Mikroautobusų nuoma su vairuotoju | Evitra

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju

Jūsų geriausiems kelionės įspudžiams...

Ieškote geriausio sprendimo savo planuojamai kelionei?

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju Jūsų patogiai kelionei į bet kurį Lietuvos miestą arba į užsienį! Siūlome 8-23 vietų mikroautobusų nuomą su asmeninio vairuotojo paslaugomis. Naujo modelio transportas leis visiems keleiviams mėgautis maksimaliausiu komfortu kelionės metu bei visais transporto privalumais: reguliuojamos sėdynės, USB lizdai krauti įrangas, DVD ekranai, gido mikrofonai, kokybiška vaizdo ir garso aparatūra ir daugelis kitų! Mūsų profesionalūs, mandagūs vairuotojai pasirūpins kad kiekvienas keliaujantis asmuo jaustųsi itin saugiai o kelionės planas būtų įvykdytas laiku.

Keliaukite be rūpesčių ir mėgaukitės įspūdžiais!

Mikroautobusų nuoma ekskursijoms

Turistinės klasės mikroautobusai ekskursijoms. Išvykoms po visą Lietuvą ir į užsienį. Didelis transporto pasirinkimas bet kuriai keliaujančiai grupei. Mikroautobusuose įrengta gido vietą ir gido mikrofonai, toks transportas puikiai tiks gidui bei visiems keliajančiams asmenims.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Optimaliausias variantas Jūsų svečiams bei giminaičiams pasiekti vestuvės vietą ir saugiai grįžti namo Jums patogiausiu laiku ir iš Jums patogiausios vietos. Platus vestuvinių mikroautobusų pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų, dydžių. Transportas pagal bet kurį skonį ir pageidavimus.

Mikroautobusų nuoma mergvakariui

Mikroautobuso nuoma mergvakariui - puiki galimybė praleisti mergvakario vakarėlį draugių būryje be jokių rūpesčių. Draugiški bei rūpestingi vairuotojai padės visai kompanijai įvykdyti suplanuotą maršrutą, palaikyti ypatingai linksmą nuotaiką, keliauti saugiai ir patogiai. Transportas mažai ir didelei draugių kompanijai.

Mikroautobusų nuoma bernvakariui

Mikroautobuso nuoma bernvakariui - puiki galimybė praleisti bernvakario vakarėlį draugų būryje be jokių rūpesčių. Draugiški bei supratingi vairuotojai padės visai kompanijai įvykdyti suplanuotą maršrutą, palaikyti ypatingai linksmą nuotaiką, keliauti saugiai ir patogiai. Transportas mažai ir didelei draugų kompanijai.

Mikroautobusų nuoma šventėms

Mikroautobuso nuoma Jūsų šventei. Planuojate gimtadienį, jubiliejų, krikštynas, naujametinius, kalėdinius, įmonės vakarėlius? Transporto nuoma su vairuotoju tai puikus sprendimas pervežti visus svečius, giminaičius ir kitus švenčių dalyvius į šventes vietą bei po šventės iki namu. Siūlome platų transporto pasirinkimą visoje Lietuvoje.

Mikroautobusų nuoma laiduotuvėms

Mikroautobuso nuoma laidotuvėms. Asmeninio vairuotojo paslaugos. Atvykimas į bet kurį nurodytą vietą. Saugi kelionė, malonus aptarnavimas, greitai bei paprastas užsakymo būdas ir Jums patogus paslaugų apmokėjimas. Transporto pasirinkimas pagal vietų skaičių, spalvą, modelį. Asmeninio vadybininko pagalba.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.