Paslaugos partneriams | Evitra

Paslaugos partneriams

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Bendradarbiauti – naudinga!

Bendradarbiaujame su kelionių agentūromis, automobilių nuomos kompanijomis, keleivinio transporto paslaugų bendrovėmis, viešbučiais ir kt. Svečių pasitikimas oro uoste ir pervežimas į viešbutį yra viena iš populiarių bendradarbiavimo formų.
Mūsų autoparką sudaro naujas transportas – nuo lengvųjų automobilių ir minivenų iki mikroautobusų bei didelių autobusų. Tapkime partneriais!

Bendradarbiauti
Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Pagalba su bagažu

Vairuotojas padės nešti 1-2 lagaminus pasitinkant oro uoste/stotyje iki automobilio, nuo automobilio iki viešbučio registratūros.

Nemokami gėrimai

Kava, arbata, mineralinis vanduo kelionės metu, kai pervežimo atstumas 80 km ar daugiau (Vairuotojas pasiūlys Jums pasirinkti 1-2 gėrimus pagal Jūsų pageidavimus sustojimo metu degalinėje).

Asistavimas

Mūsų klientams suteikiama nemokama vadybininko pagalba, konsultavimas telefonu arba el. paštu, informacija apie lankytinas vietas ir kt

Vairuotojas-gidas

Siūlome naudotis vairuotojo-gido paslaugomis. Patogu ir naudinga. Mūsų vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Privatus pasitikimas oro uoste

ir/ar viešbučiuose

Į keleivių pervežimo paslaugas taip pat yra įskaičiuotas ir svečių pasitikimas oro uoste (su vardine lentele) bei palydėjimas iki transporto priemonės.

Užsakydami transporto nuomos paslaugas, įsivertinkite ne tik keleivių, bet ir turimo bagažo skaičių. Atsižvelgiant į tai, mūsų profesionalūs vadybininkai parinks tinkamą transporto priemonę, kad galėtume užtikrinti komfortą savo svečiams kelionės metu.

Mūsų autoparką sudaro naujausio modelio lengvieji automobiliai (šių ir praeitų metų), naujausi minivenai (su gausia komplektacija, gaminti pagal individualų užsakymą) bei komfortiški mikroautobusai didesnei kompanijai.

Transporto nuoma verslo kelionems