BMW nuoma vestuvėms | Evitra
BMW automobilių nuoma vestuvėms

BMW automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų įsimintinoms šventės akimirkoms

Rinkdamiesi automobilį savo vestuvių šventei – siūlome atkreipti dėmesį į įvairius modelius, tarp kurių žinoma ir toks populiarus ir tarp daugelių pamėgtas BMW modelis. BMW automobiliai vestuvėms tik prie bet kokios vestuvių tematikos ir ne tik atrodys itin skoninigai, bet ir neabejotinai pritrauks tikrų BMW fanų žvilgsnius.

BMW automobilių nuoma vestuvėms – tai patogus būdas keliauti prabangiai ir elegantiškai į bet kurią vietą, pradedant nuo pat namų iki bažnyčios, į fotosesiją ir baigiant kelione į šventės vietą. Kelionės BMW modelių automobiliu Jūsų vestuvės šventėje leis pamiršti apie visus rūpesčius ir atsipalaiduoti. Asmeninis vairutojas pasirūpins Jūsų saugumu ir geriausiomis kelionės akimirkomis.

BMW automobilis vestuvėms puikiai derės prie kiekvienos kartu pasirinktos transporto priemonės Jūsų vestuvėse. Kartu gali keliauti įvairių modelių transportas Jūsų svečiams ir kitiems vestuvių dalyviams. Bet kuris transporto derinys atrodys patraukliai ir skoningai! Patikėkite savo vestuvių šventės akimirkas BMW modeliams ir mėgaukitės kelionėmis savo svarbią dieną.

Kreiptis dėl konsultacijos

NEPRILYGSTAMAM MALONUMUI

Automobilių pasirinkimas
BMW automobiliai vestuvėms

BMW modelio automobilių nuoma vestuvėms – tai tikros prabangos ir elegancijos jausmas, kuris neabejotinai pabrėš Jūsų vestuvių šventės žavesį ir pritrauks tikrų BMW automobilių mėgejų dėmesį. BMW automobiliai vestuvėse atrodys itin patraukliai ir sudarys puikią šventės atmosferą, pradedant kelionėmis nuo pat jaunųjų namų.

BMW prabangaus automobilio nuoma vestuvėms leis Jums pamiršti apie visus rūpesčius ir džiaugtis kiekviena šventes akimirka, keliaujant patogiai į bažnyčią, vestuvių fotosesiją, šventės vietą iš bet kokio Lietuvos kampelio! BMW 7 serijos ir kitų modelių nuoma vestuvėms – tai Jūsų skoningas pasirinkimas.

Plačiau

BMW 7 nuoma su vairuotoju vestuvėms
Naujiena!

Prabangiam skoniui.

Tarp automobilių pasirinkimų papildymas: BMW 7 serijos automobilis Jūsų vestuvėms ir kitoms progoms. Rinkitės jau dabar!

Plačiau
BMW automobilis vestuvėms
Akcijos!

Ypatingi pasiūlymai!

Nepraleiskite puikios progos išsinuomoti savo svajones automobilį ypatingai geromis kainomis! Stebėkite mūsų akcijas ir išskirtinius pasiūlymus.

Plačiau
Automobilių papuošimas vestuvėms
Papildoma paslauga!

Vestuviniai papuošimai.

Subtilu ir elegantiška. Automobilių papuošimai Jūsų vestuvėms. Automobilių papuošimo paslaugos išrankiausiems skoniams tik nuo €5!

Plačiau
Transporto nuoma vestuvėms

Visas vestuvių transportas...

iš vienų rankų!

Ieškote kito transporto savo vestuvėms? Norėtumėte kito automobilio modelio arba mikroautobuso savo vestuvių svečiams? Ne bėda! Savo klientams siūlome platų transporto pasirinkimą, nuo įvairiausių modelių automobilių nuomos vestuvėms iki mikroautobusų nuomos vestuvių svečiams, saugiems ir patogiems pervežimams iki šventės vietos ir po šventės iki namų. Jūsų teisę rinktis – o mes suteiksime pilną konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais tam, kad svarbia diena praeitų sklandžiai ir be jokių papildomų rūpesčių, juk išsinuomoti visą vestuvių transportą iš vienų, patikimų rankų tai optimalus ir labai patogus sprendimas vertinantiems savo laiką!

Organizuojantiems bernvakarį arba mergvakarį taip pat turime puikius transporto nuomos su vairuotoju pasiūlymus! Koks maršrutas bebūtų suplanuotas – mes jį įgyvendinsime, o vakarėlio prisiminimai liks tik geriausi, nes tuo pasirūpins mūsų profesionalūs ir draugiški vairuotojai! Nustebinkite jaunąją arba jaunąjį – atvykite į šventę su prabangiu automobiliu arba talpinančių iki 8-20 asmenų mikroautobusu, juk visiems kartu keliauti yra smagiau!

Transportas vestuvėms

Ieškote kito automobilio nuomai vestuvėms?

Rinkitės ir iš kitų siūlomų variantų!
Audi automobilių nuoma vestuvėms

Audi nuoma vestuvėms.

Audi automobilių nuoma vestuvums. Atraskite savo Audi modelį vestuvėms ir keliaukite į šventę prabangiai!

Plačiau

Mercedes-Benz nuoma vestuvėms.

Mercedes automobilių nuoma vestuvums. Išsirinkite savo automobilį ir keliaukite į šventę prabangiai!

Plačiau