Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Lietuvoje

Keliaukite patogiai iš bet kuriuo Lietuvos kampelio...

Keleivinių mikroautobusų nuoma Lietuvoje. Turistinių mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose, miesteliuose. Keliakite patogiai į bet kurį Lietuvos kampelį!

Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins kad kiekvienas keliaujantis asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma Vilniuje, Vilniaus rajonuose ir už Vilniaus miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Vilniaus, į Vilnių. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turisinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, ekskurijoms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobuso nuoma Kaune, Kauno rajonuose ir už Kauno miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Kauno, į Kauną. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turisinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, ekskurijoms Kaune ir visoje Lietuvoje.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobuso nuoma Klaipėdoje, Klaipėdos rajonuose ir už Klaipėdos miesto ribų. Keleivių pervežimas į ekskursijas iš Klaipėdos, į Klaipėdą. Platus mikroautobusų su vairuotoju pasirinkimas, turisinių mikroautobusų nuoma vestuvėms, gimtadieniams, laidotuvėms, ekskurijoms Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.