Autonuoma | Evitra

Autonuoma

Naujų automobilių

ilgalaikė nuoma

Ilgalaikė automobilių nuoma
Automobilio nuoma be vairuotojo
Audi nuoma be vairuotojo

NAUJAUSIA Audi Q3. Automobilio nuoma su paslaugomis.


Ilgalaikė automoblio nuoma be vairuotojo už ypatingą kainą. Puikus pasirinkimas įmonės vadovams ir vadybininkams.

Gauti pasiūlymą

NAUJAUSIAS VW T-CROSS. Ilgalaikė automobilio nuoma.


Ilgalaikė automoblių nuoma be vairuotojo. Išties patogu: viskas įskaičiuota. Naujausio transporto nuoma asmeniniams poreikiams.

Gauti pasiūlymą

Autonuoma be vairuotojo – privalumai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Platus nuomuojamų automobilių pasirinkimas

Įvairovė. Išsirinkite Jums tinkantį ir patinkantį automobilį nuomai be vairuotojo paslaugos. Naujausi automobilio modeliai gausios komplektacijos, ką tik iš salono.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Automobilio nuoma pasirinktam laikotarpiui

Individualumas. Nuomodami automobilį, patys pasirinkite, kokiam laikotarpiui planuojate jį isigyti, atsižvelgdami į savo poreikius. Automobilio nuoma tik nuo 3 mėn.

Autonuoma be vairuotojo

Profesionali vadybininko konsultacija

Asmeninė konsultacija. Mūsų profesionalūs darbuotojai atsakys į visus Jūsų klausimus, pasirūpins, kad automobilio nuoma užtikrintų Jums komfortą.

Automobilio nuoma be vairuotojo

Automobilio priežiūra ir aptarnavimas

Patikimumas. Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su automobilio aptarnavimu, padangų keitimu ir serviso darbais. Šiais darbais pasirūpinsime mes!

Automobilio nuoma be vairuotojo

Kas yra įskaičiuota į paslaugos kainą

Automobilio nuoma be vairuotojo

Privalomasis ir KASKO draudimai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Pakaitinis automobilis

Automobilio nuoma be vairuotojo

Padangų keitimas

Automobilio nuoma be vairuotojo

Visi serviso aptarnavimo darbai

Ilgalaikė automobilių nuoma

Autonuoma be vairuotojo

Ilgalaikė automobilių nuoma.
Naujausių modelių, tiesiai iš gamyklos gautų, automobilių nuoma be vairuotojo kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Gausios komplektacijos automobiliai nuomai – puikus pasirinkimas įmonės vadovams, vadybininkams ar asmeninėms kelionėms.
Automobilio nuoma su papildomomis paslaugomis.
Automobilio nuomos privalumai: palanki kaina (tik konkurencingi pasiūlymai), išsami konsultacija (konsultacija bet kuriuo klausimu, susijusiu su automobilio nuoma), dėmesingas aptarnavimas (mūsų darbuotojai – Jūsų paslaugoms), kruošti automobilių priežiūra (padangų keitimas, serviso aptarnavimo darbai), civilinis ir KASKO draudimas, fiksuotas mokėjimas, pakaitinis automobilis.
Volkswagen T-Cross automobilio ilgalaikė nuoma.
Visiškai naujas VW T-Cross ilgalaikei nuomai! Nepakartojamai lankstus. Nepalyginamai kompaktiškas. Suderintas su šiuolaikišku krosoverio dizainu ir funkcionaliu praktiškumu kasdienybėje. Automobilis puikiai tinka verslo ar asmeniniams poreikiams. Automobilio specifikacija: 1.5 benzininis variklis su automatine pavarų dėže.
Naujausios Audi Q3 nuoma.
Ilgalaikė transporto nuoma Jūsų komfortui. Paslaugų paketas "viskas įskaičiuota" leis mėgautis kelionėmis ir pamiršti visus rūpesčius, susijusius su padangų keitimu, serviso aptarnavimu ir kitais klausimais.
Naujausias automobilis, ką tik iš gamyklos, gausios komplektacijos (2 zonų klimato kontrolė, Audi garso sistema, el. uždaroma bagažinė, tamsinti langai ir kiti privalumai).

Susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie mielai pateiks Jums kainos pasiūlymą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.

Susisiekti