Viešbučiai | Evitra

Viešbučiai Lietuvoje

Viešbučiai Lietuvoje. Idėjos, kur galite apsistoti!

Taip pat: automobilių ir mikroautobusų nuoma jūsų kelionėms.

Viešbučiai


Viešbučiai – suteikia keliautojams vietą apsistoti ir pailsėti, kai jie yra toli nuo namų. Nesvarbu, ar tai būtų verslo ar poilsio kelionės, viešbučiai siūlo įvairių tipų kambarius ir paslaugas, atitinkančias skirtingų svečių poreikius ir pageidavimus. Jie užtikrina, kad keliautojai turėtų patogią ir saugią viešnagės vietą savo kelionės metu.
Mūsų ilgametė patirtis kelionių srityje ledžia pasiūlyti klientams, kur kelionės metu galėtų apsistoti. Kiekvieną kartą atveždami ar pasiimdami klientus mes bendraujame su viešbučių personalu, pasirūpiname klientų bagažu.
Dalinamės su Jumis savo įžvalgomis, kurios padės apsispręsti, kokiame viešbutyje apsistoti.

Viešbučiai Vilniuje

Hotel PACAI

Hotel PACAI

Viešbutis "Pacai Hotel" yra pirmasis tarptautinio tinklo "Design Hotels" viešbutis Baltijos šalyse. Viešbutis yra įsikūręs istoriniuose Pacų rūmuose, kurių istorija prasideda XVII amžiuje, kai Mykolas Kazimieras Pacas nusipirko pastatą ir pavertė jį vienu puošniausiu statiniu visame Vilniaus senamiestyje.
Viešbutis "Pacai" - tai daugybės kūrybinių vizijų, įgyvendintų istoriniame pastate, sintezė, kuria siekiama pabrėžti dabartinį Lietuvos kultūros unikalumą.
Prabangių automobilių nuoma – pripažintų automobilių gamintojų prabangūs automobiliai su profesionaliu aptarnavimu. Transporto pasirinkimas

Grand Hotel Kempinski Vilnius

Grand Hotel Kempinski Vilnius

„Grand Hotel Kempinski“ yra pačiame Vilniaus senamiesčio centre už 400 metrų nuo Gedimino pilies bokšto, šalia Katedros aikštės įsikūręs viešbutis, kuriame susitinka istorijos dvelksmas, prabanga bei elegancija.
Čia rasite elegantišką konferencijų centrą, talpinantį daugiau nei 500 asmenų, pritaikytą įvairaus dydžio bei įvairiausio formato renginiams.
Naujausių modelių automobiliai nuomai – Prabanga dvelkiantys automobiliai visoje Lietuvoje.
Transporto pasirinkimas

Stikliai hotel

Relais & Châteaux Stikliai Hotel

„Relais & Châteaux Stikliai Hotel“ prabangus viešbutis įsikūręs istoriniame, dekoruotame barokinėmis ir gotikinėmis detalėmis pastate pačiame Vilniaus senamiesčio centre.
Visus elegantiškus „Stiklių“ numerius puošia skirtingi aukštos kokybės audiniai, antikvariniai baldai ir detalės.
Mercedes-Benz V-Class nuoma – prabanga ir komfortas vienoje vietoje. Transporto pasirinkimas

Narutis hotel

NARUTIS Hotel

Pagrindinėje Vilniaus senamiesčio gatvėje įsikūrusiame viešbutyje „Narutis“ svečiai kviečiami apsistoti skirtingai dekoruotuose numeriuose, kurių interjerą puošia išskirtinės freskos, sienų tapyba ir originalios XVI a. lubos. Iš visų numerių atsiveria vaizdas į senamiestį.
Elegantiškame restorane „Narutis“ siūlomi lietuviški ir tarptautiniai valgiai bei puikūs vynai.
Mercedes-Benz S-Class W223 nuoma – prabanga jums ir jūsų svečiams. Transporto pasirinkimas

Radisson Blu Royal Astorija

Radisson Blu Royal Astorija

Idealioje Vilniaus senamiesčio vietoje įsikūręs viešbutis "Radisson Collection Astorija Hotel, Vilnius" yra laikui nepavaldus XX amžiaus architektūros kūrinys.
Išskirtinis restoranas „Astorija Brasserie“ nustebins ne tik atsiveriančiais miesto Rotušės ir Šv. Kazimiero bažnyčios vaizdais, bet ir ruošiamais šiuolaikiškais prancūziškais valgiais. Pavalgę galėsite atsipalaiduoti bare „Astorija“ gurkšnodami gėrimus ir gėrėdamiesi puikiais vaizdais.
Verslo automobilių nuoma – puikiausi automobiliai bei geriausias aptarnavimas Jums. Transporto pasirinkimas

Courtyard By Marriott hotel

Courtyard by Marriott Vilnius City Center

Vilniaus centre įsikūrusiame moderniame, šiuolaikinės architektūros viešbutyje „Courtyard by Marriott Vilnius City Center“ rasite įrengtą verslo centrą.
Restorane siūloma mėgautis tarptautiniais valgiais ir gėrėtis puikiais Gedimino pilies bokšto vaizdais.
Mercedes-Benz S-Class nuoma – aukšto lygio prabanga jūsų kelionėms. Transporto pasirinkimas

Hilton Garden Inn Vilnius

Hilton Garden Inn Vilnius City Centre

Vilniuje, visai šalia lukiškių aikštės įsikūrusioje apgyvendinimo įstaigoje „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“ yra restoranas, įrengta terasa ir treniruoklių salė.
Viešbutyje esantis mėsos restoranas „Beef Room“ svečių laukia pusryčių, pietų bei vakarienės laiku.
Pervežimai iš oro uosto į viešbutį – naujais ir prabangiais automobiliais . Transporto pasirinkimas

Radisson Blu Hotel Lietuva

Radisson Blu Hotel Lietuva

„Radisson Blu Hotel Lietuva“ yra viešbutis Vilniuje įsikūręs šalia Neries kranto pačioje Lietuvos sostinės širdyje, netoli senamiesčio, Vilniaus arkikatedros ir kitų istorinių lankytinų vietų.
Viešbučio restorane „Riverside“ patiekiami įvairūs savitarnos pusryčiai ir tarptautinės bei skandinaviškos virtuvės patiekalai. Nuo 22.00 valandos svečiai gali lankytis bare "Sky Bar", iš kurio atsiveria vaizdas į įspūdingąjį Vilniaus senamiestį.
Audi automobilių nuoma kelionėms – prabangus automobilis Jūsų verslo susitikimams. Transporto pasirinkimas

Loop Hotel Vilnius

Loop Hotel Vilnius

"Loop Hotel" yra modernus 4 žvaigždučių viešbutis, siekiantis sujungti klasikines svetingumo tradicijas su pažangiu mąstymu, skatinantis svečius atrasti naujų dalykų ir garantuojantis nuostabią viešnagę. Tai vieta, kurioje galima patirti naujų įspūdžių, atsipalaiduoti ir pradėti viską iš naujo. Viešbutis patogiai įsikūręs šalia Vilniaus oro uosto, vos už 1 kilometro.
Kiekvieną rytą restorane patiekiami savitarnos pusryčiai. Viešbučio restorane "Fat Cloud" gaminami europietiški patiekalai. Maistą taip pat galima pasigaminti viešbučio bendroje virtuvėje.
Naujausiųjų Mercedes-Benz automobilių nuoma – automobiliai tinkantys visiems gyvenimo atvejams.
Transporto pasirinkimas

ARTIS Centrum Hotels

ARTIS Centrum Hotels

„Artis Centrum Hotels“ yra įsikūręs pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, šalia Prezidentūros, renovuotame XIX amžiaus pastate.
Viešbutis turi didžiausią konferencijų centrą visame senamiestyje. Jame rasite 8 daugiafunkcines sales, verslo bei susitikimų sales, konferencijų centrą.
Mikroautobusų nuoma didelių žmonių grupių atvežimui – mes pasirūpinsime visais jūsų svečiais. Transporto pasirinkimasViešbučiai Kaune

Radisson Hotel Kaunas

Radisson Hotel Kaunas

„Radisson Hotel Kaunas“, didžiausias viešbutis Kaune, įsikūręs pačioje miesto širdyje, leidžia patogiai ilsėtis greta pagrindinių pramogų vietų. Laisvės alėją pėsčiomis galima pasiekti vos per 5 minutes.
Viešbučio restoranas „Two Senses“ nustebins jus vietinių produktų ir sezonų įkvėptais šiuolaikiškais lietuviškais valgiais. Limuzino klasės automobilių nuoma – Jūsų keliavimo problemomis pasirūpinsime mes.
Transporto pasirinkimas

Best Western Santaka

Best Western Santaka

BEST WESTERN Santakos Hotel“ viešbutis įsikūręs Kaune prie pat senamiesčio. Vos už kelių šimtų metrų nuo viešbučio galima pamatyti istorinę prezidentūrą, o paėjus šiek tiek toliau ir Kauno rotušę.
Viešbučio restorane galite pasimėgauti tarptautiniais bei lietuviškais valgiais, o ryte likti nustebinti paruoštais pusryčiais.
Naujausio miniveno Mercedes-Benz nuoma svečių pervežimui – nuostabus pasirinkimas didesnėms žmonių grupelėms atostogų ar verslo kelionių metu.
Transporto pasirinkimas

Moxy Kaunas Center

Moxy Kaunas Center

„Moxy Kaunas Center“ šalia laisvės alėjos įsikūręs viešbutis išsiskiria savo šiuolaikišku interjeru. „Moxy“ yra pirmasis viešbutis Kaune, kuriame svečiai gali įsiregistruoti bei atlikti beveik visas kitas su viešbučiu susijusias funkcijas naudojantis mobiliąją „Marriott Bonvoy“ aplikacija.
Šiuolaikiškumu dvelkiantis viešbutis gali išpildyti visus svečių norus. Čia rasite kokteilių barą, sporto klubą, išsinešimui paruošto maisto parduotuvę, darbo, poilsio, žaidimų erdves.
Automobilių nuoma Lietuvoje – laiku ir vietoje būsite visada mūsų dėka
Transporto pasirinkimas


Norint atvykti į viešbutį reikia pirmiausia pasirūpinti transporto nuoma.
Pristatome platų mūsų transporto pasirinkimą, atitinkantį įvairius scenarijus ar progas: prabangių automobilių nuoma, mikroautobusų ir minivenų nuoma svečių pervežimui.
Prabangių automobilių nuoma – naujausių modelių Audi bei Mercedes-Benz automobilių nuoma verslo bei asmeninėms kelionėms.
Mikroautobusų nuoma – pasirūpinkite savo svečių pervežimu iš/į viešbutį ar konferenciją komfortišku ir nauju transportu.
Minivenų nuoma – minivenų nuoma svečių, partnerių kokybiškam pervežimui apsistojimo laiku.
Transportas Gauti pasiūlymą