Mikroautobusų nuoma Vilniuje | Evitra

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Keliauti dar niekada nebuvo taip patogu...

Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus apskrityje, rajonuose ir už Vilniaus miesto ribų. Keliauti iš / į Vilnių dar niekada nebuvo taip patogu!

Keliakite patogiai į bet kurį Lietuvos kampelį tiesiai iš savo namu!

Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins kad kiekvienas keliaujantis asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai.

Verslo kelionės Vilniuje

Įmonių ir privačių asmenų aptarnavimas. Mikroautobusų nuoma verslo kelionėms, įmonės vakarėliams, darbo išvykoms, komandiruotėms. Verslo klasės turistinių mikroautobusų nuoma su vairuotoju, platus transporto pasirinkimas pagal keleivių skaičių ir pageidavimus.

Moksleivių pervežimas Vilniuje

Moksleivių vežimas. Mokinių pervežimas. Vaikų pervežimas. Mokymo įstaigų aptarnavimas, išvykos į ekskursijas, būrelius, koncertus. Tik patyręs ir profesionalūs vairuotojai, naujas techniškai tvarkingas transportas, visos galiojančios licencijos, keleivių draudimas, visų būtinų dokumentų pasirašymas. Keliaukite patikimai, saugiai, patogiai.

Darbuotojų pervežimas Vilniuje

Darbuotojų vežimas. Personalo pervežimas. Įmonių darbuotojų pervežimas iš/į darbą. Ilgalaikės ir trumpalaikės sutartys, įvairaus didžio ir modelių transportas, patyręs ir profesionalūs vairuotojai, keleivių draudimas bei asmeninio vadybininko paslaugos. Pasirašomi visi būtini dokumentai, išrašomos sąskaitos.

Mikroautobusų nuomos kainos Vilniuje

Mikroautobuso nuomos kaina Vilniuje. Kiek kainuoja mikroautobuso nuoma? Nuo ko priklauso mikroautobuso nuomos kainos? Kaip skaičiuojama mikroautobuso nuomos kaina? Šitų ir į daugelį kitų aktualiausių klausimų atsakymai. Nemokama konsultacija, komercinių pasiūlymų sudarymas, kainos pasiūlymai, asmeninio vadybininko pagalba.

Tarpmiestiniai pervežimai iš/į Vilnių

Individualūs pervežimai iš Vilniaus. Individualūs pervežimai į Vilnių. Užsakomieji reisai. Transferiai (transferai). Tarpmiestinis taksi.

Mūsų vairuotojai pasitinka keleivius oro uoste su vardinė lentelė, lydi iki transporto priemonės, padeda su bagažu. Skrydis vėluoja? Jokių rūpesčių, jokio nerimo - mes stebime lektuvo nusileidimo laiką ir pasitiksime keleivius laiku. Keliaukite saugiai, patogiai ir be jokių rūpesčių.

Individualūs tarpmiestiniai keleivių pervežimai:

 • Vilnius - Kaunas (Kauno oro uostas)
 • Vilnius - Klaipėda (iš/į Vilniaus oro uostą)
 • Vilnius - Palanga (Palangos oro uostas)
 • Vilnius - Druskininkai
 • Vilnius - Šiauliai
 • Vilnius - Panevėžys
 • Vilnius - Alytus
 • Vilnius - Birštonas
 • Vilnius - Ryga (Rygos oro uostas)
 • Vilnius - Varšuva (Varšuvos oro uostas)
 • Vilnius - Minskas

Taip pat kitais vietiniais ir tarpmiestiniais maršrutais.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.