Prabangių mikroautobusų nuoma | Evitra

Prabangių mikroautobusų nuoma

Vertinantiems geriausią...

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju tiems, kas ieško geriausio. Premium klasės mikroautobusai tiems, kas ieško išskirtinio varianto savo vestuvėms, verslo ar privačiai kelionei. Dar erdvesnis salonas, patogesnės sedynės, profesionalus bendravimas ir tobulas komforto jausmas kelionės metu. Premium klasės mikroautobusų nuomos paslaugos suteiks Jūsų kelionei žavesio bei puikiai atrodys komplektuojant su kitomis transporto priemonėmis.

Image

Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz Sprinter modelio mikroautobuso nuoma. Išskirtinė komplektacija, pusiau odinis salonas, Wi-Fi internetas Lietuvoje, personalinė ventiliacija ir garso valdymas, tamsinti langai, reguliuojamos sėdynės, garso ir vaizdo aparatūra, DVD, gido mikrofonas.

Plačiau

Image

Mercedes-Benz V klasės mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz visada buvo etalonas prabangumo klasėje, kurie diktuoja prabangumo ir saugumo standartus. Mercedes-Benz V klasės mikroautobusas puikiai tiks verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms.

Plačiau
Image

Mercedes-Benz Vito mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz visada buvo etalonas prabangumo klasėje, kurie diktuoja prabangumo ir saugumo standartus. Mercedes-Benz Vito modelio mikroautobusas puikiai tiks verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms.

Plačiau

Prabangių mikroautobusų nuoma bet kuriai progai

mikroautobusas ekskursijai

Prabangių mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Planuojate ekskursiją ir turite surasti tinkamą kelionei transportą? Norite jaustis saugiai, patogiai ir keliauti kaip ir pripratote, tik geriausiomis transporto priemonėmis? Turime Jums sprendimą! VIP mikroautobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir į užsienį. Profesionalūs vadybininkai ir patyrę vairuotojai, malonus bendravimas ir palankios sąlygos. Užsisakyti premium mikroautobusų su vairuotojais paslaugas labai paprasta ir lengva apmokėti. Prabangių mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – puikus sprendimas mėgstantiems keliauti itin patogiai ir solidžiai!

mikroautobusas sventems

Prabangių mikroautobusų nuoma šventėms

Organizuojant bet kurią šventę arba renginį, labai svarbu pasirūpinti visų svečių ir dalyvių transportavimo klausimais. Prabangių mikroautobusų nuoma Vilniuje – puikiai tiks visiems planuojanties šventė, nuo renginių organizatorių iki įmonių, įstaigų ir privačių asmenų. Mikroautobusas šventei – lengva pasirūpinti! Pažadame lengvą užsakymo procesą, Jums patogų apmokėjimo būdą, palankias nuomos sąlygas, nemokamą konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais ir Jūsų asmeninio vadybininko pagalbą. Premium mikroautobusai puikiai deres prie bet kurių papildomų transporto priemonių ir gerai atrodys komplektuojant su automobiliais arba autobusais.

mikroautobusas vestuvems

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mes žinome, kad svarbiausią gyvenimo dieną bet kuri smulkmena turi atrodyti tobulai! Todėl savo klientams per vestuvių šventę siūlome išsinuomoti tik tai, kas geriausią. Rūpinamės, kad kiekvieną mikroautobuso smulkmena atrodytų nepriekaištingai, o bendravimas būtų malonus ir profesionalus. Norite ir Jus praleisti savo geriausias vestuvių akimirkas lengvai, įsimintinai ir be jokių rūpesčių? Tuomet prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms – Jūsų optimalus sprendimas! Išvengsite visų svečių, draugų, giminaičių, kolegų, fotografų ir muzikantų transportavimo klausimų, nes nuo užsakymo pradžios iki pat pabaigos viskuo pasirūpinsime mes! VIP mikroautobusai vestuvėms – geriausias sprendimas Jūsų vestuvėms!

mikroautobusas mergvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma mergvakariui

Mergvakaris labai svarbus kaip nuotakai, taip ir jos draugėms, nes dažniausiai kaip tik jos ir užsiima mergvakario programos sudarymu! Vienas iš aktualiausių mergvakario organizavimo klausimų – transportas... Kokį transportą išsinuomoti? Kokį transportą išsirinkti? Kaip sudaryti maršrutą? Kiek kainuoja mergvakario transporto nuoma? Siūlome pasinaudoti prabangių mikroautobusų nuomos paslaugomis, nustebinti jaunąją ir šventę praleisti įspūdingai ir įsimintinai! Mielai suteiksime savo konsultaciją, pasirūpinsime maršrutu sudarymu, parekomenduosime transportą ir atsakysime į visus rūpimus klausimus!

mikroautobusas bernvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma bernvakariui

Berndvakaris labai svarbus kaip jaunajam, taip ir jo draugams, nes dažniausiai kaip tik jie ir užsiima bernvakario programos sudarymu! Beveik iš aktualiausių bernvakario organizavimo klausimų – transportas... Kokį transportą išsinuomoti? Kokį transportą išsirinkti? Kaip sudaryti maršrutą? Kiek kainuoja bernvakario transporto nuoma? Siūlome pasinaudoti prabangių mikroautobusų nuomos paslaugomis, nustebinti jaunąjį ir šventę praleisti įspūdingai ir įsimintinai! Mielai suteiksime savo konsultaciją, pasirūpinsime maršrutu sudarymu, parekomenduosime transportą ir atsakysime į visus rūpimus klausimus!

mikroautobusas veslo kelionėms

Prabangių mikroautobusų nuoma verslo kelionėms

Prabangių mikroautobusų nuomos paslauga – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus. Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią automobilio nuomos sprendimą. Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste arba traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Prabangių mikroautobusų nuoma – labai aktuali, tarp mūsų klientų populiari ir pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių, lengvai bei patogiai.
Prabangių mikroatobusų nuoma keliaujant į verslo susitikimus – svarbi paslauga norint keliauti patogiai ir atrodyti profesionaliai ir solidžiai. Pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite juos profesionalams.

Nežinote kokį automobilį išsirinkti? Kreipkitės, mes padėsime!
Susisiekite su mumisLengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.