Apie mus | Evitra

Apie mus

Keleivių pervežimo sprendimai

visiems gyvenimo atvejams

Mūsų vizija.

Siekiame tapti lyderiaujanti, labiausiai vertinama ir didžiausią paslaugų transporto nuomos spektrą pristatanti bendrovė Baltijos Šalyse.

Mūsų misija.

Suteikti maksimaliausią komforto jausmą kiekvienam iš savo keleivių keliaujant kartu mūsų transporto priemonėmis. Išlaikyti ir su kiekvienu žingsniu tobulinti aptarnavimo kokybę, atsižvelgiant į visus aukščiausius aptarnavimo standartus.

Mūsų vertybės.

Mums svarbi kiekvieno kliento, kiekvieno keleivio aptarnavimo kokybė ir patirtis bendraujant su mūsų darbuotojais bei keliaujant mūsų transporto priemonėmis. Mūsų keleivis – mūsų vertybė!

+
transporto priemonių
apmokėjimo būdai
metai dirbame Jums
valandos per parą
UAB Evitra LT

Kas mes esame?

Esame šiuolaikinė, patikima, sparčiai auganti keleivių pervežimo verslo paslaugų grupė, aptarnaujanti klientus visose Baltijos šalyse. Nuo pat veiklos pradžios buvo pakelta kokybės kartelė: mums visada svarbu teikti aukščiausio lygio paslaugas siekiant užkariauti kiekvieno kliento pasitikėjimą.

Kontaktai
Kur užsisakyti pervežimą

Kokias paslaugas teikiame?

Aptarnaujame tiek juridinius, tiek fizinius asmenis, siūlydami platų transporto paslaugų spektrą: mikroautobusų nuoma, autobusų nuoma, užsakomasis keleivių pervežimas, transportas vestuvėms. Draugaujame su dauguma įmonių, kuriems siūlome patrauklias bendradarbiavimo sąlygas.

Paslaugos
Transporto nuoma su vairuotoju

Kokį transportą siūlome?

Mūsų autoparką sudaro tik modernus transportas nuo lengvųjų automobilių įvairių modelių iki minivenų, mikroautobusų ir didelių autobusų. Dauguma mūsų transporto priemonių buvo specialiai užsakytos ir pagamintos pagal individualų užsakymą. Operatyviai aptarnaujame visus Lietuvos miestus.

Transportas

Aukštas aptarnavimo lygis

Mūsų paslaugos

Mūsų istorija ir plėtra...

evitra istorija evitra pletra

2011 metais kovo mėnesį pradėjome savo veiklą, organizuodami personalo keliones į Didžiąją Britaniją, pagal įdarbinimo bendrovių užsakymus, teikėme mikroautobusų nuomos paslaugas be vairuotojo. Tais pačiais metams mes nusprendėme atsisakyti kelionių į Didžiąją Britaniją, pakeisti veiklos kryptį.
2012 metais sėkmingai startavo projektas VilniusTransfer.com. Pagrindinė projekto idėja: individualus keleivių pervežimas iš Vilniaus oro uosto. Interneto tinklapis tapo pirmuoju privačių pervežimo tinklapiu Baltijos šalyse, kuris leido pervežimus užsisakyti ir apmokėti internetu. Pradžioje šis atskiras interneto tinklapis buvo skirtas užsieniečiams atvykstantiems į Lietuvą, kiek vėliau tavo reikalingas ir Lietuvoje gyvenantiems ir grįžtantiems į šalį asmenims. Paslaugomis pradėjo naudotis lietuviškos ir tarptautinės įmonės, kurioms yra svarbu, kaip jų verslo svečiai keliauja Lietuvoje. Mūsų vairuotojai pradėjo reprezentuoti Lietuvą. Pradėtos teikti vairuotojo-gido paslaugos.
2013 metais paslaugos pradėtos teikti Latvijoje. Startavo projektas RigaTransfer.eu.
2014 metais sukoncentruotas dėmesys nuosaviems keleiviniams mikroautobusams.
2015 metais pradėjome naujų transporto priemonių įsigijimą. Tampa gera tradicija pirkti po naują automobilį kasmet. Užmegzta partnerystė su Opel atstovais. Paslaugos pradėtos teikti Estijoje. Startavo projektas TallinnTransfer.com.
2016 metais sėkmingai startavo projektas Evios.lt. Projektas skirtas išrankiems, norintiems išskirtinio dėmesio keleiviams ir norintiems keliauti prabangiausiu transportu.
2018 metais pradėjome bendradarbiavimą su "ALTAS komercinis transportas" gamintoju ir oficialiu Mercedes-Benz atstovu Silberauto. Izraelio premjero Benjamino Netanyahu istorinio vizito į Lietuva metu teikėme kompleksines transporto paslaugas visai delegacijai. Nuo gruodžio mėnesio aktyviai pradėjome bendradarbiauti su Audi atstovybe Moller Auto Keturi Žiedai.
2019 metais toliau atnaujinamas ir papildomas transporto parkas. Perkami VW ir Audi lengvieji automobiliai. Apsilankome Audi gamykloje Vokietijoje, kur gaminamas mūsų Audi A5 Sportback automobilis.
2020 metais pradžia, dėl įvesto karantino, sunki visoms transporto įmonėms. Tačiau Evitra toliau planuoja plėtrą. Iš atstovybės užsakomas naujausias Audi A6 sedanas.

Evitra hobis

Negęstanti aistra automobiliams – mūsų hobis!

Transportas yra mūsų aistra. Mus domina tiek keleivinio transporto naujovės, tiek retro technika. Dalyvaujame automobilių pristatymuose, parodose. Kasmet kelis kartus vykstame į automobilių muziejus. Juos aplankome pačiuose įvairiausiuose pasaulio šalyse. 2019 m. AUDI kvietimu apsilankėme gamykloje Ingolštate (Vokietija).
Turime retro automobilį Mercedes-Benz 230E (W123), kurį pilnai restauravome. Taip pat kolekcionuojame automobilių modeliukus, kuriuos galima pamatyti mūsų biure.

Mes socialiniuose tinkluose. Draugaukime!

Evitra Instagrame

Evitra Instagrame

Vedame savo paskyrą Instagram platformoje ir nuolat įkeliame įdomias nuotraukas, vedame konkursus, pasakojame plačiau apie savo veiklą ir vykdomus darbus, susipažindiname su retro transporto galerija ir įdomiais nuotykiais įvairiose šalyse! Sekdami mus Instagram'e galėsite vieni iš pirmųjų pamatyti įvairiausius transporto nuomos pasiūlymus ir akcijas bei sudalyvauti konkursuose!

Sekti!
Facebook grupė Oldcar

Oldcar Facebook grupė

Facebook grupė skirta retro transporto entuziastams ir senovinių automobilių mėgėjams, kurie nuolat stebi naujienas ir dalyvauja diskusijose! Grupėje kasdien skelbiama įvairi informacija, nuotraukos, skelbimai. Grupėje galite pamatyti parduodamus retro automobilius, retro dalis ir aksesuarus, pastebėtas senovinės transporto priemonės ir daug kitų įdomių dalykų. Kviečiame dalintis įspūdžiais ir pomėgiais!

Sekti!