Kelionės įmonėms | Evitra

Kelionės įmonėms

Įmonių kelionės

Išvykos, kolektyvų eskursijos

Aplankytos vietos

Kelionės į siauruko muziejų

Siauruko muziejus

Siauruko muziejus randasi Anykščių geležinkelio stotyje. Siauruko istorijoje, prasidėjusioje devynioliktojo amžiaus pradžioje, yra visko. Šiam traukinukui teko gabenti keleivius, įvairiausius krovinius, tarnavo pramonėje, na ir galiausiai rungėsi su naujai atsiradusiais automobiliais dėl svarbos. Tai ir daug daugiau galite sužinoti bei patirti Siauruko muziejuje.

Kviečiame užsisakyti mūsų transportavimo paslaugas ir nuvykti į Siauruko muziejų komfortiškai bei saugiai.

Pasirinkimas Susisiekti

Žalgirio arena

Žalgirio arena – daugiafunkcinė uždara arena, esanti Kaune. Geriausiai žinoma, kaip krepšinio komandos Kauno „Žalgiris“ namų arena. Arenoje vyksta krepšinio varžybos, pasaulinio lygio žvaigždžių koncertai, kultūriniai renginiai, įvairiausios konferencijos bei parodos. Šioje arenoje galėsite atsipalaiduoti ir pasilinksminti kartu su kolegomis.

Kviečiame užsisakyti mūsų transportavimo paslaugas ir nuvykti į Žalgirio areną komfortiškai bei saugiai.

Pasirinkimas Susisiekti

Transporto nuoma į Žalgirio areną
Kelionės į anykščių lajų tako kompleksą

Medžių lajų tako kompleksas

Medžių lajų takas - tai pirmasis takas Baltijos bei visos Rytų Europos valstybėse, kuriame suteikiama galimybė sužinoti, koks yra jausmas vaikščioti medžių lajų lygyje. Jeigu mėgstate gamtą, norite pabėgti nuo miesto šurmulio bei ofiso monatonijos ir pasigrožėti nuostabiais vaizdais, tuomet Jums privaloma čia apsilankyti.

Kviečiame užsisakyti mūsų transportavimo paslaugas ir nuvykti į Anykščių lajų taką komfortiškai bei saugiai.

Pasirinkimas Susisiekti

Tauragės pilis

Tauragės pilis – Lietuvoje vienintelė esanti devynioliktojo amžiaus vidurio pilis-muitinė. Čia kadaise gyveno ir dirbo muitinės tarnautojai, buvo tikrinami diližanai. Tauragės pilyje buvo ir pasienio kalėjimas, kuriame laikinai buvo kalinti kontrabandininkai. Šiandien pilyje veikia Tauragės krašto muziejus „Santaka“, kurį verta aplankyti.

Kviečiame užsisakyti mūsų transportavimo paslaugas ir nuvykti į Tauragės pilį komfortiškai bei saugiai.

Pasirinkimas Susisiekti

Kelionės į Tauragės pilį

Siūlomas transportas

Minivenų nuoma įmonių kelionėms

Minivenų nuoma įmonių kelionėms

Naujausiųjų Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo / su vairuotoju, Mercedes-Benz V-Class nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms kelionėms su kolegomis. Minivenai darbuotojų eskursijoms, minivenai darbo kelionėms, minivenai darbuotojų atostogoms, minivenai darbuotojų komandiruotėms. Išbandykite minivenų nuomos su/be vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite asmeninį miniveno nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti
Mikroautobusų nuoma įmonių kelionėms

Mikroautobusų nuoma įmonių kelionėms

Komfortiškojo Mercedes-Benz Sprinter nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms bendradarbių kelionėms. Mikroautobusai darbuotojų eskursijoms, mikroautobusai darbo kelionėms, mikroautobusai darbuotojų atostogoms, mikroautobusai darbuotojų komandiruotėms. Išbandykite mikroautobusų nuomos su vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite asmeninį mikroautobuso nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jūsų geriausiems įspūdžiams!

Keliauti – paprasta.

Keliauti taip paprasta užsakant mikroautobusų nuomos paslaugas! Mikroautobusų nuoma aktuali keliaujantiems į ekskursiją, renginį, šventę, verslo susitikimą, darbo ir asmeninias reikalais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionę praeitų ne tik kiek įmanoma sklandžiai, bet ir paliktų tik geriausius įspūdžius!

  • Mikroautobusų nuoma Lietuvoje
  • Mikroautobusų nuoma į užsienį
  • Prabangių mikroautobusų nuoma

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali patogią sėdėjimo padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.