Autonuoma | Evitra

Autonuoma

Naujų automobilių nuoma

be vairuotojo

ILGALAIKĖ AUTOMOBILIŲ NUOMA LIETUVOJE

Audi nuoma be vairuotojo

NAUJAUSIA Audi Q3. Automobilio nuoma su paslaugomis.


Ilgalaikė automoblio nuoma be vairuotojo už ypatingą kainą. Puikus pasirinkimas įmonės vadovams ir vadybininkams.

Gauti pasiūlymą

NAUJAUSIAS Mercedes-Benz VITO nuoma. Ilgalaikė mikroautobuso nuoma.


Ilgalaikė mikroautobuso nuoma be vairuotojo. Išties patogu: viskas įskaičiuota. Naujausio transporto nuoma asmeniniams poreikiams.

Gauti pasiūlymą

Autonuoma be vairuotojo – privalumai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Platus nuomuojamų automobilių pasirinkimas

Įvairovė. Išsirinkite Jums tinkantį ir patinkantį automobilį nuomai be vairuotojo paslaugos. Naujausi automobilio modeliai gausios komplektacijos, ką tik iš salono.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Automobilio nuoma pasirinktam laikotarpiui

Individualumas. Nuomodami automobilį, patys pasirinkite, kokiam laikotarpiui planuojate jį isigyti, atsižvelgdami į savo poreikius. Automobilio nuoma tik nuo 3 mėn.

Autonuoma be vairuotojo

Profesionali vadybininko konsultacija

Asmeninė konsultacija. Mūsų profesionalūs darbuotojai atsakys į visus Jūsų klausimus, pasirūpins, kad automobilio nuoma užtikrintų Jums komfortą.

Automobilio nuoma be vairuotojo

Automobilio priežiūra ir aptarnavimas

Patikimumas. Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su automobilio aptarnavimu, padangų keitimu ir serviso darbais. Šiais darbais pasirūpinsime mes!

Automobilio nuoma be vairuotojo

Kas yra įskaičiuota į paslaugos kainą

Automobilio nuoma be vairuotojo

Privalomasis ir KASKO draudimai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Pakaitinis automobilis

Automobilio nuoma be vairuotojo

Padangų keitimas

Automobilio nuoma be vairuotojo

Visi serviso aptarnavimo darbai

Ilgalaikė automobilių nuoma

AUTONUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė automobilių nuoma.
Naujausių modelių, tiesiai iš gamyklos gautų, automobilių nuoma be vairuotojo kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Gausios komplektacijos automobiliai nuomai – puikus pasirinkimas įmonės vadovams, vadybininkams ar asmeninėms kelionėms.
Automobilio nuoma su papildomomis paslaugomis.
Automobilio nuomos privalumai: palanki kaina (tik konkurencingi pasiūlymai), išsami konsultacija (konsultacija bet kuriuo klausimu, susijusiu su automobilio nuoma), dėmesingas aptarnavimas (mūsų darbuotojai – Jūsų paslaugoms), kruošti automobilių priežiūra (padangų keitimas, serviso aptarnavimo darbai), civilinis ir KASKO draudimas, fiksuotas mokėjimas, pakaitinis automobilis.
Naujausios Audi Q3 nuoma.
Ilgalaikė transporto nuoma Jūsų komfortui. Paslaugų paketas "viskas įskaičiuota" leis mėgautis kelionėmis ir pamiršti visus rūpesčius, susijusius su padangų keitimu, serviso aptarnavimu ir kitais klausimais.
Naujausias automobilis, ką tik iš gamyklos, gausios komplektacijos (2 zonų klimato kontrolė, Audi garso sistema, el. uždaroma bagažinė, tamsinti langai ir kiti privalumai).

Susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie mielai pateiks Jums kainos pasiūlymą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.
Susisiekti

Ilgalaikė automobilių nuoma

AUDI Q3 NUOMA BE VAIRUOTOJO

Naujausių Audi Q3 bei Audi Q3 Sportback automobilių nuoma be vairuotojo. Tai puikus pasirinkimas ieškantiems išvaizdaus, patogaus, manevringo miesto visureigio. Odinės, šildomos sėdynės suteiks Jums šilumos net ir šalčiausiu metų laiku, o Audi garso aparatūra leis mėgautis mėgstamomis dainomis visos kelionės metu. Dėl integruoto Apple Carplay bei Android Audio galėsite savo telefoną prijungti prie automobilio ir naudotis navigacija dar patogiau.

Automobilio specifikacija: 1.5 litro 110kw Benzininis variklis, automatinė greičių dėžė, juodas odinis salonas, Audi garso sistema, tamsinti langai, elektra atsidaranti bagažinė, 2 zonų klimato kontrolė, atstumo jutiklių sistema, aklosios zonos stebėjimo sistema, apple carplay, android auto.
Automobilio nuomos kaina: Priklauso nuo nuomos termino, automobilio ridos, avanso, franšizės.
Susisiekti

Ilgalaikė minivenų nuoma

MERCEDES-BENZ VITO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Naujausiojo Mercedes-Benz Vito 9 vietų miniveno nuoma be vairuotojo. Tai idealus pasirinkimas keliaujantiem su šeima, ar su draugų kompanija. Nesvarbu ar keliausite Lietuvoje ar į užsienio šalis, Mercedes minivenas užtikrins Jums patogią bei saugią kelionę. Dėl ilgos automobilio bazės kartu su Jumis tilps ir visi jūsų daiktai.

Miniveno specifikacija: 2.2 litro 120kw Dyzelinis variklis, automatinė greičių dėžė, juodas odinis salonas, tamsinti langai, 2 zonų klimato kontrolė, atstumo jutiklių sistema, 8+1 vietos, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, apple carplay, android auto.
Miniveno nuomos kaina: Priklauso nuo ridos, kelionės maršruto, nuomos laiko ir sezono, kliento pageidavimų.
Susisiekti