Mercedes-Benz nuoma vestuvėms | Evitra

Mercedes-Benz nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms

Jūsų ištaigingoms šventės akimirkoms

Planuojate savo vestuvių šventę? Svajojate apie prabangias ir skoningai įrengtas vestuvės, kuriose kiekviena detalė būtų ypatinga, žavinga ir nepamirštama? Tuomet Mercedes-Benz prabangių automobilių nuoma vestuvėms – Jūsų geriausias pasirinkimas norint išpildyti visas savo svajonės ir turėti šilčiausius prisiminimus apie savo svarbiausią šventę.

Mercedes-Benz prabangių automobilių nuoma vestuvėms tai nepamirštama klasika, kuri visais laikais išlieka kaip geriausias vestuvinių automobilių pasirinkimas tarp jaunavedžių, kurie vertina kiekvieną šventės akimirką ir nori atrodyti stulbinamai nuo pat šventės pradžios. Pasirenkant šį prabangų automobilio modelį – niekada neprašausite! Elegantiškos ir klasikinės juodos spalvos automobiliai vestuvėms puikiai prisiderins prie bet kokios šventinės aprangos ir patraukliai atrodys prie bet kokio kito vestuvinio transporto. Mercedes-Benz nuoma vestuvėms suteiks komforto ir estetikos jausmus ir leis mėgautis kiekvieną šventės akimirką.

Kiekvienam skoniui – savo automobilis! Prabangūs automobiliai, turintys gausią komplektaciją, kurią įvertins kiekvienas keleivis tikriausiai sužavės kiekvieną jau būsimą keleivį. Kokį tiksliau automobilį vestuvėms išsirinkti, kaip suderinti automobilį su kitu vestuviniu transportu, kokį geriausiai automobilių papuošimą užsidėti? Mūsų profesionali vadybininkų komanda, jau ne vienerius metus dirbanti su būsimais jaunavedžiais, vestuvių organizatoriais ir vestuvių svečiais jau iš patirties žino visus vestuvinių automobilių nuomos aspektus – nuo transporto vestuvėms rezervavimo iki tikslesnio maršruto sudarymo, papuošimo, asmeninių ir individualių poreikių įgyvendinimo.

Turint gausią patirtį teikiant automobilio vestuvėms nuomos paslaugas mes mielai padėsime Jums išsirinkti Jūsų svajonių automobilį – suteiksime konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais, pasirūpinsime ne tik Jūsų transportavimo klausimais, bet ir Jūsų svečių bei šventės organizavimo asmenų komfortabiliu transportavimu. Jūsų norai – mūsų tikslas!

Kreiptis dėl konsultacijos

PRABANGAUS POJŪČIO ATRADIMUI

Automobilių pasirinkimas
Mercedes S-class vestuvėms

Mercedes-Benz S class modelio automobilių nuoma vestuvėms – tai tikros prabangos ir elegancijos jausmas, kuris neabejotinai pabrėš Jūsų vestuvių šventės žavesį. Mercedes-Benz automobiliai vestuvėse atrodys itin patraukliai ir sudarys puikią šventės atmosferą, pradedant kelionėmis nuo pat jaunųjų namų.

Mercedes-Benz prabangaus automobilio nuoma vestuvėms leis Jums pamiršti apie visus rūpesčius ir džiaugtis kiekviena šventes akimirka, keliaujant patogiai į bažnyčią, vestuvių fotosesiją, šventės vietą iš bet kokio Lietuvos kampelio! Mercedes-Benz S class ir kitų modelių nuoma vestuvėms – tai Jūsų skoningas pasirinkimas.

Plačiau

Mercedes automobilio nuoma vestuvėms

Šiuo Mercedes-Benz S klasės W222 automobilio nuoma vestuvėms puikus pasirinkimas norintiems mėgautis išskirtinė prabangos jausmu ir keliauti į savo vestuvių šventę ypatingai patogiai ir visiškai be jokių rūpesčių. MB S klasės nuoma Jūsų vestuvėms – tai nuostabios ir nepamirštamos šventės akimirkos.

Prabangaus Mercedes-Benz nuoma vestuvėms – tai gera proga išbandyti kelionę prabangiame Mercedes automobilio salone, kur rasite daugybę privalumų ir patogumų, naudodamiesi kuriais galėsite atsipalaiduoti ir pamiršti apie visus dienos sunkumus ir tęsti savo šventės dienos planą pagal suderintą vestuvių organizavimo maršrutą.

Plačiau

Mercedes S-class nuoma vestuvėms

Prabangu. Stilingai. Skoningai. Elegantiškai. Patogu. Visą tai galite pamatyti ir pajusti pasinaudojant Mercedes-Benz Maybach automobilio nuomos vestuvėms paslaugomis. Mercedes Maybach nuoma vestuvėms – tai aukščiausias komforto jausmas, o įspūdis viduje – lyg būtumėte geriausiame kino seanse, tačiau visus jausmus galite patirti realybėje.

Prabangaus Mercedes nuoma vestuvėms Jūsų svajonių įgyvendinimui. Skoningi papuošimai, profesionalus aptarnavimas, visų Jūsų pageidavimų ir norų išklausymas ir įgyvendinimas. Būkite tikri dėl kiekvienos smulkmenos ir pamirškite apie galvos skausmą keliamus transportavimo klausimus Jūsų svarbiausią, vestuvių dieną.

Plačiau

V-class nuoma vestuvėms

Išliekanti prabanga, tačiau daugiau erdvės pojučio! Keliaujantiems didesnėmis keleivių grupėmis arba norintiems pasirūpinti savo vestuvių dalyviais, šeimos nariais ir draugais. Prabangaus mikroautobuso nuoma vestuvėms puikiai atitiks Jūsų lūkesčius! Prabangų mikroautobusą vestuvėms lengva suderinti su kitais vestuviniais automobiliais, bet kokios spalvos ir modelio!

Jūsų dėmesiui siūlome Mercedes-Benz V class nuoma vestuvėms (arba Mercedes-Benz Vito / Viano nuoma vestuvėms, pagal Jūsų pageidavimą). 7 vietų mikroautobusas puikiai atrodys šalia kitų prabangių automobilių ir leis keliauti visiems vestuvių svečiams patogiai ir be rūpesčių!

Plačiau

Senovinio Mercedes nuoma vestuvėms

Jeigu neprieštaraujate, kad Jūsų vestuvių dieną visą dėmesį užkariaus ne tik Jūsų neapsakomas grožis, bet ir Jūsų vestuvinio automobilio išskirtinumas, retro Mercedes modelio automobilio nuoma vestuvėms – tai Jūsų atradimas. 1935 metų, elegantinės juodos spalvos, prailginto (Long) modelio... Jis sužavės bet kurį šventės dalyvį ir net paprastą praeivį.

Retro automobilis vestuvėms maloniai nustebins ne tik vestuvių svečius, bet ir leis fotografams įamžinti Jūsų meilės akimirkas su nuostabiu ir išskirtinio grožio automobiliu. Nuostabios ir nepakartojamos emocijos keliaujant tokiu automobiliu pačiame miesto centre Jums garantuotos!

Plačiau

Retro mercedes nuoma vestuvėms

Trokštantiems išsiskirti, sulaukti visų praeivių žvilgsnių ir susižavėjimą, nepalikti nei vieno abejingo ir turėti nepakartojamus prisiminimus... Retro automobilių nuoma vestuvėms – puiki proga įgyvendinti visas savo vaikystės svajones ir nustebinti visus vestuvių svečius!

Šio retro automobilio klasika – jo didžiausias privalumas. Jis labai elegantiškai atrodo visose nuotraukose, kelionė jo restaurotame salone leidžia keliauti ne tik link Jūsų tikslo, bet ir gali atrodyti, kad keliaujate laiku! Tai išskirtinio skonio automobilis, vertinantiems klasiką net ir savo vestuvėse.

Plačiau

Retro mercedes nuoma vestuvėms

Planuojantiems savo vestuvių šventės klausimus – labai aktualus klausimas dėl svečių transportavimo iš/į vestuvių šventės vietą. Kaip svečiai pasieks tą vietą? Ar bus tai patogu? Ar atgal reikės kviesti taksi arba galima organizuoti kitą variantą, kuris būtų priimtinesnis ir patogesnis?

Mes turime Jums ką pasiūlyti! Jūsų patogumui siūlome ne tik automobilius vestuvėms, bet ir mikroautobusus Jūsų brangiausiems svečiams! Juk kas gali būti patogiau? Pasirūpinsime Jūsų vestuvių plano įgyvedinimo ir suteiksime ypatinga dėmesį kiekvienm Jūsų svečiui.

Plačiau

Mercedes nuoma su vairuotoju vestuvėms
Naujiena!

Prabangiam skoniui.

Tarp automobilių pasirinkimų naujovė: 2019 m. Mercedes-Benz S400d prabangios komplektacijos automobilis. Rinkitės jau dabar!

Plačiau
Mercedes vestuvėms su vairuotoju
Akcijos!

Ypatingi pasiūlymai!

Nepraleiskite puikios progos išsinuomoti savo svajones automobilį ypatingai geromis kainomis! Stebėkite mūsų akcijas ir išskirtinius pasiūlymus.

Plačiau
Vestuvių papuošimai automobiliams
Papildoma paslauga!

Vestuviniai papuošimai.

Subtilu ir elegantiška. Automobilių papuošimai Jūsų vestuvėms. Automobilių papuošimo paslaugos išrankiausiems skoniams tik nuo €5!

Plačiau
Transporto nuoma vestuvėms

Visas vestuvių transportas...

iš vienų rankų!

Ieškote kito transporto savo vestuvėms? Norėtumėte kito automobilio modelio arba mikroautobuso savo vestuvių svečiams? Ne bėda! Savo klientams siūlome platų transporto pasirinkimą, nuo įvairiausių modelių automobilių nuomos vestuvėms iki mikroautobusų nuomos vestuvių svečiams, saugiems ir patogiems pervežimams iki šventės vietos ir po šventės iki namų. Jūsų teisę rinktis – o mes suteiksime pilną konsultaciją visais keleivių pervežimo klausimais tam, kad svarbia diena praeitų sklandžiai ir be jokių papildomų rūpesčių, juk išsinuomoti visą vestuvių transportą iš vienų, patikimų rankų tai optimalus ir labai patogus sprendimas vertinantiems savo laiką!

Organizuojantiems bernvakarį arba mergvakarį taip pat turime puikius transporto nuomos su vairuotoju pasiūlymus! Koks maršrutas bebūtų suplanuotas – mes jį įgyvendinsime, o vakarėlio prisiminimai liks tik geriausi, nes tuo pasirūpins mūsų profesionalūs ir draugiški vairuotojai! Nustebinkite jaunąją arba jaunąjį – atvykite į šventę su prabangiu automobiliu arba talpinančių iki 8-20 asmenų mikroautobusu, juk visiems kartu keliauti yra smagiau!

Transportas vestuvėms

Ieškote kito automobilio nuomai vestuvėms?

Rinkitės ir iš kitų siūlomų variantų!
Audi automobilio nuoma vestuvėms

Audi nuoma vestuvėms.

Audi automobilių nuoma vestuvums. Atraskite savo Audi modelį vestuvėms ir keliaukite į šventę prabangiai!

Plačiau

BMW nuoma vestuvėms.

BMW automobilių nuoma vestuvėms tikriems BMW fanams! Išlikite ištikimi savo mėgstamam automobiliui!

Plačiau