Paslaugos | Evitra


Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą ir į užsienį. Itin didelis dėmesys komfortui ir platus pasirinkimas pagal poreikius ir pageidavimus. Keliaukite be rūpesčių!

Autobusų nuoma

Autobusų nuoma su vairuotoju ekskursijoms, renginiams, išvykoms po Lietuvą ir į užsienį. Platus pasirinkimas iš įvairių vietų ir modelių. Patogus būdas keliauti saugiai ir patogiai!

Prabangiu automobiliu nuoma

Automobilių nuoma

Automobilių nuoma su profesionaliu vairuotoju paslaugomis. Įvairių klasių, modelių, spalvų pagal bet kurį skonį. Geriausias sprendimas ieškantiems paprastumo arba išskirtinės prabangos.

Transportas vestuvėms

Transportas vestuvėms: vestuviniai automobiliai, minivenai, mikroautobusai, autobusai jauniesiems ir jų svečiams. Transportas mergvakariams ir benrvakariams. Švęskime kartu!

Moksleivių pervežimas

Moksleivių pervežimo paslaugos – lengvas užsakymo būdas, platus transporto pasirinkimas, profesionalūs vairuotojai ir itin didelis dėmesys saugumo klausimams. Į bet kurią išvyką keliaukite saugiai!

Darbuotojų pervežimas

Darbuotojų pervežimas į/iš darbovietės. Geros paslaugų teikimo sąlygos, ilgalaikis bendradarbiavimas, paprastas ir lengvas susisiekimas. Pasirūpinkite savo darbuotojais be papildomų rūpesčių!

Automobiliu nuoma su asmeniniu vairuotoju

Asmeninis vairuotojas

Asmeninis vairuotojas verslo ir asmeninėms kelionėms. Jūsų lūkesčius atitinkantis automobilis, Jūsų kelionės programa, Jūsų pageidavimų ir norų išpildymas. Patogumas keliaujant – svarbiausia!

Verslo pervežimai

Paslaugos partneriams

Paslaugos partneriams – paprasčiausias būdas gauti geriausias kainų pasiūlymus! Itin patrauklios bendradarbiavimo sąlygos, paprastas užsakymo būdas, pagalba visa para. Tapkime partneriais, dirbkime kartu!

Privatūs verslo pervežimai

Verslo kelionės

Verslo kelionės prasideda nuo transporto užsakymo. Siūlome ne tik platų ir patrauklų transporto pasirinkimą, bet ir profesionalų aptarnavimą bei konsultaciją. Rūpinamės Jūsų verslo kelionėmis kartu su Jumis!

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su Jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Išsirinkite labiausiai sau tinkantį transporto nuomos su vairuotojų variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais ir poreikiais kelionės metu. Platus transporto pasirinkimas, nemokama konsultacija.

2.

Susisiekite su mumis

Susisiekite ir gaukite patrauklų nuomos pasiūlymą arba užsakymo patvirtinimą. Nežinote kokį transportą pasirinkti? Domina nuomos kainos? Visada esame pasiruošę Jums padėti!

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite be rūpesčių, saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir jų bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** visoje Lietuvoje!

Paslaugų kainos

Gera kainos ir kokybės garantija

Visos kainos skaičiuojamos individualiai ir priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis