Transportas vestuvėms | Evitra

Transportas vestuvėms

Transporto nuoma vestuvėms

Mergvakariams, bernvakariams

Jūsų norai – mūsų tikslas.

Žinome, kokia svarbi yra vestuvių diena, todėl esame pasirengę suteikti visą savo dėmesį, rūpestį ir pagalbą organizuojant visus keleivių pervežimo klausimus Jūsų vestuvių šventėje. Mėgaukitės geriausiomis akimirkomis be jokių papildomų rūpesčių!

Transporto nuoma vestuvėms

Visas reikiamas transportas...

Jūsų įspūdingai šventei!

Organizuoti vestuves bet kuriai porai yra rimtas iššūkis! Esame pasirengę padėti Jums išsirinkti, komplektuoti ir perimti visus vestuvinių automobilių nuomos rūpesčius. Jauniesiems ir jų svečiams siūlome platų vestuvinių transporto pasirinkimą... Juoda klasika prieš raudoną, baltą, geltoną ar kitos spalvos retro automobilį? Sedanas arba kabrioletas? Audi, BMW arba Mercedes-Benz modelis? Rinktis Jums! Puikios nuotraukos, įsimintinos akimirkos ir nepamirštami įspūdžiai Jūsų svarbiausia diena garantuoti.

Evitra siūlo vestuvinių transporto paslaugas ne tik jauniesiems, bet ir jų brangiausiems svečiams, fotografams, vedėjams. Transportas vestuvėms nuo 8 iki 50 vietų, elegantiškai apsirengę, besišypsantys ir paslaugūs vairuotojai. Nuvežimai iki šventės vietos ir parvežimai namo. Dėmesys ir rūpestis kiekvienam Jūsų svečiui. Transporto nuoma mergvakariams ir bernvakariams. Jūsų paslaugoms prabangios klasės automobiliai ir minivenai, talpinantys didesnę kompaniją naujausi mikroautobusai ir daug kitų transporto variantų.

Balta, raudona? Ant veidrodėlių arba ant kapoto? Automobiliui arba mikroautobusui? Dabar galite rinktis net iš keletą variantų vestuvinių papuošimų! Savo klientams kartu su užsakytais automobiliais siūlome automobilinių papuošimų nuomos paslaugas! Į šventę – puošniai!

Kreiptis dėl konsultacijos
Nauja Audi vestuvėms
Naujiena!

Elegantiškam skoniui.

Jau šią vasarą mūsų autoparką papildė naujausias 2020 m. Audi A6 modelio automobilis Šis automobilis – puikus pasirinkimas Jūsų vestuvėms!

Plačiau
Automobilio nuoma vestuvėms Vilniuje
Akcija!

Ypatingas pasiūlymas!

Naujausia Audi A6 Jūsų vestuvėms tik nuo €99! Puiki proga į vestuves atvykti su naujutėliu automobiliu už ypatingai gerą kainą!

Plačiau
Vestuviniai automobilių papuošimai
Papildoma paslauga!

Vestuviniai papuošimai.

Subtilu ir elegantiška. Automobilių papuošimai Jūsų vestuvėms. Automobilių papuošimo paslaugos išrankiausiems skoniams tik nuo €5!

Plačiau

Tobuloms akimirkoms

Transporto pasirinkimas
Automobilių nuoma vestuvėms

Automobiliai vestuvėms

Svajonių dienai – svajonių automobiliai!

Jūsų norams ir poreikiams platus transporto pasirinkimas: nuo retro automobilių nuomos vestuvėms iki Audi automobilių vestuvėms, BMW automobilių vestuvėms, Mercedes-Benz automobilių vestuvėms ir kitų modelių automobilių nuomos vestuvėms įskaitant ir minivenus bei mikroautobusus. Rūpinamės kiekviena Jūsų šventės akimirka, todėl siūlome tik tai, kas geriausia.

Plačiau

Audi nuoma vestuvėms.

Populiarus pasirinkimas tarp vertinančių gerą skonį ir elegancijos jausmą. Audi automobiliai vestuvėms papuoš kiekvieną šventę.

Plačiau
Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz nuoma vestuvėms.

Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms ieškantiems išskirinio prabangos pojūčio. Ypatingoms akimirkams ir reikliam skoniui.

Plačiau

Mikroautobusai vestuvėms

Ypatingas rūpestis vestuvių svečiais!

Mikroautobuso nuoma vestuvėms, platus transporto pasirinkimas Jūsų tobulai šventei. Padėsime išsirinkti Jums tinkamą mikroautobusą atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu.

Plačiau
Mikroautobusų nuoma vestuvėms
Mikroautobusų nuoma mergvakariams

Mikroautobusų nuoma mergvakariams.

Mikroautobusas mergvakariui – tai reiškia jokių papildomų transportavimo rūpesčių! Platus pasirinkimas ir draugiški vairuotojai.

Plačiau

Mikroautobusų nuoma bernvakariams.

Mikroautobusas bernvakariui – tai suplanuoto maršruto įgyvendinimas be papildomo galvos skausmo! Švęskite ir mėgaukitės!

Plačiau