Prabangių automobilių nuoma su vairuotoju | Evitra

Prabangių automobilių nuoma

Patogus transportas ir profesionalus aptarnavimas

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms, verslo susitikimų ir delegacijų aptarnavimas, pasitikimas oro uoste. Vairuotojai kalba anglų, rusų, lenkų kalbomis. Tarp mūsų klientų ambasados, tarptautinės organizacijos ir pasaulio žinomos bendrovės, šou verslo atstovai.

Image

Naujausio Audi Q7 prabangaus automobilio nuoma su vairuotoju

Autonuoma vestuvėms, fotosesijoms, verslo kelionėms. Toks, kaip ir turėtų būti Audi Q7 automobilis – atletiškas, nepavaldus laikui ir unikalus.

Plačiau
Image

Mercedes-Benz S-class W222 nuoma su vairuotoju

Prailgintas kėbulas (LONG) suteiks galiniams keleiviams patogumą keliauti be rūpesčių. Galime pasiūlyti iki 5 juodos spalvos automobilių. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms.

Plačiau
Image

Naujausio BMW X5 nuoma su vairuotoju

Važiavimo malonumą lemia automobilio komfortas. BMW X5 galite mėgautis aukščiausios kokybės komfortu, tobulu garsu ir puikiausiomis pramogomis.

Plačiau

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.