>Mikroautobusų nuoma mergvakariui | Evitra

Mikroautobusų nuoma Mergvakariui

Ruošiatės organizuoti mergvakarį?

Mes pasiruošę Jums padėti! Jūsų dėmesiui įvairus transportas mergvakariui, didelis modelių pasirinkimas, patogus užsakymas bei lengvas apmokėjimas. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų šventės transportu! Transportas mergvakariui - tai puikiausia proga mėgautis ir linsmintis draugių būryje be jokių rūpesčių!

Mikroautobuso nuoma mergvakariams Vilniuje

Viena iš geriausių idėjų mergvakariui - mikroautobuso nuoma su vairuotoju! Nesvarbu koks oras už lango, mikroautobuse galima linksmintis, leisti muziką bei komfortiškai keliauti iki suplanuotos vietos! Pamirškite visus vestuvių organizavimo rūpesčius, juk ši diena skirta tik Jums, praleiskite ją draugių būryje.

Mažoms kompanijoms siūlome minivenų nuomą mergvakariui, galėsite keliauti 8 žmonių kompanija už mažesnę kainą! Didesnėms kompanijoms siūlome mikroautobuso nuomą mergvakariui, mikroautobuse galėsite keliauti visi kartu bei labai patogiai. Jūsų pasirinkimui įvairiausi modeliai ir spalvos. Nustebinti ir atvykti pas nuotaiką su elegantišku, prabangiu Mercedes-Benz Vito / Viano / V-class minivenu? Rinktis paprastesnę, bet labai komfortiškai kelionę su naujausiu Opel Vivaro minivenu? Ar susirinkti didelę linksmą kompanija ir išsinuomoti didelį mikroautobusą? O galbūt visada svajojate apie retro transportą, kurį taip dažnai pastebite filmuose? Rinktis tik Jums! O mes visada pasiruošę Jums padėti, patarti, atsakyti į visus rūpimus klausimus ir organizuoti kartu tiesiog nepamirštamą mergvakarį!

Mikroautobuso nuoma mergvakariams visoje Lietuvoje

Ieškote patogaus transporto mergvakariui? Jūsų patogumui siūlome mikroautobuso nuomą mergvakarias visoje Lietuvoje. Visiškai nesvarbu iš kokio miesto Jūsų kelionės pradžia ir visai nesvarbu kur planuojate baigti savo mergvakario maršrutą! Mūsų paslaugūs, linksmi ir draugiški vairuotojai pasirūpins Jūsų komfortu kelionės metu ir nuveš visą kompaniją iki Jums patogiausios vietos.

Planuojate išskirtinį mergvakarį ir norite praleisti jį užsienyje? Ne bėda! Jums tebeliko atsilapaiduoti, linksmintis ir mėgautis savo kelionė, nes mes apie viską pagalvosime už Jus! Kelionės nuo Lietuvos iki Latvijos, Estijos, Lenkijos. Nepakartojami įspūdžiai ir jokių kelionės rūpesčių!

Svečių nuvežimas namo

Kam kviestį brangų taksi? Jūsų paslaugoms pamergių ir draugių nuvežimo namo paslauga. Jaunoji bus tikrai nustebinta, kad jos draugės ją rūpinasi. Mūsų vairuotojai atvyks į naktinį klubą, sodybą jums nustatytu laiku ir išvežios mikroautobusu reikiamais adresais visoje Lietuvoje. Mūsų kainos nėra didelės, tad liks ir vestuvių dovanoms...

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.