Transportas vestuvėms | Evitra

Transportas vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms.
Mėgaukitės savo svarbiausią gyvenimo dieną be jokių rūpesčių!

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobuso nuoma vestuvėms.
Patogus ir paprastas būdas pasirūpinti savo vestuvių svečiais!

Vestuvinio transporto pasirinkimas

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms – tai aktualus ir svarbus klausimas kiekvienam iš jaunųjų, kurie pradeda planuoti savo vestuvių šventę ir susimąsto apie vestuvinį transportą. Užtikrinti maksimalų komforto jausmą, suteikti savo vestuvėms prabangos ir estetikos įspūdį, išsiskirti iš kasdienybės padės premium automobilių nuomos paslaugos. Savo klientams siūlome rinktis tarp tokių paslaigų kaip: „Mercedes-Benz“ automobilių nuoma vestuvėms, „BMW“ automobilių nuoma vestuvėms, „Audi“ automobilių nuoma vestuvėms iš daugelių kitų automobilių modelių pagal Jūsų norus ir pageidavimus. Įvairūs modeliai, spalvos, automobilių komplektacijos leis Jums išsirinkti svajonių automobilį ir mėgautis kiekvieną šventės akimirką bei kiekvienu prisiminimu.

prabangaus miniveno nuoma mercedess benz V class Vilniuje

Minivenų nuoma vestuvėms

Taip pat nepamirškite pasirūpinti Jūsų mylimiausių ir laukiamiausių svečių nuotaika bei jų transportavimu. Į savo šventę kviečiate tik pačius artimiausius? Tuomet siūlome Jums pasinaudoti paslauga, kuri leis Jums transportuoti savo artimuosius itin greitai, patogiai ir be jokių rūpesčių. Minivenų nuoma vestuvėms puikiai tiks tiems, kas planuoja turėti trumpą svečių sąrašą, bet tikisi viską organizuoti tobulai.
Savo klientams bei jų svečiaus siūlome platų vestuvinių minivenų nuomos pasirinkimą iš daugelių spalvų ir modelių: Opel Vivaro, Mercedes-Benz Vito, Viano, V-class. Kiekvienas iš transporto pasižymi savo išskirtinė komplektacija, todėl pasirinkti galėsite pagal savo norus ir pageidavimus.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms Vilniuje

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Savo vestuvėse planuojate turėti didesnę svečių kompaniją? Domitės optimaliausiu, komfortiškiausiu ir patogiausiu svečių transportavimo klausimais? Nežinote kaip geriau organizuoti ir pasirūpinti svečių transportavimu taip, kad vestuvių dieną neturėti jokių rūpesčių ir žinoti, kad kiekvienas svečias liks patenkintas ir turės tik geriausius atsiliepimus apie Jūsų vestuves? Mes turime Jums tinkantį sprendimą!
Didesnei žmonių kompanijai ir tobulai vestuvių organizacijai siūlome pasinaudoti vestuvinių mikroautobusų nuomos paslaugomis. Mikroautobusų nuoma vestuvėms Jums transportuoti savo artimuosius itin greitai, patogiai ir be jokių rūpesčių. Transportavimas gali būti pagal bet kurį planą,: iš namų iki šventės vietos, iš vienos šventės vietos į kitą, iš šventės vietos iki namų arba pagal kitus Jums tinkančius maršrutus.

Mikroautobusų nuoma bernvakariams

Organizuojate arba planuojate užsiimti bernvakario organizavimo klausimais? Bernavakario organizavimas — tai didelė atsakomybė! Reikia išsirinti vietą, veiklą, surinkti žmonių kompaniją, apgalvoti visas detales ir svarbiausias aspektas... surasti tinkamą pagal dydį, modelį, spalvą ir kitus pageidavimus transportą bei nuspręsti kas gi bus vairuotojas. Tikriausiai niekas iš draugų vairuoti bendvakario dieną neplanuoja? Nieko baisaus! Jums tebereikia paskambinti ir užsisakyti bernvakario transportą su vairuotoju ir galėsite keliauti, pramogauti, užsiimti mėgstamą suplanuotą veiklą visiškai be jokių rūpesčių! Mūsų profesionalūs vadybininkai pateiks Jums laisvo transporto bei transporto nuomos bendrvakariams kainos pasiūlymą, patars kokį variantą geriau išsirinkti pagal pateiktus pageidavimus ir skirtą biudžetą, suteiks konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais bei pasirūpins kad Jūsų kelionė atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Mikroautobusų nuoma mergvakariams

Organizuojate arba planuojate užsiimti mergvakario organizavimo klausimais? Mergvakario organizavimas — tai didelė atsakomybė! Reikia išsirinti vietą, veiklą, surinkti žmonių kompaniją, apgalvoti visas detales ir svarbiausias aspektas... surasti tinkamą pagal dydį, modelį, spalvą ir kitus pageidavimus transportą bei nuspręsti kas gi bus vairuotoja. Tikriausiai niekas iš draugių ir kitų pažįstamų asmenų vairuoti mergvakario dieną neplanuoja? Nieko baisaus! Jums tebereikia paskambinti ir užsisakyti mergvakario transportą su vairuotoju ir galėsite keliauti, pramogauti, užsiimti mėgstamą suplanuotą veiklą visiškai be jokių rūpesčių! Mūsų profesionalūs vadybininkai pateiks Jums laisvo transporto bei transporto nuomos mergvakariams kainos pasiūlymą, patars kokį variantą geriau išsirinkti pagal pateiktus pageidavimus ir skirtą biudžetą, suteiks konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais bei pasirūpins, kad Jūsų kelionė atitiktų Jūsų poreikius ir lūkesčius.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.