Mikroautobusų nuoma Lietuvoje | Evitra

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Mikroautobusai Baltijos šalyse

Iš bet kurio kampelio!

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Keliauti Lietuvoje ir į užsienį dar niekada nebuvo taip patogu!

Klientams, ieškantiems patogiausių kelionių sprendimų, siūlome pasinaudoti mikroautobuso nuoma Lietuvoje paslaugomis. Keleivinių mikroautobusų nuomos paslauga kiekvienais metais tampa vis aktualesnė ir populiaresnė, todėl savo autoparką nuolat plečiame ir atnaujiname, taip užtikrinant dar patogiausią kelionę!

Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins kad kiekvienas keliaujantis asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai.

Užsisakyti paslaugą

Mikroautobuso nuoma į ekskursijas po Lietuvą – geriausias būdas keliauti! Galėsite sudaryti savo maršrutą, parinkti sau tinkantį transportą, nuomos trūkmė, sustojimo vietas ir daug kitų dalykų. Mūsų tikslas – Jūsų komfortas kelionėje ir geriasi kelionės įspūdžiai!

Mikroautobuso nuoma į užsienį – paprasčiausias būdas pasiekti tikslą ir praleisti kelionę turtingai.

Daugiau

Mikroautobusai eskursijoms
Mikroautobusai verslo kelionėms

Evitra nuo pat veiklos pradžios pelnė verslo klientų pasitikėjimą. Sudarysime kelionės maršrutą, pasirūpinsime verslo svečių užimtumu Lietuvoje. Dirbame visose Baltijos šalyse, tad Jumis ir Jūsų verslo kolegomis bus profesionaliai pasirūpinta.

Evitra tai daugiau nei tik pervežimas. Jūsų patogumui Jums ir Jūsų įmonei bus priskirtas ne tik asmeninis vairuotojas, bet ir asmeninis transporto vadybininkas, kuris koordinuos kelionę nuo jos rezervacijos iki pat pabaigos. Ypatingas dėmesys ir individualus požiūris į kiekvieną klientą. Transporto vadybininko konsultacijos.

Daugiau

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma Vilniuje, Vilniaus rajonuose ir už Vilniaus miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Vilniaus, į Vilnių. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turistinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, eskursijoms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobuso nuoma Kaune, Kauno rajonuose ir už Kauno miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Kauno, į Kauną. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turisinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, eskursijoms Kaune ir visoje Lietuvoje.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma Klaipėdoje, Klaipėdos rajonuose ir už Klaipėdos miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Klaipėdos, į Klaipėdą. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turisinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, eskursijoms Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Užsisakyti paslaugą

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Teirautis kainos