Vieta vestuvių fotosesijai | Evitra

Vietos fotosesijai vestuvėms

Vietos vestuvių fotosesijai. Idėjos vestuvių santuokai ir fotosesijai!

Taip pat: automobilių ir mikroautobusų nuoma vestuvių šventei.

Vieta vestuvių fotosesijai


Vestuvės – bene svarbiausia gyvenimo šventė, kuriai esame pasirengę suteikti visą dėmesį ir surengti ją taip, kad ji ilgam liktų kiekvieno svečio atmintyje.
Neatsiejama vestuvių šventės dalis yra vieta vestuvių fotosesijai.
Mūsų ilgametė patirtis vestuvių aptarnavimo srityje ledžia pasiūlyti jaunavedžiams vietas fotosesijai. Su jaunaisiais arba vestuvių planuotoją mes visada aptariama vestuvių fotosesijos vietas, kaip patogu Evitra transportu atvykti, kad jaunavėdžiams nereikėtų ilgai eiti peščiomis iki vestuvių fotosesijos vietos.
Dalinamės su Jumis savo įžvalgomis, kur gali vykti Jūsų vestuvių fotosesija.

Vietos vestuvių fotosesijai Vilniuje:


Vilniuje yra daugybė įvariausių vietų nepamirštamai vestuvių fotosesijai. Tarp jų:

Kur įrengti vestuvių fotosesiją

Vilniaus senamiestis

Daugybė gatvelių suteikia unikalią senamiesčio atmosferą. Užupio rajono sienieji kiemeliai taip pat gera idėja vestuvių fotosesijai. Jaunieji taip pat puikiai atrodys vestuvių nuotraukuose įamžinti Žvėryne.
Be to, tai išties patogu – ypatingai tuomet, kai Jūsų santuoka vyks vienoje Vilniaus bažnyčių, tuomet neužtrūksite kelyje iki fotosesijos vietos.
Audi automobilių nuoma vestuvėms – prabangus automobilis Jūsų gražiai šventei. Transporto pasirinkimas

Vestuvinė fotosesija

Katedros aikštė

Ko gero, viena populiariausių vietų įsiamžinti nuotraukose. Puikiai tinka mėgstantiems ir vertinantiems klasiką – įsivaizduokite – prabangios baltos kolonos, klasikinio stiliaus pastatas ir subtilumas – visą tai sukurs nepakartojamos atsmosferos Jūsų šventei, bet tuo pačiu ir neapkraus fono nuotraukose.
Naujausio miniveno Mercedes-Benz nuoma vestuvių šventei – nuostabus pasirinkimas jaunųjų ir liudininkų, o taip pat svečių pervežimui iš/į šventės vietą.
Visas transportas vestuvėms

Audi nuoma vestuvėms

LR Prezidentūra, Vilniaus universitetas

Subtilumas ir rafinuotumas, elegancija ir prabanga – būtent šie žodžiai aprašo LR Prezidento rezidenciją, kuri yra viena populiariausių vietų vestuvunei fotosesijai. Organizuojantiems savo vestuves ir trokštantiems prabangos bei iškilnumo – LR Prezidentūra kuo puikiausiai tiks įsiamžinti nuotraukose. Reikia paminėti, kad nuotraukos, tiek tos, padarytos prieš Prezidentūrą, tiek tos, iš vidinio kiemo, įgauna neįprasto efekto ir, tarsi, auksinių dulkelių. Visas transportas vestuvėms

Vestuvės Vilniaus rotušėje

Vilniaus Rotušė

Dar viena, ne mažiau žinoma ir vilniečių mėgstama vieta vestuvėms. Niekada nesenstanti klasika – tinka, ko gero, bet kokiam skoniui. Rotušė – tai puiki vieta ne tik vestuvių fotosesijai, bet ir pačiai vestuvinei ceremonijai. Vestuvių fotosesijai tiks ne tik puošnus Vilniaus Rotušės pastatas, bet ir pati Rotušės aikštė ir jos fontanas.

Visas transportas vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje

Bernardinų sodas

Mėgstantiems gamtą ir trokštantimes ramybės bei žalumos. Bernardinų sodas turi begalybę gražių ir labai jaukių kampelių – čia rasite ir fontanų, ir tekantį upelį, ir daug vasarą žydinčių gėlių bei, žinoma, kad medžių. Nedidelis tiltelis, esantis parko viduryje, sparčiai populiarėja vestuviniai fotosesijai. Reikia pripažinti, kad nuotraukos čia gaunasi neįtikėtino grožio.
Visas transportas vestuvėms

Verkių rūmai viate vestuviniai fotosesijai

Verkių rūmai

Verkių dvaras – legendinė vieta su gražia istorija. Verkių parkas puikiai tinka ne tik vestuvių fotosesijai, bet ir pačiam vestuvių šventės organizavimui. Juk čia, pačiuose rūmuose yra įkurtos neapsakomo grožio banketinės salės, veikiančios pagal individualius užsakymus ir tinkančios vestuvių puotai surengti.
Naujausio modelio automobiliai vestuvėms – išskirtiniai ir prabangiai vestuvių šentei. Automobilių nuoma vestuvėms visoje Lietuvoje (vestuvės Vilniuje, vestuvės Vilniaus rajone, vestuvės Kaune, vestuvės Klaipėdoje ir kt. miestuose).
Visas transportas vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėsžms Vilniuje

Belmontas

Belmontas – ypatingai užsienio svečių mėgstama vieta, kuri išsiskiria gražiais vaizdais, turtinga gamta ir išskirtine atsmosfera.
Naujausio modelio automobiliai vestuvėms – prabangus transportas gražiai šventei. Keliaukite komfortiškai ir saugiai bei mėgaukitės kiekviena akimirka.
Visas transportas vestuvėms

Minivenų nuoma vestuviniai fotosesijai

Vilniaus verslo centrai

Jūsų vestuvių fotosesijos kadrai bus modernūs. Vestuvių fotosesija gali vykti prie verslo centrų "Green Hall" (Žvėrynas), "K29" ir "Swedbank" (Konstitucijos pr.), Lvovo gatvė ("Burės"). Verslo centrai puikiai tinka vertinantiems modernumą ir ieškantiems šiuolaikinių variantų.
Visas transportas vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje oro uostas

Vilniaus oro uostas

Fotosesija Vilniaus oro uoste suteikia kelionių žavesio. Vestuvių fotosesija gali vykti prie lėktuvų oro uosto teritorijoje, VIP terminale (būtina iš anksto gauti leidimą). Nuotraukos, sukurtos Vilniaus oro uoste atrodys nepakartojamai ir tikrai nepasižymės klasikiniu bruožu – tai šiuolaikinis ir modernus pasirinkimas. Automobiliai vestuvėms

Mercedes-Benz nuoma vestuvėms

Vilniaus golfo klubas, Vilnius Grand Resort

Kas sakė, kad vestuvių fotosesija negali būti golfo lauke? Patirkite naujus iššūkius ir būkite ne kaip visi. Išsiskirkite iš minios ir savo vestuvių fotosesiją surenkite Vilniaus Grand Resort golfo klube. Tai puiki galimybė praleisti laiką gamtoje, pasimėgauti gražiais vaizdais ir atšvęsti savo santuoką.
Lengvųjų automobilių nuoma jaunavedžiams ir mikroautobuso nuoma svečių pervežimui iš/į šventės vietą. Visas transportas vestuvėmsTrakai

Vieta vestuviniai fotosesijai Trakai

Trakų centrinė aikštė

Jeigu savo fotosesiją trokštate surengti už Vilniaus miesto ribų – kuo puikiausiai tam tiks Trakai ir Trakų centrinė aikštė. Istorinė vieta, gražūs vaizdai ir grynas oras – viskas, ko reikia Jūsų tobuloms vestuvėms.
Pasirūpinsime prabangiu jaunavedžių pervežimu į Trakus fotosesijai, o vėliau – į šventės vietą. Visas transportas vestuvėms


Kitos vietos vestuvių fotosesijai

Harmony parkas Prienai

Harmony Park (Prienai)

Nepamirštamiems pojūčiams ir harmonijos išraiškai – Harmony Park Jūsų elegantiškoms ir subtilioms vestuvėms. Nerkite į ramybės oazę ir savo medaus mėnesį pradėkite jau nuo pirmos vestuvių dienos.
Prabangių automobilių nuoma vestuvėms – jaunavedžių pervežimas ir profesionalių vairuotojų paslaugos. Visas transportas vestuvėms

Automobilio nuoma vestuvinei fotosesijai

Pakruojo dvaras

Karališkoms vestuvėms – karališka vieta fotosesijai. Išskirtinis grožis ir nepakartojama atmosfera Jūsų šventei. Pasijauskite ypatingai kilniai ir vestuvių fotosesiją surenkite prie Pakruojo dvaro. Nerkite į praeitį ir patirkite daug įspūdingų emocijų.
Visas transportas vestuvėms

Molėtų observatorija

Molėtų observatorija

Astronomijos observatorija – romantiškoms ir modernioms vestuvėms. Molėtų observatorija yra įsikūrusi visai netoli Vilniaus, tad rinkdamiesi šią vietą nesugaišite daug laiko kelionei iki šventės vietos, o nuotraukos įgaus modernaus stiliaus.
Visas transportas vestuvėms


Ne paslaptis, jog netasiejama vestuvių šventės dalis yra automobilių nuoma.
Pristatome platų vestuvinio transporto pasirinkimą, atitinkantį įvairius skonius: prabangių automobilių nuoma vestuvėms, retro automobilių nuoma, mikroautobusų ir minivenų nuoms svečių pervežimui.
Vestuvinio transporto nuoma leis mėgautis kiekviena šventės akimirka ir bent jau šventės dieną pamiršti apie visus rūpesčius. Pranabgių automobilių nuoma – naujausių modelių Audi bei Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvių puotai ir jaunųjų pervežimui.
Senovinių (retro) automobilių nuoma – retro automobilių nuoma įsimintiniausioms akimirkoms. Mercedes-Benz 290 D Cabrio, Cadillac Deville ir kt. modeliai.
Mikroautobusų nuoma – pasirūpinkite savo svečių pervežimu iš/į šventės vietą komfortišku ir nauju transportu.
Minivenų nuoma – minivenų nuoma svečių, o taip pat liudininkų ir jaunųjų pervežimui šventės metu.
Transportas Gauti pasiūlymą