Ypatingi pasiūlymai! | Evitra

Ypatingi pasiūlymai!

TRANSPORTAS PATRAUKLIAUSIOMIS KAINOMIS!

Geriausia priežastis keliauti dažniau!
Transportao nuoma įmonėms
Pervežimas Vilnius-Kaunas pigiai
Pervežimai Vilnius-Palanga
Automobilis vestuvėms

Naujausi Audi automobiliai vestuvėms tik 99 €!

Nauji Audi modelio automobiliai Jūsų vestuvėse vos už 99 €? Puikus pasiūlymas! Taip pat pristatome būsimiems jaunavedžiams savo autoparko naujieną, kuri jau pakeliui pas mus! Naujausia, elegantiška, gausios komplektacijos ir įspūdingai atrodanti Audi A6 – tiesiog tobulai atrodys Jūsų vestuvių šventėje!
Akcijos sąlygos: 3 valandos, iki 50 km. rida Vilniaus mieste.
Transporto pasirinkimas: Audi A6 / Audi A5 modeliai
Apmokėjimo sąlygos: nėra.
Akcija galioja iki: 2020 m. rugpjūčio mėn. 31 d.
Noriu užsisakyti!

Mikroautobusų nuoma pigiai

Mikroautobusai svečiams vos už 149 €!

Planuojantiems savo šventę ir norintiems pasirūpinti sveičias turime malonią staigmeną – mikroautobusų su vairuotojo nuoma vos už 149 eurų!. Siūlome platų pasirinkimą iš įvairiausių mikroautobusų variantų.
Akcijos sąlygos: 3 valandos, 50 km. rida Vilniaus mieste įskaičiuota.
Transporto pasirinkimas: mikroautobusai nuo 8 vietų iki 20 vietų.
Akcijos sąlygos: akcija galioja su kodu "MIKROAUTOBUSASŠVENTEI".
Akcija galioja iki: 2020 m. rugpjūčio mėn. 31 d.
Noriu užsisakyti!

Transportas verslui

Paslaugos partneriams su -10 % nuolaida!

Draugauti – verta! Rūpinamės kiekvienu savo klientų, todėl džiaugimės, kai Jūs grįžtate pas mus ir vėl! Norint išsaugoti mūsų draugystę ir plėsti bendradarbiavimo galimybes, savo nuolaitiniams klientams ir partneriams siūlome net -10 % nuolaidą nuo mūsų standartinių kainų bei taikome palankesnes apmokėjimo sąlygas.
Akcijos sąlygos: po bendradarbiavimo sutarties pasirašymo įsigalioja 10 % nuolaida nuo standartinių įkainų. Užsakykams iš/į oro uosto partneriai gauna fiksuotas sumažintas kainas. Akcija galioja tik pasirašant sutartį su juridiniu asmeniu.
Transporto pasirinkimas: bet kuris transportas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, keleivių skaičių ir transporto užimtumą.
Apmokėjimo sąlygos: sutartinės.
Akcija galioja iki: 2020 m. gruodžio 31 d.
Norime draugauti!

Automobilių nuoma su vairuotoju
Populiaru!

Automobilių nuoma

Nuo ekonominės iki prabangios klasės. Automobiliai su vairuotoju tapo viena iš dažniausiai prireikiamų paslaugų. Vienas iš plačiausių pasirinkimų, profesionalus aptarnavimas, nuolatinės akcijos.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju
Populiaru!

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms, šventėms, asmeniniams poreikiams. Platus pasirinkimas, komfortabilūs modeliai, greitas ir patogus užsakymas bei įvairiausios nuolaidos partneriams!

Transportas vestuvėms
Populiaru!

Transportas vestuvėms

Švęskite vestuvės be rūpesčių! Esame pasirengę siūlyti patraukliomis kainomis visą transporto asortimentą, nuo automobilių jaunavedžiams iki įvairiausio transporto vestuvių svečiams!

Gera proga keliauti dažniau...

...už dar mažesnes kainas!

Pervežimas iš Vilniaus į Kauną

Pervežimas iš Vilnius–Kaunas arba Kaunas–Vilnius vos nuo 75 €!

Populiariausias maršrutas tarp turistų, verslininkų ir vietinių gyventoju, keliaujančių verslo ir asmeniniais reikalais! Individualūs pervežimas su pasirinktu nauju modeliu automobiliu su asmeniniu vairuotoju kainuoja vos nuo 75 €! Pasitiksime Jus oro uoste, traukinių arba autobusų stotyje be papildomo mokesčio už patrauklią fiksuotą kainą, kuri nesikeis priklausomai nuo išvykimo dienos arba valandos.

Plačiau sužinoti apie kelionę galite čia.
Noriu keliauti!

Pervežimas iš Vilniaus į Palangą

Atostogas pajūryje planuokite iš anksto!

Atostogaukite Lietuvoje! Keliaukite į jau pamėgtas vietas Lietuvos pajūryje arba atraskite naujas, nes visą vasarą individualus pervežimas į Palangą, Klaipėdą, Šventojį ir kitas vietas prie Baltijos juros kainos tik nuo 140 € (įprastinė kaina 190 €)! Jūsų pasirinkimui siūlome itin patogias transporto priemonės nuo naujų modelių lengvųjų automobilių iki didesnių minivenų, puikiai tinkančių šeimos kelionėms ir įvairių vietų mikroautobusų didesnei draugų kompanijai!
Akcija galioja: nuo 2020 m. birželio 1 d., iki 2020 m. rugpjūčio 31 d.

Plačiau sužinoti apie kelionę galite čia.
Noriu rezervuoti!

Jums taip pat gali būti naudinga

Papildomos paslaugos

Vestuvių papuošimai automobiliams
Naudinga planuojantiems vestuves!

Automobilių papuošimai

Papuošimai vestuvių automobiliams tik 20 €/automobilis! Platus papuošimų pasirinkimas bet kuriam skoniui. Papuošimai gali būti uždedami ir ant mikroautobusų, autobusų, kito užsakyto transporto pagal Jūsų pageidavimus!

Susisiekti

Transporto nuoma įmonėms
Naudinga įmonėms!

Nemokamos konsultacijos

Planuojate verslo kelionę? Ieškote transporto savo vadovams? Atvyksta svarbūs svečiai? O gal reikia darbuotojų pervežimo paslaugų? Suteiksime nemokamą konsultaciją, parengsime komercinį pasiūlymą bei pateiksime patrauklų nuomos pasiūlymą!

Susisiekti
Pasitikimai oro uoste
Naudinga keliaujantiems!

Pasitikimai oro uoste

Pergyvenate, kad lėktuvas nusileis per anksti arba per vėlai ir Jūs niekas nepasitiks? Nežinote, kur ieškote savo vairuotojo? Nesijaudinkite, teikiame nemokamas pasitikimų ir reisų stebėjimų paslaugas! Rūpinamės Jūsų komfortu nuo pat pradžios.

Susisiekti