Naudinga | Evitra

Naudinga

Pasinerkite į kelionių ekspertų patarimų ir patrauklių istorijų pasaulį. Atraskite naujausias prabangių kelionių tendencijas, tyrinėkite vaizdingus kelionių maršrutus ir sužinokite viską apie transporto pasaulį. Mūsų blogas yra kuruojama erdvė, skirta pagerinti jūsų kelionių žinias ir užtikrinti, kad kiekviena kelionė su mūsų profesionaliais vairuotojais būtų ne tik kelionė iš taško A į tašką B, bet ir nuotykis.

Daugiau

Evitra blogas

Straipsniai iš mūsų blogo

Naudinga informacija planuojantiems vestuves

Mes suprantame, kaip svarbu yra kurti brangius prisiminimus, o mūsų paslaugos yra pritaikytos tam, kad jūsų ypatinga diena praeitų be nesklandumų. Mūsų prabangios transporto priemonės bei profesionalūs vairuotojai suteiks jūsų vestuvėms rafinuotumo ir užtikrins, kad atvyksite stilingai ir saugiai. Mūsų komanda yra pasiryžusi sukurti Jums asmeninę patirtį – nuo transportavimo logistikos koordinavimo iki transporto priemonių unikalių dekoro variantų pasiūlymo.

Daugiau

Vestuvių organizavimas

Pasiūlymai jūsų vestuvėms

Automobilių papuošimai

Ieškote, kaip būtų galima papuošti automobilį vestuvių proga? Jums pasisekė, nes mes siūlome platų vestuvinių papuošimų bei pačio transporto su vairuotoju pasirinkimą!
Bažnyčios vestuvėms

Neapsiprendžiate, kokioje bažnyčioje norite tuoktis? Kviečiame peržiūrėti sąrašą bažnyčių, į kurias dažniausiai vežame jaunavedžius ar vestuvių svečius.
Sodybos vestuvėms

Ieškote sodybos, kur galėtumėte atšvęsti savo vestuves? Kviečiame peržiūrėti sodybas, į kurias mes jau esame vežę jaunavedžius bei vestuvių svečius ir išsirinkti mėgstamiausią.
Vieta vestuvių fotosesijai

Norite įsimintinos vestuvių fotosesijos? Tačiau nežinote, geriausių fotosesijos vietų? Mums dažnai tenka vežti jaunavedžius į tokias vietas, todėl turime Jums gerų pasiūlymų.

Daugiau naudingos informacijos

Automobilių nuomos klausimai

Iškilo klausimų? Kviečiame peržiūrėti dažniausiai užduodamus klausimus ir jeigu nerasite jums reikalingo atsakymo, tuomet kreipitės į mus ir mes Jums viskuo padėsime.
Atstumai tarp miestų

Įdomu, koks atstumas nuo Vilniaus iki kitų miestų? Peržvelkite mūsų paruoštą lentelę ir kai nuspręsite, kur norite vykti, leiskite mums pasirūpinti jūsų kelionės reikalais.
Viešbučiai Lietuvoje

Ieškote viešbučio? Kviečiame peržiūrėti sąrašą viešbučių, į kuriuos dažniausiai vežame savo klientus ir kai išsirinksite patinkamą, leiskite kelionės reikalais į viešbutį pasirūpinti mums.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!