>Apie mus | Evitra

Apie mus

Susipažinkite su EVITRA

Evitra — keleivių pervežimo sprendimai. Esame šiuolaikinė, patikima, sparčiai auganti keleivių pervežimo verslo paslaugų grupė, aptarnaujanti klientus visose Baltijos šalyse.

Evitra aptarnauja tiek juridinius, tiek fizinius asmenys, siūlydama platų transporto paslaugų spektrą: mikroautobusų nuoma, autobusų nuoma, keleivių pervežimas. Taip pat bendrovė valdo ir kitus verslo projektus.

Inovacijos

Mes pirmieji Lietuvoje pristatėme pervežimą iš oro uostų su galimybe rezervuoti ir apmokėti paslaugas internetu. Esame pirmoji Lietuvos bendrovė, kuri įžengė į Latvijos ir Estijos rinkas, pristatydama pervežimą iš oro uosto su rezervavimo ir apmokėjimo internete galimybe.

Istorija ir plėtra

Evitra pradėjo veiklą 2011 metų kovo mėnesį organizuodama personalo keliones į Didžiąją Britaniją, pagal įdarbinimo bendrovių užsakymus, teikė mikroautobusų nuomos paslaugas be vairuotojo. Mes nuolat plėtojame valdomus keleivių pervežimo projektus, atnaujinamas transporto parkas. 2015 metais pradėjome naudoti išmetamųjų teršalų reikalavimams EURO 6 atitinkančias transporto priemones.

Vienas plačiausių mikroautobusų pasirinkimas

Savo klientams siūlome tikrai platų keleivinių mikroautobusų pasirinkimą - nuo 8 iki 23 vietų, todėl galime operatyviai aptarnauti visus Lietuvos miestus ir siūlyti palankias kainas. Estetiška. Klientų patogumui mūsų transportas nėra paženklintas užrašais-lipdukais. Dirbame Jums, dirbame Jūsų verslui.

DAUGIAU

Lengvas paslaugų užsakymas

Mūsų bendrovė savo klientams siūlo visų pirma patogumą. Visas paslaugas galima užsisakyti internetu arba telefonu. Sutartį pasirašyti galima nuotoliniu būdu. Klientų patogumui už paslaugas galima atsiskaityti ne tik pervedimu, bet ir PayPal sistema, palaikomos populiariausios visų bankų kreditines korteles, mokėjimo kortele galima atsiskaityti vairuotojui. Taip pat pirmieji Lietuvoje pristatėme transporto paslaugų dovanų sertifikatus.

UŽSAKYTI