Mercedes-Benz V-Class miniveno nuoma | Evitra

Mercedes-Benz V classNr.3

Mažas mikroautobusas

Naujausio modelio miniveno Mercedes-Benz V-class nuoma su vairuotoju verslo ir asmeninėms kelionėms visoje Lietuvoje ir į kitas Baltijos šalis. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, svarbių asmenų pervežimui, delegacijoms, vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Privatūs pervežimai iš/į oro uosto, tarp miestų.

Apie modelį: naujausio modelio minivenas, gamintas pagal individualų užsakymą išskiskiria savo veržliu eksterjeru, ergonomiška, įvairialype salono koncepcija, naująja multimedijos sistema MBUX ir komfortišku apšvietimu AMBIENTE su nuotaikingomis šviesomis. Prabangios klasės minivenas užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pat pirmųjų kelionės minučių.

Privalumai: odinis salonas, Burmester erdvinio garso sistema, USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, trijų zonų klimato kontrolė. Keleiviai ir bagažas apdrausti.

Vietų skaičius: 7+1 (7 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!