Ypatingi pasiūlymai! | Evitra

Ypatingi pasiūlymai!

TRANSPORTAS PATRAUKLIAUSIOMIS KAINOMIS

Keliaukime kartu!
Automobilių papuošimo paslauga
Kelionės su vaikiška kėdute
VIP pervežimai
Apdraustos kelionės
Automobilių papuošimai vestuvėms

Automobilio papuošimas vėstuvėms!

Užsakant vestuvių automobilio nuomos paslaugą už 400€ ir daugiau – automobilio papuošimo paslaugą gausite nemokamai!*
*Akcijos sąlygos: akcija įsigalioja užsakant automobilio nuomos vestuvių šventei paslaugas už 400€ ir daugiau. Nuomojame tik savo turimus papuošimus ir tik pasirinktiems automobiliams (dėl galimybės teirautis vadybininkų). Automobilių papuošimų pasirinkimas
Teirautis

Automobilių nuoma šeimos kelionėms

Keliaukite su vaikais!

Keliaukite su visa šeima patogiai, o svarbiausia – saugiai! Vadovaujamės visomis kelių eismo taisyklėmis ir savo mažuosius keleivius vežame specialiai jiems skirtoje, patogioje vaikiškoje kėdutėje.
Keliaudami su vaikais nepamirškite apie tai pranešti mūsų vadybininkams ir mes parūpinsime vaikiška kėdute (arba paaukštinimu) automobilyje. Vaikiškos kėdutės nuomos kaina – 5 eurai/pervežimas, paaukštinimo nuoma – 3 eurai/pervežimas.
Teirautis

Transporto nuoma ilgoms kelionėms

Mėgaukitės kelionėmis!

Ilgesnėse nei 100 km kelionėse, keleivius vaišiname puodeliu aromatingos kavos, arbatos ar parūpiname kitu nemokamu gėrimu, pagal pageidavimą. Tai ne akcija, tai mūsų taisyklė!
Pavargote, norite atsipalaiduoti, sustoti ir tęsti kelionę su puodeliu aromatingos kavos? Tiesiog informuokite mūsų vairuotoją ir mes pasirūpinsime, kad jūsų kelionė taptų dar patogesnė ir malonesnė!
Teirautis

Ilgalaikė automobilių nuoma

Judėjimo laisvė

Ilgalaikė autonuoma verslo ar asmeninėms reikmėms. Naujų automobilių ilgalailė nuoma už fiksuotą mokestį be pradinio įnašo ir sutarties pasirašymo mokesčių.
Evitra pasirūpina automobilio draudimo, techniniu aptarnavimu ir priežiūra, padangų keitimu!
Automobilio prenumerata tai puikus sprendimas juridiniams ir fiziniams asmenims.
Teirautis

Apdraustos kelionės Lietuvoje

Jokių rūpesčių!

Esame licencijuota įmonė, turinti didelę patirtį, todėl suprantame, kaip svarbu skirti dėmesį ne tik kiekvieno keleivio patogumui, bet ir saugumui. Kiekvienas mūsų keleivis yra apdraustas.
Taip pat draudimas galioja ne tik keleiviams, bet ir jų bagažuu. Nuo rankinės iki lagamino! Keliaukite tik su patyrusiomis, licencijuotomis įmonėmis ir išvengkite rūpesčių kelionėse!
Teirautis

Jums taip pat gali būti naudinga

Vestuvių papuošimai automobiliams
Naujiena!

Komfortiškas ir stilingas Mercedes-Benz

Elegantiškas ir žavus, naujausio modelio Mercedes C klasės automobilis Jūsų vestuvėms ir kitoms asmeninėms kelionėms.

Plačiau

Transporto nuoma įmonėms
Naujiena!

Automobilių papuošimai

Dar platesnis papuošimų asortimentas žavingai ir įsimintinai šventei. Atvykite į savo vestuves elegantiškai ir stilingai papuoštu automobiliu!

Plačiau
Pasitikimai oro uoste
Naujiena!

Prabangus, patogus, naujausias

Prabangus, gausios komplektacijos, įspūdingai atrodantis ir labai komfortiškas naujausias Mercedes-Benz V klasės 7 vietų automobilis Jūsų tobuloms kelionėms.

Plačiau