Mikroautobusų nuoma Vilniuje | Evitra

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma Vilnius

Keliauti visada patogu!

Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus apskrityje, rajonuose ir už Vilniaus miesto ribų. Keliauti iš / į Vilnių dar niekada nebuvo taip patogu!

Klientams, ieškantiems patogiausių kelionių sprendimų, siūlome pasinaudoti mikroautobuso nuoma Vilniuje paslaugomis. Keleivinių mikroautobusų nuomos paslauga kiekvienais metais tampa vis aktualesnė ir populiaresnė, todėl savo autoparką nuolat plečiame ir atnaujiname, taip užtikrinant dar patogiausią kelionę!

Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins kad kiekvienas keliaujantis asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai.

Užsisakyti paslaugą

Mikroautobuso nuoma į ekskursijas po Lietuvą – geriausias būdas keliauti! Galėsite sudaryti savo maršrutą, parinkti sau tinkantį transportą, nuomos trūkmė, sustojimo vietas ir daug kitų dalykų. Mūsų tikslas – Jūsų komfortas kelionėje ir geriasi kelionės įspūdžiai!

Mikroautobuso nuoma į užsienį – paprasčiausias būdas pasiekti tikslą ir praleisti kelionę turtingai.

Daugiau

Mikroautobusai eskursijoms
Įmonių išvykos

Darbuotojų ekskursijos atlieka pagrindinį vaidmenį skatinant teigiamą darbo kultūrą įmonėje. Šios išvykos ​​suteikia unikalią galimybę komandos nariams atsipalaiduoti, užmegzti ryšį bei sukurti tvirtesnius ryšius už darbo ribų. Užsiimdami veikla už ne darbo aplinkoje, darbuotojai gali panaikinti bendravimo kliūtis, sustiprinti tarpusavio komunikaciją ir giliau suprasti vienas kito stipriąsias puses bei talentus.

Mikroautobuso nuoma įmonių išvykoms - saugios ir komfortiškos kelionės Jums ir jūsų kolegoms.

Daugiau

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuomos paslauga keliaujantiems į verslo susitikimą, renginį, ekskursiją, šventę, oro uostą arba bet kurią kitą vietą. Patogus būdas keliauti komfortiškai ir mėgautis kelionės įspūdžiais! Mikroautobusų nuoma su vairuotojais verslo ir asmeninėms kelionėms. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius ir pageidavimus, todėl siūlome itin platų mikroautobusų nuomos pasirinkimą į bet kurią kelionę ir bet kuriai gyvenimo progai tarp kurių tikrai rasite sau tinkantį. Kur bekeliautumėte – keliausite patogiai!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusas su vairuotoju – puikus sprendimas norintiems keliauti saugiai, patogiai ir be jokių rūpesčių! Mikroautobuso nuoma su vairuotoju aktuali tiems, kad ieško patogiausios kelionės į bet kurį norimą vietą. Mikroautobuso nuoma individualioms kelionėms leis Jums atsipalaiduoti kelionėje ir mėgautis praleistu laiku su savo kompanija, draugais, kolegomis! Mikroautobusas su vairuotoju Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, visoje Lietuvoje – tai patogu ir šiuolaikiška!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje ir už Lietuvos ribų. Patogus būdas keliauti į bet kurį šalį, į bet kurį miestą. Mikroautobuso nuoma Lietuvoje, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kitose Lietuvos miestuose. Mikroautobuso nuomos Lietuvoje paslaugos aktualios kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Teikiame užsakomųjų kelionių paslaugas, todėl keliauti galite savo reikalais, tik su savo kompanija ir pagal savo nustatytą maršrutą be jokių kliūčių ir rūpesčių!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Į ekskursiją – su malonumu! Planuojant ekskursiją, labai svarbu tinkamai pasirinkti transporto priemonę tam, kad kelionė neprailgtų ir paliktų tik geriausius įspūdžius! Mikroautobusų nuoma ekskursijoms puikiai tiks mokykloms, įstaigoms, įmonėms, turistams, Jūsų draugams ir kolegoms! Pasirūpinsime ne tik Jūsų komfotišku laiku kelionėje, bet ir patarsime kokį mikroautobusą pasirinkti į kelionę ir suteiksime mikroautobuso nuomos konsultacijas visiškai nemokamai.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma šventėms

Švęskime kartu, švęskime linksmai ir be rūpesčių! Mikroautobusų nuoma šventėms – aktuali paslauga norientiems atsikratyti visų logistikos klausimų ir mėgautis savo diena! Mikroautobuso nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams, gimtadieniams, jubiliejams, krikštynoms ir kitoms šventėms. Saugus ir patogus nuvežimas iki šventės vietos ir parvežimas namo. Pasirūpinkite savo svečiais iš anksto užsakant mikroautobusų nuomos šventėms paslaugą!

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma laidotuvėms

Mikroautobusas laidotuvėms tiems, kas ieško ramybės ir sunkią akimirką nenori turėti jokių papildomų rūpesčių. Užtikrinsime lengvą mikroautobusų nuomos paslaugos užsakymą, platų pasirinkimą iš įvairių modelių ir vietų skaičiaus, malonaus ir profesionalaus vairuotojo paslaugos kelionės metu bei lengvą ir patogų atsiskaitymą. Vairuotojas atvyks laiku į sutartą vietą ir nuveš pagal nurodytus adresus. Mūsų vadybininkai pasirūpins visais Jūsų keleivių pervežimo klausimais.

Užsisakyti paslaugą

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali sėdynės padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Teirautis kainos

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis