Minivenų nuoma | Evitra

Minivenų nuoma

Minivenų nuoma

Jūsų komfortiškoms kelionėms
Miniveno nuoma

Minivenų nuomos paslaugos

Mažo mikroautobuso nuoma arba miniveno nuoma Vilniuje tai puikus sprendimas norintiems keliauti patogiai mažoje kompanijoje arba net vienam arba dviese. Naujas, komfortabilus minivenas su vairuotoju užtikrins puikias keliones akimirkas nuo namų iki bet kurios kelionės vietos Lietuvoje arba užsienyje.

Naujas minivenas su vairuotoju tai galimybė atsipalaiduoti kelionės metu, bendrauti su bendrakeleiviais arba užsiimti savo mėgstama veikla. Naujutėlis premium V klasės minivenas tai puikus garsas klausant mėgstamas dainas ir malonūs pojūčiai keliaujant miniveno prabangiame odiniame salone. Būtent todėl minivenų nuoma su vairuotojo puiki paslauga ne tik keliaujantiems darbo reikalais, bet ir mergvakariams arba bernvakariams, vestuvėms.

Miniveno nuoma vestuvėms, darbo kelionėms, delegacijoms, į užsienį su asmeninio vairuotojo paslaugomis - tai galimybė atsipalaiduoti ir mėgautis akimirkomis, nes mes pasirūpinsime kiekviena smulkiausia kelionės detale.

Pasirinkimas Susisiekti

Miniveno nuoma Lietuvoje ir į užsienį

Miniveno nuoma vestuvėms

Miniveno nuoma mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms

Itin komfortiškoms kelionėms be jokių rūpesčių Jūsų svarbią dieną. Naujas, patogus ir išvaizdus, todėl puikiai tinka ir fotosesijoms.

Susisiekti
Miniveno nuoma delegacijoms

Miniveno nuoma delegacijoms, verslo kelionėms

Atvyksta delegacija? Artėja svarbi verslo kelionė? Premium klasės naujas ir solidus minivenas su vairuotoju Jūsų paslaugoms.

Susisiekti
Miniveno nuoma Vilnius

Miniveno nuoma asmeninėms kelionėms

Miniveno nuoma asmeninėms kelionėms Lietuvoje ir į užsienį. Keliaukite saugiai, patogiai. Turime ir vaikiškų kėdučių!

Susisiekti
Audi autonuoma su vairuotoju
Audi nuoma vestuvėms Vilniuje
Audi vestuvėms Vilnius
Audi su vairuotoju
Audi auto vestuvėms
Audi mašina vestuvėms
Audi mašinos nuoma vestuvėms
Audi nuomos paslauga
Audi autonuoma Vilnius
Audi autonuomai
Audi automobilio nuoma vestuvėms
Audi automobilių nuoma vestuvėms

Naujiena!

2022 m. Mercedes-Benz V klasės minivenas

Naujausio modelio miniveno Mercedes-Benz V-class nuoma su vairuotoju verslo ir asmeninėms kelionėms visoje Lietuvoje ir į kitas Baltijos šalis. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, svarbių asmenų pervežimui, delegacijoms, vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Privatūs pervežimai iš/į oro uosto, tarp miestų.

Naujausio modelio minivenas nuomai su vairuotoju, gamintas pagal individualų užsakymą išsiskiria savo veržliu eksterjeru, ergonomiška, įvairialype salono koncepcija, naująja multimedijos sistema MBUX ir komfortišku apšvietimu AMBIENTE su nuotaikingomis šviesomis. Prabangios klasės miniveno nuoma užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pat pirmųjų kelionės minučių.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Plačiau apie modelį Susisiekti

MB V klasės nuoma
Imac

Minivenų nuomos kaina

Minivenų nuomos kaina priklauso nuo:
– pasirinkto transporto priemonės modelio;
– kelionės datos;
– keleivių skaičiaus;
– kelionės trukmės;
– kitų Jūsų pageidavimų;

Miniveno nuoma su vairuotoju – tai puikus būdas kelionėms be rūpesčių po Lietuvą ir į kitas Baltijos šalis. Kreipkitės Jums patogiu būdu ir sužinokite tikslią miniveno nuomos kainą!

Kontaktai