Atsiliepimai | Evitra

Atsiliepimai

Atsiliepimai iš kitų platformų

Evitra Facebook Evitra Rekvizitai Evitra Google

Laba diena, Vestuvių šventė prabėgo labai sklandžiai ir puikiai. Tirkai esame labai patenkinti Jūsų gražiu ir prabangiu automobiliu, bei labai draugišku ir atsakingu vairuotoju. Ačiū Jums labai už kruopščiai ir atsakingai atliktą paslaugą. Gražios dienos ir šilto likusio pavasario Jums linki Jaunieji!!!

Viskas praėjo sklandžiai. Daug pagyrų girdėjau autobusiuko vairuotojui, mūsų svečiai buvo labai patenkinti.

Sveiki, Viskas praėjo puikiai ir sklandžiai. Likome labai patenkinti.

Norėčiau padėkoti už malonų ir išsamų bendravimą ir už kantrybę su mano klausimais. Ačiū dar kartą ir linkiu Jums malonios dienos.

Labas vakaras, Aurelija, Taip, viskuo likome labai patenkinti. Vairuotojai dirbo puikiai - punktualūs, malonūs, tiksliai suvežiojo ir mus su žmona ir šventės svečius :) Ačiū jums ir visam kolektyvui! Gražaus savaitgalio,

Laba diena, Aurelija, Ačiū už žinutę. Viskas praėjo labai puikiai, vairuotojas buvo labai smagus, gerai pabendravom važiuodami, mašina taip pat buvo puiki. Ačiū už tokį malonumą bendradarbiavimą, greitą ir lengvą procesą. Tikrai kreipsimės sekantį sykį :) Linkėjimai,

Sveiki, Aurelija, viskas praėjo sklandžiai, dėkoju už kokybišką paslaugą. Malonu su jumis bendradarbiauti. Geros dienos.

Laba diena, Aurelija, Ačiū, viskas labai gerai, manau ateityje tikrai dar nauduosimes Jūsų paslaugomis. Gražios dienos :)

Dear Aurelija, Transfer was perfect! Thank you very much for the invoice! See you next time in Lituania!

Labas, Aurelija, Kelionė praėjo labai gerai - puiki mašina, vairuotojas komunikabilus ir dar vandens buvo :) Viskuo patenkintas, kreipsiuosi ir kitais kartais, nes paskutiniu metu dažniau taip važinėju. Geros dienos,

Tikrai taip, ačiū jums ir vairuotojams už kokybišką paslaugą ir lankstumą. Likome tirkai patenkinti. Sėkmės!

Kelionė ir visos kitos paslaugos mums labai tiko ir patiko. Ypač dideli komplimentai Jūsų vairuotojui, kuri mus vežė. Labai malonus ir profesionalus vyriškis. Jei dar reikės tokio tipo paslaugų, būtinai kreipsimės. Linkėjimai!

Laba diena, Aurelija, Taip, visi patenkinti. Ačiū už operatyvumą ir profesionalumą :) iki kitų kartų! Linkėjimai,

Sveiki, Pats nekeliavau bet kas keliavo - visi atsiliepimai buvo geri. Patys keleivei ėjo pas mane ir pasakojo koks Česlovas geras, mandagus ir svarbiausia linksmas. Dėkui,

Aurelija, Ir dar - kolegos ką tik minėjo, kad labai malonus ir profesionalus buvo jūsų vairuotojas :) Tai ačiū jam! :)

Laba dien, gerbiamoji Aurelija, labai ačiū už laišką, mūsų kolegos prancūzai buvo patenkinti aptarnavimu, paslaugos buvo labai geros. Dėkingi Jums.

Beje, Aurelija, Noriu perduoti feedbacką dėl jūsų vairuotojo, Sakė komanda labai malonus, o mūsų paskutinė keleivė vakar, sako buvo vėlu, jos kiemas neapšviestas, tai galvojo, kad ten gal kažkaip šortkatą parodys kaip privažiuot, kad jai mažiau eiti reikėtų, o jis sako nesijaudinkit, prisiparkavo ir palydėjo ją. Tai tokie kaip ir nedideli dalykai palieka labai labai didelį ir manlonų įspūdį! Perduokite jam būtinai linkėjimus, Aš savo ruožtu labai džiaugiuosi, kad dirbu su tikrais profesionalais! Gražios dienos linkėdama,

Sveiki, Aurelija, Labai ačiū už tikrai pavyzdinį darbą: vairuotojas buvo toks mandagus ir diskretiškas, kad nors vakarienės kviesk! Likome nesuliję, apžiūrėję Vilnių ir laimingi, kaip slyvos! Malonumas su jumis dirbti. Bus daugiau.

Hi Aurelija, Yes, both passengers were happy with your service. Thank you. We will surely come again to you next time.

Dėkui! Kaip visada likome patenkinti. Iki kitų kartų

Dėkoju už labai kokybišką paslaugą, bendravimą ir kantrybę. :)

Ačiū, Aurelija,jūs nuostabi!

Ačiū, kelionė praėjo puikiai, labai esame patenkinti Jūsų paslaugomis! :)

Dėkoju, Aurelija, viskas puiku ir kitų kartų!

Sveiki, Viskas labia gerai praėjo, ačiū :)

O dėl kelionės viskas kuo puikiausiai! Važiuojant Vilnius-Ryga kelionėje pati nedalyvavau, tik viešnios iš Turkijos. Joms atvykus išgirdau vien tik pačių gražiausių žodžių ir pagyrų ne tik automobiliui, kelionės saugumui, bet labiausiai ir vairuotojui Jėžiui. Atgal į Vilnių važiavau ir aš pati. Merginos tikrai neklydo, negalėjau patikėti kaip ramu ir profesionalu buvo! Ježius nuostabus vairuotojas ir puikus pašnekovas - tiek kiek reikia, visada lyg nujausdamas ką reikia pakalbinti, o kas jau nori ramiai keliauti. Perduokite nuo mūsų asmeniškai ir tikrai norėsime į Jus kreiptis dėl kitų kelionių!

Kelionė praėjo puikiai, vairuotojas labai draugiškas, smagu, kad pasirinkome Jūsų transportą.

Sveiki, Viskas puikiai, ačiū jums labai!

Laba diena, Viskas praėjo sklandžiai, dėkoju Jums ir iki kito karto

Sveiki, Taip, viskas puiku. Ačiū už operatyvią komunikaciją!

Puikus aptarnavimas! Puiki komanda, nuo laiko rezervavimo iki paslaugos teikimo. Tobulas, rūpestingas, saugus pervežimas vestuvių dieną. Linksmas, draugiškas, gerą humoro jausmą turintis vairuotojas yra geros kelionės dalis! Smagi bei saugi buvo diena! Džiaugiamės pasirinkę jus !

Operatyvi komunikacija, profesionalios paslaugos ir puiki kokybė. Evitros paslaugomis naudojamės jau kurį laiką ir dar nė karto neteko nusivilti. Nuoširdi rekomendacija!

Tobulas aptarnavimas, pasitikimas. Nereikėjo nei lagaminu tempti nei duru pačiai atsidaryti. Labai malonus ir paslaugus vairuotojas. Tobula kelionė namo. Dėkoju ir labai rekomenduoju!

Ačiū personalui už konsultacijas, atidumą, prisiderinimą prie poreikių. Naudojausi automobilio su vairuotoju nuomos paslauga pirmą kartą ir likau labai patenkinta. Vairuotojas buvo paslaugus, atvyko anksčiau, labai mandagiai bendravo. Kelione likau patenkinta. Rekomenduoju.

Добрый день, хочу выразить слова благодарности и сказать спасибо, особенно Виталию Зарецкому, за организацию индивидуального тура, за поездки, за экскурсию, за общение. Тракай, Вильнюс одно удовольствие кататься с вашей компанией, у вас комфортные, чистые автомобили, за внимательность, за доброту! Спасибо! Желаю Вам, вашей компании процветания, новых друзей, удачи Вам во всем!!! Всегда буду рекомендовать Вас, и при случае воспользусь вашей компанией.

Teatro trupės vardu noriu padėkoti už puikią kelionę su vairuotoju Kęstu. Mūsų šaunus vairuotojas ne tik mus nuvežė ir parvežė laiku ir saugiai, bet ir paremontavo mūsų pagrindinį scenos rekvizitą - barą, kuris buvo įlūžęs ir viską reikėjo sutvarkyti paskutinę minutę. Dar kartą ačiū vairuotojui Kęstui, Jūsų vadovui p. Vitalijui, ir Jums už malonų bendradarbiavimą.

Viskas labai gerai. jokių problemų nebuvo ir viskuo patenkinti.

Laba diena, Ačiū, viskas praėjo gerai. Tik navigacija klaidingai rodė kelią iki antrojo viešbučio, tai teko 1,5 val. senamiesty pavažinėti, kol suradome jį :) Vairuotojas labai patiko mums.

Noreciau labai pagirti Jusu vairuotoja. Paliko pati geriausia ispudi, ir kita karta kai reikes vairuotojo, tikiuosi, kad Olegas gales. Tikiuosi kad Jums tokia "vairuotojo nuoma" naudinga, nes mums sitas variantas labai patiko.

Sveiki, Aciu uz puiku bendradarbiavima praejusi treciadieni. Viskas praejo gerai. Ačiū

Gerbiamas Vitalij,Noriu Jums padekoti uz puiku musu bendradarbiavima. Esame labai patenkinti Jusu firmos paslaugomis. Viskas buvo suorganizuota tiksliai ir profesionaliai. Tiek masina, tiek vairuotojas atitiko musu lukescius. Jei sekanti karta lankysimes Lietuvoje, butinai pasinaudosime Jusu firmos paslaugomis ir rekomenduosime kitiems. Dar noreciau padekoti Zbignevui. Jis puikus vairuotojas, malonus zmogus ir tikrai visa grupe jautesi saugus Jo vairuojamame automobilyje. Butinai perduokite nuosirdziausius linkejimus is Danijos. Gero Jums savaitgalio ir iki kito susitikimo! Su geriausiais linkejimais

Viskas vyko labai sklandžiai. Ačiū Jums už paslaugas. Vairuojamas tikrai mandagus ir puikiai atlieka savo darbą.

Mums svarbus Jūsų atsiliepimas. Rašykite mums el. paštu: nuomone@evitra.lt
Norėdami įvertinti mūsų paslaugas, o taip pat pasidalinti kelionės įspūdžiais kviečiame palikti atsiliepimą apie mus prie Google arba Facebook atsiliepimų.