Ilgalaikė automobilių nuoma be vairuotojo | Evitra

Automobilių nuoma be vairuotojo

Ilgalaikė automobilių nuoma

be vairuotojo

ILGALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė automobilio nuoma – tiems, kurie vertina keliones komfortą: visiška judėjimo laisvė ir galimybė mėgautis naujaisiais automobiliais be ilgalaikių įsipareigojimų. Galimybė gauti kokybišką transportą tam tikram laikotarpiui.
Ilgalaikė automobilių nuomos paslauga Lietuvoje tampa vis populiaresnė tarp verslo klientų.
Ilgalaikė automobilių nuoma tai puikus pasirinkimas tiek asmeniniam, tiek verslo naudojimui, suteikiantis galimybę turėti naują automobilį be nuosavybės privalumų.

Automobilio Audi Q3 ilgalaikė nuoma nuo 1 mėn.
Automboilio nuomos kaina be vairuotojo tik nuo

495,87 Eur/1 mėn.

* Kaina nurodyta be PVM.

Automobilio aprašymas ir kaina Susisiekti

ILGALAIKĖ MINIVENŲ NUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma be vairuotojo – tai puikus būdas keliauti su šeima, draugų kompanija arba darbo reikalais turint tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Mikroautobuso Mercedes-Benz Vito privalumai:  ilga bazė, erdvus ir odinis salonas, reguliuojamos sėdynės, atstumo kontrolė "DISTRONIC PLUS", klimato kontrolė keleiviams, odos sėdynių apmušalai, dvi šoninės slenkančios durys, vietų skaičius 8 +1(vairuotojas).

Mikroautobusų nuomos kaina be vairuotojo tik nuo

1700 Eur/1 mėn.

Automobilio aprašymas ir kaina Susisiekti


Kas yra įskaičiuota į paslaugos kainą

Automobilio nuoma be vairuotojo

Privalomasis ir KASKO draudimai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Pakaitinis automobilis

Automobilio nuoma be vairuotojo

Padangų keitimas

Automobilio nuoma be vairuotojo

Visi serviso aptarnavimo darbai

Ilgalaikė automobilių nuoma

AUTONUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė automobilių nuoma.
Naujausių modelių, tiesiai iš gamyklos gautų, automobilių nuoma be vairuotojo kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Gausios komplektacijos automobiliai nuomai – puikus pasirinkimas įmonės vadovams, vadybininkams ar asmeninėms kelionėms.
Automobilio nuoma su papildomomis paslaugomis.
Automobilio nuomos privalumai: palanki kaina (tik konkurencingi pasiūlymai), išsami konsultacija (konsultacija bet kuriuo klausimu, susijusiu su automobilio nuoma), dėmesingas aptarnavimas (mūsų darbuotojai – Jūsų paslaugoms), kruošti automobilių priežiūra (padangų keitimas, serviso aptarnavimo darbai), civilinis ir KASKO draudimas, fiksuotas mokėjimas, pakaitinis automobilis.
Naujausi automobiliai nuomai.
Ilgalaikė transporto nuoma Jūsų komfortui. Paslaugų paketas "viskas įskaičiuota" leis mėgautis kelionėmis ir pamiršti visus rūpesčius, susijusius su padangų keitimu, serviso aptarnavimu ir kitais klausimais.
Automobilių veiklos nuoma.
Automobilio veiklos nuoma — puikus sprendimas įmonėms, kurioms kasdien yra reikalingas automobilis. Mes išspręsime visus transporto klausimus, kol jūs galėsite užsiimti savo svarbia veikla. Autonuoma įmonėms - pamirškite transportavimo klausimus.

AUTOMOBILIŲ PRENUMERATA

Fiksuotos nuomos mokestis. Sudarius sutartį, savo užsakovams teikiame naujus autobilius kas 6, 12, 18 arba 24 mėn. Visa automobilio priežiūra pasirūpina Evitra. Automobilių prenumerata gali pasinaudoti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie mielai pateiks Jums kainos pasiūlymą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.
Susisiekti

Ilgalaikė automobilių nuoma

ILGALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA VERSLUI

AUTOMOBILIŲ NUOMA VERSLUI. Evitra mobilumo sprendimai mažam, vidutiniam ar dideliam verslui. Pasirūpinsime verslo transportu. Nesvarbu, ar tai bus vienas automobilis ar reikalingi keli.

Automobilio parinkimas. Pasiūlysime Jūsų verslui optimalius automobilius.
Automobilio užsakymas. Rezervuokite naują / apynauji automobilį iš Evitra parko arba užsisakysime Jums visiškai naują iš atstovybės pagal Jūsų pateiktus pageidavimus.
Automobilio pateikimas. Esamus parke automobilius atsiimkite tą pačią darbo dieną. Užsakomi automobiliai atvyksta iš automobilių gamyklų per sutartą terminą, dažniausiai per 1-6 mėn. Atsiėmimas vyksta iš mūsų biuro Vilniuje arba mes galime pristatyti į kitą miestą.
Automobilio priežiūra ir aptarnavimas. Rūpinamės automobiliu visu nuomos metu. Sezoninis padangų keitimas, periodinis techninis aptarnavimas (tepalai, filtrai ir tt.)
Asmeninio vadybininko pagalba. Atsakysime į rūpimus klausimus.
Susisiekti

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma

MIKROAUTOBUSŲ ILGALAIKĖ NUOMA VERSLUI

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VERSLUI. 8-9 vietų (su vairuotoju) mikroautobusai verslo kelionėms, darbuotojų mobilumui, brigadų komandiruotėms, darbo išvykoms/ Nesvarbu ar keliausite Lietuvoje ar į užsienio šalis, Evitra transportas užtikrins Jums patogią bei saugią kelionę. Dėl ilgos automobilio bazės kartu su Jumis tilps ir visi jūsų daiktai.
Evitra bendradarbiauja su Mercedes-Benz, šie mikroautobusai užtikrai aukštą eksloatavimo ir važiavimo kokybę.

Ilgalaikė mikroautobusų nuoma. Ilgalaikės nuomos terminas nuo 1 mėn.
Miniveno nuomos kaina: Priklauso nuo ridos, kelionės maršruto, nuomos laiko ir sezono, užsakovo pageidavimų.
Susisiekti

Automobilio veiklos nuoma

AUTOMOBILIO VEIKLOS NUOMA

Veiklos nuoma – automobilio nuoma verslo klientams! Automobilio veiklos nuoma tinka bet kuriai įmonei, kuri savo kasdienybėje naudoja automobilius. Mėgaukitės naujausiais automobiliais be jokių papildomų rūpesčių! Būdami mūsų klientais Jus pamirštate visus rūpesčius.

Kaip veikia automobilio veiklos nuoma?
+ Pasirenkamas Jums tinkamas automobilis
+ Pasirašoma sutartis
+ Kiekvieną mėnesį mokama fiksuotą sumą
+ Mėgaujates naujausiu automobiliu be jokių papildomų rūpesčių

Ilgalaikė automobilio nuoma – puikus pasirinkimas verslo klientams, kurie nori naudotis naujausiais automobiliais bet nenori jų įsigyti.
Mokėdami fiksuotą sumą kiekvieną mėnesį, gaunate kruva privalumų:
+ Automobilis yra naudojamas su KASKO draudimu
+ Į mėnesinę sumą jau įskaičiuota pagalba kelyje bet kuriuo paros metu ( tai leis Jus apsaugoti nuo galimų nemalonumų kelyje bei suteiks užtikrintą saugumą visos kelionės metu)
+ Visos nuomos metu pasirūpiname serviso aptarnavimu bei padangų keitimu

Turite specifinius poreikius? Pasirašykite ilgalaikią sutartį ir mes pateiksime reikiamą automobilį.

Veiklos nuoma – ilgalaikė automobilių nuoma verslui!

Kuo skiriasi finansinis lizingas ir veiklos nuoma?
Finansinis lizingas – fiziniai asmenys pasirašo sutartį ir kas mėnesį moka įmokas. Pasibaigus lizingo sutarčiai automobilis TAMPA MOKĖTOJO NUOSAVYBE.
Veiklos nuoma – ilgalaikė automobilio nuoma, kurios metu yra pasirašoma sutartis. Nuomos metu klientas kas mėnesi moka fiksuotą sumą. Pasibaigus sutarčiai automobilis NETAMPA KLIENTO NUOSAVYBE.
Susisiekti
Imac

Kaip sužinoti tikslią nuomos kainą?

Transporto nuomos be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo planuojamos ridos (bendros arba dieninės) ir tikslių transporto be vairuotojo nuomos parų skaičiaus (kuo daugiau parų – tuo mažesnė kaina). Tikslią kainą po šios informacijos nurodymo gali paskaičiuoti ir pateikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu. Kreipkitės:

Kontaktai