Autonuoma | Evitra

Autonuoma

Naujų automobilių nuoma

su/be vairuotojo

AUTOMOBILIŲ NUOMA LIETUVOJE

Trumpalaikė autonuoma be vairuotojo

Trumpalaikė mikroautobuso nuoma be vairuotojo. Išties patogu: viskas įskaičiuota. Naujausio transporto nuoma be vairuotojo asmeniniams ir verslo poreikiams.
Ilgalaikė autonuoma be vairuotojo

Ilgalaikė automoblio nuoma be vairuotojo už ypatingą kainą. Ilgalaikė autonuoma – puikus pasirinkimas įmonės vadovams ir vadybininkams. Automobilio Audi Q3 nuoma be vairuotojo.
Automobilių nuoma su vairuotoju Lietuvoje

Automobilių, minivenų ir mikroautobusų nuoma nuoma su vairuotojo paslauga visoje Lietuvoje. Naujausias transportas, palankios kainos, paslaugūs vairuotojai.
Ilgalaikė automobilių nuoma

ILGALAIKĖ AUTOMOBILIO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Ilgalaikė automobilių nuoma.
Naujausių modelių, tiesiai iš gamyklos gautų, automobilių nuoma be vairuotojo kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Gausios komplektacijos automobiliai nuomai – puikus pasirinkimas įmonės vadovams, vadybininkams ar asmeninėms kelionėms.
Automobilio nuoma su papildomomis paslaugomis.
Automobilio nuomos privalumai: palanki kaina (tik konkurencingi pasiūlymai), išsami konsultacija (konsultacija bet kuriuo klausimu, susijusiu su automobilio nuoma), dėmesingas aptarnavimas (mūsų darbuotojai – Jūsų paslaugoms), kruošti automobilių priežiūra (padangų keitimas, serviso aptarnavimo darbai), civilinis ir KASKO draudimas, fiksuotas mokėjimas, pakaitinis automobilis.
Naujausios Audi Q3 nuoma.
Ilgalaikė transporto nuoma Jūsų komfortui. Paslaugų paketas "viskas įskaičiuota" leis mėgautis kelionėmis ir pamiršti visus rūpesčius, susijusius su padangų keitimu, serviso aptarnavimu ir kitais klausimais.
Naujausias automobilis, ką tik iš gamyklos, gausios komplektacijos (2 zonų klimato kontrolė, Audi garso sistema, el. uždaroma bagažinė, tamsinti langai ir kiti privalumai).
Automobilių veiklos nuoma.
Automobilio veiklos nuoma — puikus sprendimas įmonėms, kurioms kasdien yra reikalingas automobilis. Mes išspręsime visus transporto klausimus, kol jūs galėsite užsiimti savo svarbia veikla. Autonuoma įmonėms - pamirškite transportavimo klausimus.

Susisiekite su mūsų vadybininkais, kurie mielai pateiks Jums kainos pasiūlymą bei atsakys į visus Jums rūpimus klausimus.
Automobilio aprašymas Susisiekti

Ilgalaikė minivenų nuoma


TRUMPALAIKĖ MERCEDES-BENZ VITO NUOMA BE VAIRUOTOJO

Naujausio Mercedes-Benz Vito 9 vietų miniveno nuoma be vairuotojo. Tai idealus pasirinkimas keliaujantiem su šeima, ar su draugų kompanija. Nesvarbu, ar keliausite Lietuvoje ar į užsienio šalis, Mercedes minivenas užtikrins Jums patogią bei saugią kelionę. Dėl ilgos automobilio bazės kartu su Jumis tilps ir visi jūsų daiktai.
Mikroautobuso nuoma be vairuotojo – prailginta (Extra long) mikroautobuso kėbulo bazė leis sutalpinti visus Jūsų turimus daiktus (aktualu keliaujantiems į išvykas), o odinis mikroautobuso salonas puikiai tinka verslo klientų pervežimui.
Miniveno Mercedes-Benz Vito specifikacija: 2 litro tūrio 120 kw dyzelinis variklis, automatinė greičių dėžė (9 pavarų), juodas odinis salonas, tamsinti langai, 2 zonų klimato kontrolė (oro angos salone), atstumo jutiklių sistema, 8+1 vietos, adaptyvi pastovaus greičio palaikymo sistema, apple carplay, android auto.
Miniveno nuomos kaina: Priklauso nuo ridos, kelionės maršruto, nuomos laiko ir sezono, kliento pageidavimų.
Mikroautobuso nuoma be vairuotojo puikus būdas keliauti šeima ir verslo kolegomis!
Automobilio aprašymas Susisiekti

Automobilių nuoma su vairuotoju Vilniuje

PRABANGIŲ AUTOMOBILIŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU

Naujausių modelių automobilių nuoma su vairuotoju. Audi, Mercedes-Benz automobilių ir minivenų nuoma su vairuotojo paslauga visoje Lietuvoje ir į užsienį.
Prabangaus transporto nuoma verslo kelionėms. Pasirūpinkite atvykstančių svečių komfortišku ir patikimu pervežimu – nuo pasitikimo oro uoste iki pervežimo visą dieną. Kelionės naujausiu transportu leis užtikrinti maksimalų komforto ne tik trumpoms kelionėms po miestą, bet ilgesnėms išvykoms tarp miestų ar net skirtingų šalių.
Prabangių automobilių nuoma vestuvėms. Naujausio modelio Audi A6, išskirtinio naujausio modelio Mercedes-Benz S-class W223, miniveno Mercedes-Benz V-class nuoma vestuvėms – jaunųjų ir liudininkų pervežimui. O taip pat, komfortiškų, turistinių mikroautobusų nuoms su vairuotoju vestuvių svečių pervežimui.
Transporto pasirinkimasSusisiekti

Autonuoma be vairuotojo – privalumai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Nauji automobiliai nuomai

Įvairovė. Išsirinkite Jums tinkantį ir patinkantį automobilį nuomai be vairuotojo paslaugos. Naujausi automobilio modeliai, gausi komplektacija.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Automobilio nuoma pasirinktam laikotarpiui

Individualumas. Nuomodami automobilį, patys pasirinkite, kokiam laikotarpiui planuojate jį isigyti, atsižvelgdami į savo poreikius. Automobilio nuoma tik nuo 1 mėn.

Autonuoma be vairuotojo

Profesionali vadybininko konsultacija

Asmeninė konsultacija. Mūsų profesionalūs darbuotojai atsakys į visus Jūsų klausimus, pasirūpins, kad automobilio nuoma užtikrintų Jums komfortą.

Automobilio nuoma be vairuotojo

Automobilio priežiūra ir aptarnavimas

Patikimumas. Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su automobilio aptarnavimu, padangų keitimu ir serviso darbais. Šiais darbais pasirūpinsime mes!

Automobilio nuoma be vairuotojo

Kas yra įskaičiuota į paslaugos kainą

Automobilio nuoma be vairuotojo

Privalomasis ir KASKO draudimai

Automobilio nuoma be vairuotojo

Pakaitinis automobilis

Automobilio nuoma be vairuotojo

Padangų keitimas

Automobilio nuoma be vairuotojo

Visi serviso aptarnavimo darbai

Imac

Kaip sužinoti tikslią nuomos kainą?

Transporto nuomos be vairuotojo nuomos kaina priklauso nuo planuojamos ridos (bendros arba dieninės) ir tikslių transporto be vairuotojo nuomos parų skaičiaus (kuo daugiau parų – tuo mažesnė kaina). Tikslią kainą po šios informacijos nurodymo gali paskaičiuoti ir pateikti mūsų vadybininkai Jums patogiausiu būdu. Kreipkitės:

Kontaktai