Autobusų nuoma Vilniuje ir Lietuvoje | Evitra

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus apskrityje ir visoje Lietuvoje. Platus autobusų pasirinkimas: naujesnio modelio Neoplan, Mercedes-Benz, Setra ir kitų autobusų nuoma.

Autobusų nuoma Kaune

Autobuso nuoma Kaune ir Kauno apskrityje - EVITRApasiūlys kelis gerus variantus Jūsų kelionei. Jūsų paslaugoms - šiuolaikiniai, komfortabilūs autobusai, kurie puikiai tinka tiek trumpo, tiek ilgo atstumo kelionėms.

Autobusų nuoma Klaipėdoje

Nuomojame autobusus Klaipėdoje ir Klaipėdos apskrityje. Naujausio modelio turistinio Temsa Safari (2008 metų) autobuso nuoma.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių automobilių su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** kelionės metu.

Autobusų nuoma kelionėms ir kitoms progoms

Platus autobusų pasirinkimas. Naujesni ir nauji autobusų modeliai.

Autobuso nuomos paslauga reikalinga tam, kad pervežti didelę kompaniją žmonių įvairiuose renginiuose. Autobuso nuoma ypač svarbi planuojant ekskursijas, vestuvės arba kitus svarbius renginius, o autobuso rezervacija iš anksto yra puiki galimybė išspęsti visas problemas, susijusias su svečių, turistų, moksleivių, darbuotojų pervežimais.

Platus autobusų pasirinkimas leidžia mūsų klientams pasirinkti sau tinkantį variantą iš visiškai įvairių autobusų. Jūsų pasirinkimui siūlome įvairių klasių ir modelių autobusus. Autobusų nuoma su vairuotoju nuo 25 iki 70 vietų leidžia keleiviams keliauti su ypatingu komforto jausmu ir mėgautis kelionę.

Autobusų nuoma bet kuriame mieste. Mes vertiname visus mūsų klientus ir teikiame maksimaliausią transporto pasirinkimą bet kuriame Lietuvos mieste! Rezervuoti autobusą su vairuotoju keleivių pervežimams iš/į bet kurį miestą dabar lengva ir paprasta. Autobuso nuoma su vairuotoju Lietuvoje – tai puiki galimybė atsipalaiduoti ir skirti visą savo dėmesį kelionei bet kokiu atstumu.

Užklausti autobuso nuomos kaina→

Nemokamas internetas

Savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu tim tikrose autobusų modeliuose.

Vieta bagažui

Kiekvienas autobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyriai po salonu.

Kavos aparatai

Turistiniai autobusai tolimesnėms kelionėms aprūpinti karšto vandens ruošimo ir kavos aparatais.

Gido mikrofonas

Autobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Autobusus vairuotoja tik patyrę ir mandagūs vairuotojai. Kai kurie vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Autobusų nuomos kaina

Gera autobuso nuomos kainos garantija

Autobusų nuomos kaina su vairuotoju dažniausiai priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto autobuso modelio;
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą. Dažniausiai visos kainos skaičiuojamos individualiai. Palikite mums savo kelionės užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi keleiviai yra apdrausti.

Kontaktai →
Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis