Paslaugos | Evitra


Paslaugos

Paslaugos

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma


Automobilių nuoma su profesionaliu vairuotoju paslaugomis. Įvairių klasių, modelių, spalvų pagal bet kurį skonį. Geriausias sprendimas ieškantiems paprastumo arba išskirtinės prabangos.
Daugiau
Minivenų nuoma

Minivenų nuoma


Minivenų nuoma su vairuotoju — puikus sprendimas norintiems keliauti patogiai su šeima, draugais, verslo partneriais. Galite nesirūpinti dėl lagaminų skaičiaus, minivene visi jie tilps.
Daugiau
Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma


Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą ir į užsienį. Itin didelis dėmesys komfortui ir platus pasirinkimas pagal poreikius ir pageidavimus. Keliaukite be rūpesčių!
Daugiau
Automobilių nuoma

Autonuoma be vairuotojo


Automobilių nuoma be vairuotojo. Nuo vieno 1 mėn.
Mikroautobusų nuoma be vairuotojo. Trumpalaikė ir ilgalaikė nuoma kelionėms, išvykoms, darbui. Daugiau
Minivenų nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma


Ilgalaikė autonuoma. Automobilių prenumerata, veiklos nuoma. Pasirūpinsime transporto priežiūra ir aptarnavimais.
Daugiau
Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusai be vairuoto


Mikroautobusų nuoma be vairuotojo Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą ir į užsienį. Itin didelis dėmesys komfortui ir platus pasirinkimas pagal poreikius ir pageidavimus. Keliaukite be rūpesčių!
Daugiau
Autobusų nuoma

Autobusų nuoma


Autobusų nuoma su vairuotoju ekskursijoms, renginiams, išvykoms po Lietuvą ir į užsienį. Platus pasirinkimas iš įvairių vietų ir modelių. Patogus būdas keliauti saugiai ir patogiai!
Daugiau
Transportas vestuvėms

Transportas vestuvėms


Transportas vestuvėms: vestuviniai automobiliai, minivenai, mikroautobusai, autobusai jauniesiems ir jų svečiams. Transportas mergvakariams ir benrvakariams. Švęskime kartu!
Daugiau
Asmeninis vairuotojas

Asmeninis vairuotojas


Asmeninis vairuotojas verslo ir asmeninėms kelionėms. Jūsų lūkesčius atitinkantis automobilis, Jūsų kelionės programa, Jūsų pageidavimų ir norų išpildymas. Patogumas keliaujant – svarbiausia!
Daugiau
Paslaugos partneriams

Paslaugos partneriams


Paslaugos partneriams – paprasčiausias būdas gauti geriausias kainų pasiūlymus! Itin patrauklios bendradarbiavimo sąlygos, paprastas užsakymo būdas, pagalba visa para. Tapkime partneriais, dirbkime kartu!
Daugiau
Verslo kelionės

Verslo kelionės


Verslo kelionės prasideda nuo transporto užsakymo. Siūlome ne tik platų ir patrauklų transporto pasirinkimą, bet ir profesionalų aptarnavimą bei konsultaciją. Rūpinamės Jūsų verslo kelionėmis kartu su Jumis!
Daugiau
Ypatingi pasiūlymai

Ypatingi pasiūlymai


Vaikiškos kėdutės, vestuviniai papuošimai, įvairiausios akcijos, visi Jums kurti ir koncentruoti pasiūlymai, jog jūsų kelionės būtų dar labiau komfortiškesnės, be jokių rūpesčių, bei dar labiau įsimenamos.
Daugiau

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis