Keleivių pervežimo kainos | Evitra


Keleivių pervežimo kainos

Keleivių pervežimo kaina

Keleiviu pervežimo kainos

geriausias kainos-kokybės santykis!

Kiek kainuoja transporto nuoma su vairuotoju? Kokia pervežimo kaina iš oro uosto? Kiek kainuoja išsinuomoti automobilį vestuvėms arba mikroautobusą ekskursijai? Šiuos ir daugybę panašių klausimų girdime kasdien ir kasdien rengiame Jums individualius keleivių pervežimo kainos pasiūlymus. Dirbant su keleiviais nuo 2011 metų susidūrėme su įvairiausiomis situacijomis, todėl tiksliai galime atsakyti – kiekviena kelionė, kiekvienas kliento poreikis, noras, lūkesčiai yra individualūs ir reikalaujantys ypatingo dėmesio norint pateikti tikslią keleivių pervežimų paslaugų kainą.

Atsižvelgiant į savo klientų kelionės planus (planuojamą nuomos datą, laiką, maršrutą), pageidavimus dėl norimos transporto priemonės, atskirus ir individualus norus bei prašymus peržiūrime savo galimybes ir pateikiame geriausią turimą transporto priemonių nuomos pasiūlymą. Žinome, kaip svarbu kelionėje įspūdingi įspūdžiai ir geri prisiminimai, todėl savo keleiviams stengiamės siūlyti tik tai, kas geriausia už patraukliausią nuomos kainą.

Suprantame, kaip kiekvienam iš mūsų svarbi teikiamų paslaugų kainos klausimai, tačiau savo klientų visada prašome lyginti ne tik sumas, bet ir kokybę. Dažna klaida – įsigyti pigiausią paslaugą nežiūrint į teikiamų paslaugų lygį, todėl kartais tenka permokėti dvigubai arba kas dar blogiau, stipriai nusivilti nesėkminga kelionė, sugadintais įspūdžiais. Mūsų tikslas – Jūsų gerai praleistas laikas dirbant su mūsų vadybininkais ir keliaujant su mūsų vairuotojais kartu, todėl visada siūlome patraukliausius transporto nuomos pasiūlymus, o kainos atžvilgiu visada esame ypatingai lankstus.

Gauti pasiūlymą

Siūlomos paslaugos

Transportas Jūsų įspūdingoms kelionėms!

Automobilių nuoma su vairuotoju

Įvairių modelių ir klasių automobiliai mūsų autoparke Jūsų ypatingai progai už itin patrauklia kaina! Išsirinkite savo optimaliausią variantą!

Plačiau
Mikroautobusų nuomos kaina

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Platus mikroautobusų pasirinkimas ir profesionalių vairuotojų paslaugos! Prieinamos nuomos kainos ir nemokama konsultacija.

Plačiau
Autobusų nuomos kaina

Autobusų nuoma su vairuotoju

Nuo mažų iki didelių grupių. Vestuvėms ir ekskursijoms. Lietuvoje ir užsienyje. Keliaukite saugiai, patogiai ir be jokių rūpesčių!

Plačiau
Mikroautobuso nuomos kaina

Mikroautobusų nuomos kaina

Gera nuomos kainos garantija!

Mikroautobusų nuomos kaina su vairuotoju priklauso nuo Jūsų planuojamos kelionės, todėl skaičiuojama individualiai ir dažniausiai priklauso nuo: keleivių skaičiaus, pageidaujamo transporto modelio, nuomos datos, laiko, ridos bei kitų individualių pageidavimų. Kreipkitės į mūsų vadybininkus ir gaukite savo patrauklų nuomos kainos pasiūlymą!

Kreiptis

Autobusų nuomos kaina

Didesnėms kompanijoms!

Autobuso nuomos kaina su vairuotoju kaip ir kitų transporto modelių skaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į turimus poreikius ir planuojamą kelionę. Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą. Dažniausiai visos keleivių pervežimo ir transporto nuomos kainos skaičiuojamos individualiai. Palikite mums savo kelionės užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Kreiptis
Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Keleivių pervežimas

Patogi kelionė ir įspūdingi įspūdžiai!
Vaikų pervežimai

Vaikų pervežimai

Saugu. Patikima. Profesionalu. Vaikų pervežimas specialiosiose automobilių kėdutėse naujose transporto priemonėse su profesionaliais vairuotojais.

Plačiau
Moksleivių pervežimai

Moksleivių pervežimai

Nuo darželių iki mokyklų. Nuo valstybinių iki privačių įstaigų. Nuo būrelių iki gimnazijų. Moksleivių pervežimas į ekskursijas, edukacines keliones.

Plačiau
Darbuotojų pervežimai

Darbuotojų pervežimai

Darbuotojų pervežimas iš/į darbą. Kolektyvo išvykos ir įmonės vakarėliai. Platus transporto pasirinkimas, terminuota arba neterminuota sutartis.

Plačiau
Asmeniniai pervežimai

Asmeniniai pervežimai

Asmeniniai pervežimai su asmeniniu vairuotoju darbo arba kitais reikalais. Į susitikimą, gimtadienį, ekskursiją be jokių papildomų rūpesčių!

Plačiau

Moksleivių pervežimas

Pasinaudokite pasiūlymais!

Ir keliaukite už dar patrauklesnę kainą!

Skatindami keleivius vis dažniau keliauti, pažinti artimas ir tolimesnes vietas, nuolat plėsti savo žinias arba tiesiog mėgautis kelionę ir teikiamomis paslaugomis už patrauklią transporto nuomos kainą mes nuolat skelbiame įvairiausias akcijas, nuolaidas, pasiūlymus!

Vasarą siūlome keliauti kartu į pajūrį vos už pusę kainos, žiemos metu Jūsų pasirinkimui naujų modelių transporto priemonės šiltoms ir patogioms ekskursijoms po kalėdinę šalį arba išvykai į šventines vietas užsienyje. Planuojantiems savo vestuvės – platus naujų ir retro modelių automobilių pasirinkimas už itin malonią kainą, o keliaujantiems darbo reikalais – verslo klasės automobiliai ir profesionalių vairuotojų paslaugas čia, dabar ir dar su nuolaidomis!

Apie teikiamas nuolaidas ir naujus pasiūlymus maloniai informuos mūsų vadybininkai. Kas gali būti geriau už gerus įspūdžius geromis kainomis?

Peržiūrėti pasiūlymus