Mikroautobusų nuoma ekskursijoms | Evitra

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Turtingoms kelionėms

Planuojate ekskursiją, kelionę, išvyką? Ieškote patogiausio, optimaliausio ir tinkamiausio Jums ir Jūsų kompanijai nuomos varianto? Turime platų transporto pasirinkimą ir padėsime ne tik apsispręsti ir išsirinkti geriausią mikroautobusą bet ir parinksime maršrutą bei pasirūpinsime visais pageidavimais užsakymo, kelionės metu!

Mikroautobuso nuoma į ekskursijas po Lietuvą – geriausias būdas keliauti! Galėsite sudaryti savo maršrutą, parinkti sau tinkantį transportą, nuomos trūkmė, sustojimo vietas ir daug kitų dalykų. Mūsų tikslas – Jūsų komfortas kelionėje ir geriasi kelionės įspūdžiai!

Mikroautobuso nuoma į užsienį – paprasčiausias būdas pasiekti tikslą ir praleisti kelionę turtingai.

Mikroautobusų nuoma ekskursijai

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms Vilniuje

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms su vairuotoju Vilniuje. Patogios ir saugios transporto paslaugos po Vilnių mažoms ir didelėms grupėms. Nesvarbu ar tai būtų mokyklos ekskursija, šeimos ar verslo kelionė.
Kodėl verta mumis pasitikėti? Mūsų autoparke yra tik naujausi mikroautobusai, o komandoje patyrę vairuotojai, su kuriais Jūs galėsite nukeliauti į ekskursiją be jokių problemų bei rūpesčių. Mes užtikrinsime, kad Jūsų kelionė būtų nepakartojama ir maloni.

Mikroautobuso nuoma ekskursijai

Mikroautobuso nuoma ekskursijoms visoje Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms Lietuvoje. Teikiame paslaugas ne tik Vilniuje, bet ir išnuomoti mūsų transportą su vairuotoju galite visoje Lietuvoje. Mūsų klientai iš įvairiausių Lietuvos miestelių jau įvertino paslaugų kokybę.
Atvyksime į atokiausius Lietuvos kampelius. Suorganizuosime Jūsų kelionę, atsižvelgdami į ekskursijos maršrutą ir laiką. Turime didelį mikroautobusų bei autobusų pasirinkimą ekskursijoms, todėl visada rasime Jums tinkamiausią transportą ekskursijai. Taip pat siūlome prabangių mikroautobusų nuomą.

Miniveno nuoma ekskursijai

Miniveno nuoma ekskursijoms Vilniuje ir Lietuvoje

Planuojate ekskursiją mažiai grupei žmonių? Patirkite patogią ir prabangią kelionę su Mercedes-Benz V-klasės minivenų nuoma su patyrusiu vairuotoju.
Naujausiame minivene telpa nuo 3 iki 7 žmonių. Tai puiki galimybė nuvykti į ekskursiją kartu su draugais ar šeima. Keliaukite saugiai ir patogiai ne tik po Vilnių, bet ir po visą Lietuvą.
Taip pat teikiame VIP klasės lengvųjų automobilių nuoma ekskursijoms ir kitų transporto nuoma įvairioms kelionėms. Daugiau informacijos

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.