolusi tik 4,5 km. Nuo Vilniaus nutolusi 43 km, nuo Kauno 56 km, nuo Trakų tik 20 km. Užsakius visą sodybą, nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas.
Prabangaus lengvojo automobilio nuoma jaunųjų pervežimui vestuvių metu.
Visas transportas vestuvėms

Ne paslaptis, jog netasiejama vestuvių šventės dalis yra automobilių nuoma.
Pristatome platų vestuvinio transporto pasirinkimą, atitinkantį įvairius skonius: prabangių automobilių nuoma vestuvėms, retro automobilių nuoma, mikroautobusų ir minivenų nuoms svečių pervežimui.
Vestuvinio transporto nuoma leis mėgautis kiekviena šventės akimirka ir bent jau šventės dieną pamiršti apie visus rūpesčius.
Prabangių automobilių nuoma – naujausių modelių Audi bei Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvių puotai ir jaunųjų pervežimui.
Senovinių (retro) automobilių nuoma – retro automobilių nuoma įsimintiniausioms akimirkoms. Mercedes-Benz 290 D Cabrio, Cadillac Deville ir kt. modeliai.
Mikroautobusų nuoma – pasirūpinkite savo svečių pervežimu iš/į šventės vietą komfortišku ir nauju transportu.
Minivenų nuoma – minivenų nuoma svečių, o taip pat liudininkų ir jaunųjų pervežimui šventės metu.
Transportas Gauti pasiūlymą