Ypatingi pasiūlymai! | Evitra

Ypatingi pasiūlymai!

TRANSPORTAS PATRAUKLIAUSIOMIS KAINOMIS

Geriausia priežastis keliauti dažniau!
Audi nuoma vestuvėms
Moksleivių pervežimas
Transporto nuoma įmonėms
Audi automobilis vestuvėms

Naujausi Audi automobiliai vestuvėms tik nuo €99!

Paskutinės akcijos dienos! Nauji Audi modelio automobiliai Jūsų vestuvėse vos už €99? Puikus pasiūlymas! Taip pat pristatome būsimiems jaunavedžiams savo autoparko naujieną! Naujausia, elegantiška, gausios komplektacijos ir įspūdingai atrodanti Audi A6 – tiesiog tobulai atrodys Jūsų vestuvių šventėje!
Akcijos sąlygos: 4 valandos, iki 50 km. rida Vilniaus mieste (automobiliai gali vykti ir į kitus miestus!).
Transporto pasirinkimas: Audi A6 / Audi A5 modeliai.
Akcija galioja iki: užsakant paslaugas iki 2020 m. rugsėjo mėn. 10 d.
Norime rezervuoti!

Mikroautobusų nuoma moksleiviams

Moksleivių pervežimas vos nuo €50!

Žvelgiame į naujus mokslo metus kartu! Saugiai keliaukime į edukacines išvykas atsižvelgiant į visus sveikatos saugumo reikalavimus. Kelionėms miesto ribose 20-ies vietų mikroautobuso nuoma moksleiviams kainuoja tik €50 arba €2,50 vienam asmeniui už nuvežimą, laukimą ir parvežimą atgal į ugdymo įstaigą!
Akcijos sąlygos: kelionė Vilniaus miesto ribose (nuvežimas-laukimas-parvežimas), laukimas vietoje iki 2 val., sėdimų vietų skaičius iki 20 asmenų be vairuotojo.
Transporto pasirinkimas: mikroautobusai nuo 14 vietų iki 20 vietų.
Akcija galioja iki: 2021 m. sausio mėn. 1 d.
Norime keliauti!

Transportas verslui

Paslaugos partneriams su -10% nuolaida!

Draugauti – verta! Rūpinamės kiekvienu savo klientu, todėl džiaugiamės, kai Jūs grįžtate pas mus ir vėl! Norint išsaugoti mūsų draugystę ir plėsti bendradarbiavimo galimybes, savo nuolatiniams klientams ir partneriams siūlome net -10% nuolaidą nuo mūsų standartinių kainų bei taikome palankesnes apmokėjimo sąlygas.
Akcijos sąlygos: po bendradarbiavimo sutarties pasirašymo įsigalioja 10% nuolaida nuo standartinių įkainių. Užsakymams iš/į oro uosto partneriai gauna fiksuotas sumažintas kainas. Akcija galioja tik pasirašant sutartį su juridiniu asmeniu.
Transporto pasirinkimas: bet kuris transportas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, keleivių skaičių ir transporto užimtumą.
Apmokėjimo sąlygos: sutartinės.
Akcija galioja iki: 2020 m. gruodžio 31 d.
Norime draugauti!

Automobilių nuoma su vairuotoju
Populiaru!

Transportas verslininkams

Nuo ekonominės iki prabangios klasės. Automobiliai su vairuotoju tapo viena iš dažniausiai prireikiamų paslaugų. Vienas iš plačiausių pasirinkimų, profesionalus aptarnavimas, nuolatinės akcijos.

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju
Populiaru!

Transportas turistams

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms, išvykoms, asmeniniams poreikiams. Platus pasirinkimas, komfortabilūs modeliai, greitas ir patogus užsakymas bei įvairiausios nuolaidos partneriams!

Transportas vestuvėms
Populiaru!

Transportas vestuvėms

Švęskite vestuvės be rūpesčių! Esame pasirengę siūlyti patraukliomis kainomis visą transporto asortimentą, nuo automobilių jaunavedžiams iki įvairiausio transporto vestuvių svečiams!

Gera proga keliauti dažniau...

...už dar mažesnes kainas!

Pervežimas iš Vilniaus į Kauną

Keliauti – paprasta!

Populiariausias maršrutas tarp turistų, verslininkų ir vietinių gyventoju, keliaujančių verslo ir asmeniniais reikalais! Individualūs pervežimas su pasirinktu nauju modeliu automobiliu su asmeniniu vairuotoju kainuoja vos nuo €75! Pasitiksime Jus oro uoste, traukinių arba autobusų stotyje be papildomo mokesčio už patrauklią fiksuotą kainą, kuri nesikeis priklausomai nuo išvykimo dienos arba valandos.

Plačiau sužinoti apie kelionę galite čia.
Noriu keliauti!

Pervežimas iš Vilniaus į Palangą

Pratęskite vasaros poilsį!

Atostogaukite Lietuvoje! Keliaukite į jau pamėgtas vietas Lietuvos pajūryje arba atraskite naujas, nes visą vasarą individualus pervežimas į Palangą, Klaipėdą, Šventojį ir kitas vietas prie Baltijos juros kainos tik nuo €140 (įprastinė kaina €190)! Jūsų pasirinkimui siūlome itin patogias transporto priemonės nuo naujų modelių lengvųjų automobilių iki didesnių minivenų, puikiai tinkančių šeimos kelionėms ir įvairių vietų mikroautobusų didesnei draugų kompanijai!
Akcija galioja: iki rugsėjo 30 d. imtinai.

Plačiau sužinoti apie kelionę galite čia.
Noriu rezervuoti!

Jums taip pat gali būti naudinga

Papildomos paslaugos

Vestuvių papuošimai automobiliams
Naudinga planuojantiems vestuves!

Automobilių papuošimai

Papuošimai vestuvių automobiliams tik nuo €5! Platus papuošimų pasirinkimas bet kuriam skoniui. Papuošimai gali būti uždedami ir ant mikroautobusų, autobusų, ant kito užsakyto transporto pagal Jūsų norus ir pageidavimus!

Susisiekti

Transporto nuoma įmonėms
Naudinga įmonėms!

Nemokamos konsultacijos

Planuojate verslo kelionę? Ieškote transporto savo vadovams? Atvyksta svarbūs svečiai? O gal reikia darbuotojų pervežimo paslaugų? Suteiksime nemokamą konsultaciją, parengsime komercinį pasiūlymą bei pateiksime patrauklų nuomos pasiūlymą!

Susisiekti
Pasitikimai oro uoste
Naudinga keliaujantiems!

Pasitikimai oro uoste

Pergyvenate, kad lėktuvas nusileis per anksti arba per vėlai ir Jūs niekas nepasitiks? Nežinote, kur ieškote savo vairuotojo? Nesijaudinkite, teikiame nemokamas pasitikimų ir reisų stebėjimų paslaugas! Rūpinamės Jūsų komfortu nuo pat pradžios.

Susisiekti