Mikroautobusų nuoma ekskursijoms | Evitra

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Mikroautobusų nuoma eskursijoms

Turtingoms kelionėms

Planuojate ekskursiją, kelionę, išvyką? Ieškote patogiausio, optimaliausio ir tinkamiausio Jums ir Jūsų kompanijai nuomos varianto? Turime platų transporto pasirinkimą ir padėsime ne tik apsispręsti ir išsirinkti geriausią mikroautobusą bet ir parinksime maršrutą bei pasirūpinsime visais pageidavimais užsakymo, kelionės metu!

Mikroautobuso nuoma į ekskursijas po Lietuvą – geriausias būdas keliauti! Galėsite sudaryti savo maršrutą, parinkti sau tinkantį transportą, nuomos trūkmė, sustojimo vietas ir daug kitų dalykų. Mūsų tikslas – Jūsų komfortas kelionėje ir geriasi kelionės įspūdžiai!

Mikroautobuso nuoma į užsienį – paprasčiausias būdas pasiekti tikslą ir praleisti kelionę turtingai.

Populiariausios išvykos Lietuvoje

– Kelionė į Trakus. Trakų pilis, skaniausi kibinai ir neapsakomai graži bei turtinga gamta.
– Kelionė į Šiaulius. Ką pamatyti Šiauliuose? Šokolado muziejus, mini Zoo ir alpakos. Čia Jūsų lauks duonos kepimas ir daug kitų edukacinių užsiėmimų.
– Išvyka į Klaipėdą. Jūros muziejus, delfinariumas bei pasivaikščiojimas prie jūros – mėgstamiausios vaikų vietos ekskursijoms.
– Kelionė į Raudondvarį. Pažinkite Raudondvario pilį ir Lietuvos istoriją.
– Išvyka į Druskininkus. Nuo sniego iki vandens pramogų bei pasivaikščiojimų gamtos apsuptyje.
– Ekskursija į Anykščius. Tai vienas vaizdingiausių Lietuvos miestų, atskleidžiantis turtingą ir pasakišką Lietuvos gamtą. Apžvalgos bokštas Anykčiuose, Aklio muziejus, pasivažinėjimas rogutėmis ir daug daugiau.
– Ekskursija į Molėtus. Vaizdingi ežerai, Molėtų observatorija ir Etnokosmologijos muziejus.

Mikroautobusai eskursijoms
Mikroautobusų nuoma ekskursijai

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms Vilniuje

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms su vairuotoju Vilniuje. Patogios ir saugios transporto paslaugos po Vilnių mažoms ir didelėms grupėms. Nesvarbu ar tai būtų mokyklos ekskursija, šeimos ar verslo kelionė.
Kodėl verta mumis pasitikėti? Mūsų autoparke yra tik naujausi mikroautobusai, o komandoje patyrę vairuotojai, su kuriais Jūs galėsite nukeliauti į ekskursiją be jokių problemų bei rūpesčių. Mes užtikrinsime, kad Jūsų kelionė būtų nepakartojama ir maloni.

Mikroautobuso nuoma ekskursijai

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms Lietuvoje. Teikiame paslaugas ne tik Vilniuje, bet ir išnuomoti mūsų transportą su vairuotoju galite visoje Lietuvoje. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę.
Atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Suorganizuosime Jūsų kelionę, atsižvelgdami į ekskursijos maršrutą ir laiką. Turime didelį mikroautobusų bei autobusų pasirinkimą ekskursijoms, todėl visada rasime Jums tinkamiausią transportą ekskursijai. Taip pat siūlome prabangių mikroautobusų nuomą.

Miniveno nuoma ekskursijai

Miniveno nuoma ekskursijoms Vilniuje ir Lietuvoje

Planuojate ekskursiją mažiai grupei žmonių? Patirkite patogią ir prabangią kelionę su Mercedes-Benz V-klasės minivenų nuoma su patyrusiu vairuotoju.
Naujausiame minivene telpa nuo 3 iki 7 žmonių. Tai puiki galimybė nuvykti į ekskursiją kartu su draugais ar šeima. Keliaukite saugiai ir patogiai ne tik po Vilnių, bet ir po visą Lietuvą.
Taip pat teikiame VIP klasės lengvųjų automobilių nuoma ekskursijoms ir kitų transporto nuoma įvairioms kelionėms. Daugiau informacijos

Moksleivių kelionės – vienas svarbiausių klausimų, su kuriais susiduria kiekvienas mokytojas. Neretai kyla klausimų: "Ką aplankyti Vilniuje arba Lietuvoje?", "Kur nuvykti su vaikais?", "Netradicinio ugdymo diena – ką daryti ir ką pamatyti Vilniuje?". Kviečiame Jus peržiūrėti mūsų pasiūlymus įdomioms eskursijoms visoje Lietuvoje. Išsirinkite maršrutą, o kelionės reikalais leiskite pasirūpinti mums.

Daugiau

Kelionės moksleiviams po Lietuvą
Eskursijos darbutojams

Darbuotojų ekskursijos atlieka pagrindinį vaidmenį skatinant teigiamą darbo kultūrą įmonėje. Šios išvykos ​​suteikia unikalią galimybę komandos nariams atsipalaiduoti, užmegzti ryšį bei sukurti tvirtesnius ryšius už darbo ribų. Užsiimdami veikla už ne darbo aplinkoje, darbuotojai gali panaikinti bendravimo kliūtis, sustiprinti tarpusavio komunikaciją ir giliau suprasti vienas kito stipriąsias puses bei talentus.

Mikroautobuso nuoma darbuotojų eskursijoms - saugios ir komfortiškos kelionės Jums ir jūsų kolegoms.

Daugiau

Transporto nuoma individualioms eskursijoms – puikus sprendimas norintiems keliauti į eskursijas vieniems, dviese, su šeima ar draugų kompanija. Visiems atvejams turime pasiūlymų:

Mikroautobusų nuoma individualioms eskursijoms - puikiai tinka keliaujant didesniai žmonių grupei.
Minivenų nuoma individualioms eskursijoms - puikiai tinka keliaujant šeimai.
Lengvųjų automobilių nuoma individualioms eskursijoms - puikiai tinka keliaujant vienam ar dviese.

Daugiau

Individualios eskursijos

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis