Mikroautobusų nuoma | Evitra

Mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma

visoje Lietuvoje ir į Baltijos šalis
Mikroautobuso nuoma

Mikroautobusų nuomos paslaugos

Keliauti taip paprasta užsakant mikroautobusų nuomos paslaugas! Mikroautobusų nuoma su vairuotoju aktuali paslauga keliaujantiems į ekskursiją, renginį, šventę, verslo susitikimą, darbo ir asmeninias reikalais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionę praeitų ne tik kiek įmanoma sklandžiai, bet ir paliktų geriausius įspūdžius!

Esame tikri, kad savo kelionei ieškote patogiausio ir optimaliausio mikroautobuso nuomos varianto. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento poreikius, lūkesčius ir pageidavimus, todėl siūlome itin platų mikroautobusų nuomos pasirinkimą į bet kurią kelionę ir bet kuriai gyvenimo progai tarp kurių tikrai rasite sau tinkantį. Kur bekeliautumėte – keliausite patogiai!

Džiaugiamės, pirmieji pasiūlė kompleksišką keleivių aptarnavimą visose Baltijos šalyse. Savo paslaugas siūlyti galime bet kurioje Baltyjos šalyje, todėl išvengsite rūpesčių ir sutaupysite laiką ieškodami keletą paslaugų teikėjų! Mūsų tikslas - garantuoti patogumą ir aptarnavimo kokybę klientams, turintiems derinti skirtingas transporto priemones.

Pasirinkimas Galerija Susisiekti

Mikroautobuso nuoma Lietuvoje ir į užsienį

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobuso nuoma mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms

Keliaukite patogiai ir smagiai! Pasirūpinsime Jūsų mergvakario, bernvakario maršrutų ir vestuvių svečiais.

Susisiekti
Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Mikroautobuso nuoma delegacijoms, verslo kelionėms

Nauji, patogus, išvaizdūs mikroautobusai su asmeniniais vairuotojais pasirūpins svarbių asmenų kelionės rūpesčiais.

Susisiekti
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobuso nuoma asmeninėms kelionėms

Mikroautobuso nuoma asmeninėms kelionėms Lietuvoje ir į užsienį. Keliaukite saugiai, patogiai. Turime ir vaikiškų kėdučių!

Susisiekti

Mažų mikroautobusų nuoma

Mažų mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Mažų mikroautobusų nuoma be vairuotojo

Naujausiojo Mercedes-Benz Vito nuoma be vairuotojo jūsų įsimintinoms kelionėms. Mikroautobusų nuoma be vairuotojo – aktuali paslauga tiems, kas mėgsta vairuoti ir keliauti savarankiškai. Išbandykite mikroautobuso nuomos be vairuotojo paslaugas jau dabar – gaukite mikroautobuso be vairuotojo asmeninį nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti
Mažų mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mažų mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Naujausiojo Mercedes-Benz V-Class nuoma su vairuotoju jūsų įsimintinoms kelionėms. Mikroautobusų nuoma su vairuotoju – aktuali paslauga tiems, kas nori atsipūsti ir nesirūpinti vairavimo problemomis. Išbandykite mikroautobuso nuomos su vairuotoju paslaugas jau dabar – gaukite mikroautobuso su vairuotoju asmeninį nuomos pasiūlymą ir keliaukite be jokių rūpesčių!

Susisiekti

Nauji mikroautobusų modeliai!

Nuolat atsinaujinami ir kruopsčiai prižiūrimi

Rūpinamės savo klientų saugumu ir komfortu kelionėje, todėl savo transporto asortimentą nuolat atnaujiname naujais, patogiais, gausios komplektacijos automobiliais ir mikroautobusais. Visas transportas gaminamas pagal mūsų individualius užsakymus, todėl išsiskiria savo aukštos klasės gausia komplektacija, kas leidžia maloniai keliauti ne tik Lietuvoje, bet ir į užsienio miestus.

Užtikriname, kad naujo modelio mikroautobusai su asmeninio vairuotojo paslaugomis leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų!

Jūsų lauks ne tik solidūs nauji mikroautobusai, bet ir profesionalūs vairuotojai. Mūsų mandagūs vairuotojai pasirūpins, kad kiekvienas keliaujantys asmuo jaustųsi itin saugiai ir patogiai, o kelionės planas būtų įvykdytas laiku. Keliaukime kartu!

Pateikti užklausimą
Naujų mikroautobusų nuoma

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jūsų geriausiems įspūdžiams!

Keliauti – paprasta.

Keliauti taip paprasta užsakant mikroautobusų nuomos paslaugas! Mikroautobusų nuoma aktuali keliaujantiems į ekskursiją, renginį, šventę, verslo susitikimą, darbo ir asmeninias reikalais. Mes pasirūpinsime, kad Jūsų kelionę praeitų ne tik kiek įmanoma sklandžiai, bet ir paliktų tik geriausius įspūdžius!

  • Mikroautobusų nuoma Lietuvoje
  • Mikroautobusų nuoma į užsienį
  • Prabangių mikroautobusų nuoma

Nemokamas internetas

Kelionės metu savo keleiviams siūlome naudotis nemokamu bevieliu 4G internetu* visoje Lietuvos teritorijoje.

Vieta bagažui

Kiekvienas mikroautobusas turi įrengtas bagažo vietas: lentynos salone virš keleivių sėdynių ir bagažo skyrius.

Patogumas keliaujant

Turistiniuose mikroautobusuose įrengtos patogios reguliuojančios sėdynės. Kiekvienas keleivis gali patogią sėdėjimo padėtį susireguliuoti pagal save.

Gido mikrofonas

Mikroautobusuose įrengti gido / lydinčiojo asmens mikrofonai, kurie leis patogiai vesti ekskursiją ir informuoti keleivius kelionės metu.

Patyrę vairuotojai

Mikroautobusus vairuotoja tik patyrę, profesionalūs ir mandagūs vairuotojai. Vairuotojai kalba skirtingomis kalbomis.

Keleiviai apdrausti

Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Sugedus transportui ar atsitikus eismo įvykiui, skubiai siunčiamas kitas transportas.

Mikroatobusų nuomos kaina

Gera kainos ir kokybės garantija!

Mikroautobusų nuomos kaina su vairuotoju priklauso nuo Jūsų planuojamos kelionės, todėl skaičiuojama individualiai ir dažniausiai priklauso nuo:

  • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
  • Kelionės datos;
  • Kelionės / nuomos trukmės;
  • Pasirinkto transporto (modelio);
  • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
  • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą ir konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais! Palikite mums savo užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi, patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi mūsų keleiviai yra apdrausti.

Sužinoti kainą
Mikroautobusų nuoma su vairuotoju kaina

Platus paslaugų spektras

Bet kuriems gyvenimo atvejams!

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą ir į užsienį. Itin didelis dėmesys komfortui ir platus pasirinkimas pagal poreikius ir pageidavimus. Keliaukite be rūpesčių!

Prabangių mikroautobusų nuoma

Prabangių mikroautobusų nuoma

Prabangių mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų tobulai kelionei. Naujausių modelių mikroautobusų nuoma. Ypatingo žavesio, prabangos ir elegancijos jausmas.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje

Mikroautobusų nuoma Lietuvoje kelionėms po visą Lietuvą ir į užsienį. Vienas plačiausių mikroautobusų pasirinkimas. Rinkitės sau tinkantį transportą ir mėgaukitės kelionę.

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje

Mikroautobusų nuoma Vilniuje, Vilniaus apskrityje, Vilniaus rajonuose ir už Vilniaus ribų. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune

Mikroautobusų nuoma Kaune, Kauno apskrityje, Kauno rajonuose ir už Kauno ribų. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje

Mikroautobusų nuoma Klaipėdoje, Klaipėdos apskrityje, Klaipėdos rajonuose ir už Klaipėdos ribų. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Mikroautobusų nuoma Rygoje

Mikroautobusų nuoma Rygoje

Mikroautobusų nuoma į Rygą, Rygoje ir į kitus Latvijos miestus. Nuoma Latvijoje arba iš Lietuvos. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Mikroautobusų nuoma Taline

Mikroautobusų nuoma Taline

Mikroautobusų nuoma į Taliną, Taline ir į kitus Estijos miestus. Nuoma Estijoje arba iš Lietuvos. Platus transporto pasirinkimas, įvairūs mikroautobusų modeliai, skirtingi mikroautobusų dydžiai.

Mikroautobusų nuoma mergvakariui

Mikroautobusų nuoma mergvakariui

Įvairūs transportas mergvakariui. Didelis pasirinkimas, patogus užsakymas. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų šventės transportu. Mėgaukitės, linksminkitės!

Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Įvairus transportas bernvakariui. Didelis pasirinkimas, patogus užsakymas. Pamirškite apie rūpesčius – mes pasirūpinsime Jūsų šventės transportu. Mėgaukitės, linksminkitės!

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Išrinkite savo svajonės transportą Jūsų išskirtinei šventei. Mes pasirūpinsime Jūsų svečiais, draugais, giminaičiais. Jūsų vestuvės transportas – nuo šiol mūsų rūpestis!

Proginio mikroautobuso nuoma

Mikroautobusų nuoma šventėms

Transporto nuoma šventėms. Linksmintis, linksmintis, linksmintis! Nesukite galvos dėl transporto ir kas šiandien bus už vairo! Juk visais transporto ir vairuotojo nuomos klausimais pasirūpinsime mes!

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Turistinio mikroautobuso nuoma su vairuotoju kelionėms po Lietuvą ir Europą (užsakomosios kelionės). Patyrę vairuotojai, patogus šiuolaikinis transportas. Maksimalus komfortas keliaujant.