Vestuvių organizavimas | Evitra

Vestuvių organizavimas

Idėjos jūsų vestuvėms

Vestuvės Vilniuje

Vestuvių planavimas

Vestuvių planavimas yra labai sudėtingas darbas. Juk visi nori turėti tobulas vestuves, kurios atrodytų, kaip iš pasakos. Mes esame čia, jog jums padėtume supaprastinti paieškas didžiajai šventei. Didžiausi ekspertai esame transporto srityje. Jums galime pasiūlyti įvairiausią transportą vestuvėms. Retro automobilius, lengvuosius automobilius, minivenus. Taip pat turime ir mikroautobusus skirtus saugiam jūsų visų svečių pristatymui. Jeigu norite išsiskirti gatvėje savo šventės metu turime jums ir gausybę papuošimų skirtų automobiliams.

Per tiek metų sukauptos patirties galime jums patarti, kur galite susituokti. Tiek aplankytų bažnyčių ir visos jos yra skirtingos, kažkuri iš jų gal patiks ir jums. Jeigu sudominome susisiekite su mumis ir mes padėsime jūsų vestuves paversti pasakiškomis

Automobiliai Papuošimai Bažnyčios Susisiekti

Pasiūlymai Jums!

Mercedes autonuoma vestuvėms

Transportas vestuvėms

Stilingi, kaustantys dėmesį automobiliai suteikiantys jūsų šventei patogumo bei prabangos jausmą.

Plačiau
Automobilių papuošimai vestuvėms

Automobilių papuošimai vestuvėms

Jeigu norite, kad visi aplinkiniai žinotų apie jūsų vestuves, kviečiame pažiūrėti ir išsirinkti automobiliui papuošimus iš mūsų didelio turimo arsenalo, tikrai rasite sau tinkamą pasirinkimą.

Plačiau
Nuotraukų galerija

Galerija

Kviečiame pažiūrėti nuotraukų galeriją iš vestuvių, kuriose mes dalyvavome

Plačiau

Naudinga informacija

Bažnyčios vestuvėms

Bažnyčios jūsų vestuvėms

Jeigu jums kyla klausimas, kokioje bažnyčioje tuoktis? Ar įdomu, kokios bažnyčios yra Vilniuje? Jums turime paruošę ne vieną variantą iš kurių galite rinktis. Buvome visose bažnyčiose ir visos jos yra savotiškai puikios.


Plačiau Galerija

Sodybos vestuvėms

Sodybos jūsų vestuvėms

Jeigu jums kyla klausimas, kokioje sodyboje švęsti vestuves? Ar įdomu, kokios sodybos yra Vilniuje? Jums turime paruošę ne vieną sodybą, kurios visos yra savaip puikios ir tikrai nenuvils nei jūsų, nei jūsų svečių.


Plačiau Galerija