Prabangių mikroautobusų nuoma | Evitra

Prabangių mikroautobusų nuoma

Vertinantiems geriausią...

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju tiems, kas ieško geriausio. Premium klasės mikroautobusai tiems, kas ieško išskirtinio varianto savo vestuvėms, verslo ar privačiai kelionei. Puikiai tinka svečių, grupių, komandų pervežimui. Dar erdvesnis salonas, patogesnės sedynės, profesionalūs vairuotojai ir tobulas komforto jausmas kelionės metu. Premium klasės mikroautobusų nuomos paslaugos paliks Jums neišdildomų prisiminimų.

Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma

Mercedes-Benz Sprinter mikroautobuso nuoma tobulas pasirinkimas didelių grupių, svečių, komandų pervežimui.


Kiekvienos kelionės kaina yra individualiai skaičiuojama, tad jei susidomėjote susisiekite su mumis.

Plačiau

Mercedes-Benz V klasės nuoma

Mercedes-Benz V klasės mikroautobusiuko nuoma

Mercedes-Benz V klasės mikroautobusiuko nuoma verslo susitikimams, ypač svarbių asmenų pervežimui, vestuvėms, delegacijoms.


Kiekvienos kelionės kaina yra individualiai skaičiuojama, tad jei susidomėjote susisiekite su mumis.

Plačiau
Aštuonių vietų mikroautobuso nuoma

Aštuonių vietų mikroautobusiuko nuoma

Aštuonių vietų mikroautobusiuko nuoma visoms progoms. Puikus kokybės ir praktiškumo derinys.


Kiekvienos kelionės kaina yra individualiai skaičiuojama, tad jei susidomėjote susisiekite su mumis.

Plačiau

Prabangių mikroautobusų nuoma bet kuriai progai

mikroautobusas ekskursijai

Prabangių mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Prabangių mikroautobusų nuoma eskursijoms. Planuojate ekskursiją ir ieškote kelionei tinkamo, saugaus ir komfortiško transporto? Turime Jums sprendimą! Prabangių mikroautobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir į užsienį. Profesionalūs ir patyrę vairuotojai, malonus bendravimas ir palankios sąlygos. Užsisakyti premium mikroautobusų su vairuotoju yra labai paprasta ir greita. Laukiame jūsų žinutės.

Prabangių mikroautobusų nuoma Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir visoje Lietuvoje – puikus sprendimas mėgstantiems keliauti itin patogiai!

mikroautobusas sventems

Prabangių mikroautobusų nuoma šventėms

Prabangių mikroautobusų nuoma šventėms. Organizuojant bet kurią šventę arba renginį, labai svarbu pasirūpinti visų svečių ir dalyvių transportavimo klausimais. Prabangių mikroautobusų nuoma Vilniuje – puikiai tiks visiems planuojantiems šventę, nuo renginių organizatorių iki įmonių, įstaigų ir privačių asmenų.

Mikroautobusas šventei – greitai išsprendžiama problema! Pažadame lengvą užsakymo procesą, Jums patogų apmokėjimo būdą, palankias nuomos sąlygas, nemokamą konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais.

mikroautobusas vestuvems

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms. Mes žinome, kad svarbiausią gyvenimo dieną bet kuri smulkmena turi atrodyti tobulai! Todėl savo klientams per vestuvių šventę siūlome išsinuomoti tik tai, kas geriausią. Rūpinamės, kad kiekvieną mikroautobuso smulkmena atrodytų nepriekaištingai, o bendravimas būtų malonus ir profesionalus. Kreipkitės į mus ir išvengsite visų svečių, draugų, giminaičių, kolegų, fotografų bei muzikantų transportavimo klausimų, nes nuo užsakymo pradžios iki pat pabaigos viskuo pasirūpinsime mes!

VIP mikroautobusai vestuvėms – geriausias sprendimas Jūsų svarbiausiai gyvenimo šventei!

mikroautobusas mergvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma mergvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma mergvakariui. Mergvakaris labai svarbi šventė tiek nuotakai, tiek ir jos draugėms, kurios dažniausiai kaip tik ir užsiima mergvakario programos sudarymu! Vienas iš aktualiausių mergvakario organizavimo klausimų – transportas... Kokį transportą išsinuomoti? Kaip sudaryti maršrutą? Kiek kainuoja mergvakario transporto nuoma? Siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir nustebinti jaunąją bei praleisti mergvakarį įsimintinai!

Parašykite mums. Mielai suteiksime konsultaciją, pasirūpinsime maršrutu sudarymu, parekomenduosime transportą ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

mikroautobusas bernvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma bernvakariui

Prabangių mikroautobusų nuoma bernvakariui. Bernvakaris yra labai svarbi viso vestuvių proceso dalis svarbi tiek jaunajam, tiek ir jo draugams, kurie ir yra dažniausiai atsakingi už pramogų planavimą! Bene svarbiausias bernvakario organizavimo klausimas yra transportas. Kokį transportą išsinuomoti? Kaip sudaryti maršrutą? Kiek kainuoja bernvakario transporto nuoma? Siūlome pasinaudoti mūsų paslaugomis ir nustebinti jaunąjį bei praleisti bernvakarį nepamirštamai!

Parašykite mums. Mielai suteiksime konsultaciją, pasirūpinsime maršrutu sudarymu, parekomenduosime transportą ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

mikroautobusas veslo kelionėms

Prabangių mikroautobusų nuoma verslo kelionėms

Prabangių mikroautobusų nuoma verslo kelionėms – tai puikus būdas įgyvendinti Jūsų kelionės planus. Pasirūpinsime visais Jūsų planuojamos kelionės klausimais, patarsime ir išklausysime visus poreikius, surasime geriausią transportavimo sprendimą. Pasitiksime Jūs arba Jūsų svečius bet kuriame oro uoste, traukinių, autobusų stotyse, nuvešime iki reikiamos vietos į bet kurį Lietuvos kampelį. Prabangių mikroautobusų nuoma – labai mūsų klientų pamėgta paslauga, kuri leidžia keliauti iš vieno Lietuvos miesto į kitą be jokių papildomų rūpesčių.

Prabangių mikroatobusų nuoma keliaujant į verslo susitikimus – svarbi paslauga norint keliauti patogiai ir atrodyti profesionaliai ir solidžiai. Pamirškite visus rūpesčius ir patikėkite juos profesionalams.

Nežinote kokį automobilį išsirinkti? Kreipkitės, mes padėsime!
Susisiekite su mumisLengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.