Mercedes-Benz S class W223 nuoma | Evitra

Mercedes-Benz S-Class W223Nr.1

Lengvasis automobilis
Naujausias Mercedes-Benz S-class W223.

Naujose S-class automobiliuose sutelkiamas dėmesys į esminius dalykus: unikalų komfortą ir patikimas saugumo technologijas. Tai ypač pajus keleiviai sėdintys gale, įsitaisę aukščiausios klasės geros savijautos galinėse sėdynėse. Aiškus naujosios Mercedes-Benz S klasės dizainas yra sutelktas į esminius dalykus: į tobulas proporcijas eksterjere ir į šiuolaikinę prabangą interjere.

Naujosios S klasės šiuolaikinės inovacijos įgauna išskirtinę vertę, kurios atsisakyti tiesiog neįmanoma. Naujoje S klasėje šiuolakinė prabanga ir aukščiausios klasės komfortas pasiekė naują lygį. Tai ideali poilsio vieta tiems, kuriems automobilis ir ateityje bus daugiau nei transporto priemonė. Automobilis pasižymi automatiškai išsiskleidžiančiomis durų rankenomis.

Tarp automobilio privalumų: ilga kėbulo bazė, vėliavos laikiklis dešinės pusės priekiniame sparne, panoraminis stogas, sėdynės iš išskirtinės designo Exclusive nappa odos, Designo DINAMICA microfibre juodos spalvos lubų apdaila , Burmester garso apratūra, galinė sėdynė su pusiau gulima pozicija (Executive seat). Ypatingas komfortas galiniams keleiviams: multimedia, išmani klimato kontrolė, el. valdomos sedynės su šildymo, ventiliacija ir masažo funkcijomis, mobiliųjų įrenginių įkrovimas.

Mercedes-Benz S-class W223 nuoma vestuvėms ir verslo kelionėms. Šiuolakinė prabanga ir aukščiausios klasės komfortas.

Vietų skaičius keleiviams: 3 (galinė sėdynė 2 keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!