Mikroautobusų nuoma Kaune | Evitra

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusas Kaune

EVITRA nuomoja patogius turistinius, tarpmiestinius mikroautobusus.

Apžiūrėti miestą laiku, suspėti į svarbų susitikimą - nėra nieko lengviau. Mikroautobuso nuoma su vairuotoju Kaune - geriausias sprendimas. Mes turime platų mikroautobusų asortimentą, kad patenkinti visus mūsų klientų poreikius. Mūsų bendrovėje Jus galite išsinuomoti transportą su vairuotoju bet kuriam laikotarpiui ir progai.

Užsisakyti paslaugą

Mikroautobusų nuoma Kaune

Platus mikroautobusų pasirinkimas Jūsų užsakomosioms kelionėms po Kauną, apylinkes ir jeigu Jūsų išvykimo taškas - Kaunas. Mikroautobusai Kaune yra komfortabilūs ir visada Jūsų paslaugoms. Visos mašinos yra tvarkingos, švarios ir paruoštos naudojimui! Vairuotojai yra patyrę ir punktualūs. Mikroautobuso nuoma Kaune, kaina priklauso nuo jūsų kelionės tipo. Galite užsisakyti mikroautobusą su vairuotoju mokyklinei kelionei, arba iš karto kelis, Jūsų verslo kelionei. Mikroautobuso nuoma Kaune vestuvėms.

Užsisakyti paslaugą
Mikroautobusų nuoma Kaunas

Apžiūrėti miestą laiku, suspėti į svarbų susitikimą - nėra nieko lengviau. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Kaune - geriausias keleivių pervežimo sprendimas. Mes siūlome platų mikroautobusų asortimentą, kad patenkinti visus mūsų klientų poreikius. Mūsų bendrovėje Jus galite išsinuomoti transportą su vairuotoju bet kuriam laikotarpiui ir bet kuriai progai.

Užsisakyti paslaugą
Tarpmiestiniai keileivių pervežimai

Užsakomasis keleivių pervežimas lengvaisiais automobiliais, mikroautobusais, autobusais.

Individualūs tarpmiestiniai keleivių pervežimai:

  • Kaunas - Vilnius (Vilniaus oro uostas)
  • Kaunas - Palanga (Palangos oro uostas)
  • Kaunas - Ryga (Rygos oro uostas)
  • Kaunas - Varšuva (Varšuvos oro uostas)

Taip pat kitais vietiniais ir tarpmiestiniais maršrutais.

Užsisakyti paslaugą

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.