Prabangių mikroautobusų nuoma | Evitra

Prabangių mikroautobusų nuoma

Daugiau žavesio, prabangos, malonumo keliaujant...

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju tiems, kas ieško geriausio. Premium klasės kelionės mikroautobusu tiems, kas ieško išskirtinio varianto savo vestuvėms, verslo ar privačiai kelionei. Siūlome erdvesnį saloną, patogesnes sedynės, patogų bendravimą ir tobulą komforto jausmą kelionės metu. Premium klasės modeliai suteiks Jūsų kelionei žavesio bei puikiai atrodys komplektuojant su kitomis transporto priemonėmis.

Mercedes-Benz Sprinter nuoma

Naujausias modelis. Išskirtinis dizainas. Sekmę garantuojantis mikroautobusas.
Vienas iš populiariasių, mėgstamiausių mikroautobusų visame pasaulyje. Lyderis saugumo, komforto ir dizaino požiūriu. Saugumas ir komforto jausmas keliaujant gali būti laikomi etalonu, o dėl visokeriopai pažandaugaus dizaino jis išsiskiria ir išoriškai, ir iš vidaus.
Vietų skaičius: 19+1+1 (20 sėdimų vietų keleiviams).
Spalva: tamsiai pilka.
Privalumai: panoraminiai langai, tamsinti langai, oro kondicionierius, personalinė ventiliacija ir garso valdymas, garso ir vaizdo aparatūra (DVD), reguliuojamos sėdynės, pusiau odinis salonas, gido mikrofonas, USB jungikliai, nemokamas Wi-Fi Lietuvos ribose.

Mercedes-Benz V-class nuoma

Naujausias modelis. Įkvepiantis ir nepakartojamas dizainas. Prestižo ir aukšto statuso rodiklis.
Vienas iš aktualiausių modelių tarp vertinančių prabangą. Išskirtinėmis charakteristikomis pasižymintis automobilis, galintis patikimai tenktinti visus Jūsų poreikius.
Vietų skaičius keleiviams: 6+1 (7 vietos keleiviams).
Spalva: juoda.
Privalumai: oro kondicionierius, el. šoninės durys, 4 matic, odinis salonas, transformuojamos sėdynės (galimybė keisti salono sėdynių kryptį), dviejų zonų klimato kontrolė, papildomas šildymas, 2 vnt. USB jungiklių, įrengtos papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams.

Mercedes-Benz Viano nuoma

Naujas modelis. Visų pamėgtas dizainas. Nepakartojamas komfortas.
Vienas iš pamėgtų modelių tarp mėgstančių komforto jausmą kelionės metu.
Vietų skaičius keleiviams: 4+1 (5 vietos keleiviams).
Spalva: juoda.
Privalumai: oro kondicionierius, garso aparatūra, šviesus odinis salonas, reguliuojamos sėdynės bei transformuojamos sėdynės (galimybė keisti salono sėdynių kryptį), dviejų zonų klimato kontrolė, papildomas šildymas, 2 vnt. USB jungiklių, šildymo sistema.

Mercedes-Benz Vito nuoma

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms. Mercedes-Benz Viano ir naujoji V-klasė papuoš Jūsų vestuves. Mūsų juodos spalvos mikroautobusus jaunavedžiai ir vestuvių planuotojai dažnai renkasi svečių nuvežimui ir parvežimui iš vestuvių. Patogus sėdynių išdėstymas leidžia svečiams nevaržomai bendrauti kelionės metu.

Prabangiu mikroautobusų nuoma veslo kelionėms

Premium klasės transportas delegacijoms, svarbių asmenų pervežimams, verslo kelionėms.
Aukšto lygio aptarnavimas, tik profesionalūs vairuotojai.
Pasitikimai oro uoste pasitikimo salėje su vardinė lentelė, pasitikimas oro uoste VIP terminale.
Papildomi pageidavimai.

Prabangių mikroautobusų nuoma vestuvėms

Prabangių mikroautobų nuoma vestuvėms, bernvakariams, mergavakariams.
Prabangių mikroautobusų nuoma svečių išvežimams.
Svečių iš užsienių pasitikimas oro uosto salėje su vardinė lentelė, pasitikimas oro uoste VIP terminale.
Papildomi pageidavimai.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.