Automobilių nuoma vestuvėms | Evitra

Automobilių nuoma vestuvėms

Naujausių automobilių nuoma

Jūsų tobulai šventei

Naujiena autoparke: Mercedes-Benz S klasės automoblilis!

Naujausias Mercedes-Benz S klasės nuoma jau šią vasarą Jūsų vestuvėms. Ieškote patogaus bei prabangaus automobilio savo šventei? Mercedes-Benz S-Class W223 – tai puikus pasirinkimas Jūsų prabangioms vestuvėms.

Kodėl verta rinktis Mercedes-Benz S-Class W223 nuoma vestuvėms? Naujas S klasės automobilis – tai unikalus komfortas. Jaunevedžiai sėdintys gale ant patogiausiu sėdynių galės pasinaudoti: multimedija, išmani klimato kontrolė, el. valdomos sėdynės su šildymo, ventiliacija ir masažo funkcijomis bei mobiliųjų įrenginių įkrovimas.

Mercedes-Benz S klasės automobilio nuomos kaina yra skaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus bei maršrutus. Tai reiškia, kad kiekvienas nuomos pasiūlymas yra pritaikytas konkretaus kliento poreikiams ir kelionės planui.

Plačiau apie modelį Susisiekti

S-class w223 nuoma
Automobilio nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Planuojate savo vestuves ir svajojate apie nuostabiausias, įsimintiniausias akimirkas? Bijote, kad teks susidurti su papildomais transportavimo rūpesčiais? Tikitės, kad Jūsų vestuvių šventė bus pati nuostabiausia? Transporto nuoma vestuvėms labai svarbus aspektas, nuo kurio priklauso daugelis Jūsų šventės akimirksnių, tikslus vestuvių plano įgyvendinimas bei Jūsų ir Jūsų svečių šventinė nuotaika.

Savo klientams siūlome platų vestuvinio transporto pasirinkimą: nuo retro automobilių nuomos vestuvėms iki Mercedes automobilių nuomos vestuvėms ir Audi automobilių vestuvėms, BMW automobilio nuomos vestuvėms įskaitant ir minivenus bei mikroautobusus vestuvėms. Padėsime išsirinkti vestuvinį automobilį atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus bei skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu, o visas vestuvių planas bus įgyvendintas laiku ir atitiks visus Jūsų lūkesčius.

Kviečiame rezervuoti automobilius Jūsų vestuvėms ir pasirūpinti automobilių nuoma vestuvėms jau dabar! Automobilių pasirinkimas Susisiekti

Naujausi automobiliai Jūsų vestuvėms!

Mercedes autonuoma vestuvėms

Naujausias Mercedes-Benz S class vestuvėms

Naujausias. Stilingas. Gausios kompektacijos ir įspūdingai atrodantis naujausias juodasis Mercedes Jūsų vestuvėms.

Plačiau
Mercedes nuoma vestuvėms

Naujausias Mercedes V class vestuvėms

Juoda klasika. Elegantiškas ir erdvus. Naujasausias V class vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams, svečiams.

Plačiau
Audi nuoma vestuvėms

Naujausio modelio elegantiška Audi A6 vestuvėms

Verslo klasės, juoda ir žavinga naujausio modelio Audi A6 Jūsų stilingai vestuvių šventei ir malonioms akimirkoms.

Plačiau
Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms

Mercedes automobilių nuoma vestuvėms

Mercedes-Benz modelio automobilių nuoma vestuvėms – tai tikros prabangos ir elegancijos jausmas, kuris neabejotinai pabrėš Jūsų vestuvių šventės žavesį. Mercedes automobiliai vestuvėse atrodys itin patraukliai ir sudarys žavingą ir prabangią šventės atmosferą, pradedant kelionėmis nuo pat jaunųjų namų.

Mercedes automobilio nuoma vestuvėms leis Jums pamiršti apie visus rūpesčius ir džiaugtis kiekviena šventes akimirka, keliaujant patogiai į bažnyčią, vestuvių fotosesiją, šventės vietą iš bet kokio Lietuvos kampelio! Mercedes S klasės nuoma, Mercedes V klasės nuoma, Mercedes C klasės nuoma ir kitų Mercedes automobilių modelių nuoma vestuvėms – tai Jūsų skoningas pasirinkimas.
Plačiau Pasirinkimas Galerija

Audi automobilių nuoma vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms

Audi automobilių nuoma vestuvėms — puikus sprendimas norintiems savo svarbiausią dieną keliauti patogiai, stilingai ir be jokių rūpesčių! Jūsų asmeninis vairuotojas-asistentas pasirūpins Jūsų patogia kelione ir suteiks galimybę mėgautis kiekviena savo šventės akimirka be papildomų transportavimo rūpesčių.

Audi nuoma vestuvėms — tai paslauga, kuri leis ne tik komfortiškai keliauti pagal suplanuotą vestuvių dienos maršrutą, bet ir gauti itin stilingas nuotraukas ir video medžiagą iš Jūsų svajonių šventės! Kartu su Audi modelių automobiliais vestuvėse atrodysite šiuolaikiškai, madingai, patraukliai ir itin skoningai!
Plačiau Pasirinkimas Galerija

Automobilių papuošimai ir dekoracijos vestuvėms

Automobilis su vairuotoju vestuvėms

Elegantiškos ir subtilios

Nebrangios automobilių dekoracijos vestuvėms mėgstantiems subtilumą ir ryškios ir įsimintinos mėgstantiems puošnumą.

Plačiau
Autonuoma su vairuotoju vestuvėms

Papildymas. Bet kuriam skoniui

Naujiena! Žavingi ir stilingi automobilių papuošimai bet kuriam skoniui. Naujam vestuvių sezonui atnaujiname ir savo automobilių dekoracijų pasiūlymus.

Plačiau
Papuošimai automobiliams

Papuošimo nuoma DOVANŲ!

Stilinga šventė su šventinėmis papuošimais
DOVANŲ užsakant vestuvių automobilių nuomos paslaugas nuo €400!

Plačiau

Pasinaudokite ir kitais mūsų pasiūlymais!

Mikroautobusų nuoma vestuvėms, mergvakariams, bernvakariams
Mikroautobuso nuoma mergvakariui

Mikroautobusų nuoma mergvakariams.

Mikroautobusas mergvakariui – tai reiškia jokių papildomų transportavimo rūpesčių! Platus pasirinkimas ir draugiški vairuotojai.

Plačiau

Mikroautobusų nuoma bernvakariams.

Mikroautobusas bernvakariui – tai suplanuoto maršruto įgyvendinimas be papildomo galvos skausmo! Švęskite ir mėgaukitės!

Plačiau

Jūs klausiate – mes atsakome!

Populiariausi klausimai išsirenkant savo automobilį vestuvėms

A. Kokius automobilius vestuvėms siūlote?

Automobilių nuoma vestuvėms – vienas iš svarbių klausimų organizuojant bet kurias vestuves. Atsižvelgiame į kiekvieno kliento individualumą, norus ir pageidavimus, todėl stengiamės siūlyti platų vestuvinių automobilių nuomos paslaugų pasirinkimą, pradedant nuo prabangių automobilių nuomos vestuvėms paslaugų, tokių kaip Audi nuoma vestuvėms, Mercedes-Benz nuoma vestuvėms, BMW nuoma vestuvėms ir baigiant nestandartiniais variantais, tokiais kaip retro (senovinių) automobilių nuoma vestuvėms bei minivenų (mažų mikroautobusų) nuoma vestuvėms didesnei, kaip 4 asmenų kompanijai. Mūsų autoparkas ir automobilių pasirinkimas nuolat keičiamas ir plečiamas, dalį automobilių vestuvėms galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje "Transportas". Visi automobiliai yra naujų arba naujausių modelių (išskyrus retro automobilius). Jeigu nežinote, koks automobilis atitiks Jūsų lūkesčius, poreikiams ir skirtam nuomai biudžetui – siūlome kreiptis į mūsų vadybininkus, kurie mielai suteiks visą reikiamą informaciją, parengs pasiūlymą ir padės išsirinkti tinkamiausią automobilio nuomos variantą.

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad paslaugas teikiame oficialiai, yra pasirašoma transporto nuomos paslaugų sutartis ir išrašoma sąskaita, todėl pasirenkant mūsų kompaniją, kaip Jūsų vestuvių transporto paslaugų tiekėją – dėl aukščiausios kokybės paslaugų atlikimo galite būti ramūs. Sužinoti daugiau informacijos apie kompaniją ir artimiau susipažinti su mūsų veikla galite mūsų svetainės skiltyje "Apie mus".

B. Kur galima pažiūrėti automobilių nuotraukas ir susipažinti su aprašymu?

Kiekvieno siūlomo automobilio vestuvėms nuotraukas ir aprašymą suteiks mūsų vadybininkai kartu su parengtu komerciniu pasiūlymu vestuvių automobilių nuomos paslaugoms. Taip pat dalį siūlomų automobilių vestuvėms nuotraukų yra patalpintos mūsų svetainės skiltyje "Transportas" ir galerijoje šio svetainės puslapio apačioje. Jeigu mūsų klientams kyla bent vienas klausimas dėl vestuvinio automobilio aprašymo, kviečiame kreiptis į mūsų vadybininkų komandą, kurį suteiks visą reikiamą informaciją ir suteiks savo pagalbą visais vestuvių automobilių nuomos klausimais.

Su mūsų komanda galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje "Kontaktai".

C. Kokiuose miestuose išsinuomojate automobilius vestuvėms?

Automobilių nuomos vestuvėms paslaugas teikiame visoje Lietuvoje ir galime atvykti į bet kurį užsienio miestą (išskyrus retro automobilius, kurių nuomai taikomi tam tikri apribojimai, priklausomai nuo automobilio)! Automobiliai randasi didžiuosiuose Lietuvos miestuose, Vilniuje, kita Kaune ir Klaipėdoje. Už papildomą ridos arba valandinį mokestį vairuotojai automobiliais atvyksta į šių miestų rajonus arba į kitus Lietuvos, užsienio miestus, kuriuose reikėtų automobilių vestuvėms nuomos paslaugų. Taip pat, jeigu planuojate vestuvių planą sudaryti per keletą miestus (pvz. iš Vilniaus vykti į Trakus, Kauną, Palangą ir kitus miestus) – toks planas taip pat yra įmanomas.

Į klausimus kur tiksliai randasi pageidaujamas automobilis ir kiek kainuotų jo atvykimas į Jūsų pasirinktą miestą, mielai atsakys mūsų vadybininkai, su kuriais galite susisiekti Jums patogiausiu būdu, visi iš kurių nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

D. Kiek kainuoja automobilių vestuvėms nuoma?

Automobilių nuomos kaina vestuvėms priklauso nuo šventės datos, nuomos trukmės, planuojamos ridos (maršruto), automobilio modelio ir kitų asmeninių pageidavimų. Kadangi visos kainos skaičiuojamos individualiai, priklausomai nuo anksčiau aprašytos informacijos, visus automobilių nuomos vestuvėms pasiūlymus rengia mūsų vadybininkai.

Suprantame, kad vestuvių šventės organizavimas reikalauja ypatingai daug išlaidų, todėl siekiant užtikrinti ne tik aptarnavimo kokybę, bet ir pateikti mūsų klientams patraukliausius automobilių nuomos pasiūlymus, mes nuolat skelbiame įvairiausias akcijas, nuolaidas ir kitus ypatingus pasiūlymus, tarp kurių ir automobilių nuomos vestuvėms paslaugos sumažintomis kainomis! Visus aktualius pasiūlymus galite peržiūrėti mūsų socialinių tinklų paskyroje “Facebook” platformoje arba mūsų svetainės skiltyje “Ypatingi pasiūlymai”.

E. Ar teikiate automobilių papuošimo paslaugas ir kiek tai kainuoja?

Automobilius papuošti vestuvėms galima. Papuošti vestuviniais papuošimais automobilį galite patys (arba Jūsų samdyti asmenys) per automobilio nuomos laiką šventės dieną arba automobilių vestuvių papuošimo paslaugą galite užsisakyti tiesiogiai pas mus. Automobilis Jūsų vestuvių dieną atvyks į nurodytą vietą jau su pasirinktais papuošimais, kuriais iš anksto pasirūpins mūsų automobilių vestuvinių papuošimų nuomos paslaugas teikianti komanda. Dalį turimų automobilių papuošimų vestuvėms galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Papuošimų nuoma vestuvėms”. Kartu prie kiekvieno vestuvinių papuošimų nuotraukų ir aprašymo rasite ir papuošimų paslaugos kainą, į kurią jau įtraukiame visus mokesčius.

Turint savo papuošimus ir norint juos uždėti ant automobilių, prašome iš anksto perspėti apie tai mūsų vadybininkus. Pabrėžiame, kad papuošimai neturi pakenkti automobilių dažams arba kitaip sugadinti automobilio būklę. Papuošimai neturi būti klijuojami, neturi turėti aštrių dalių. Pasiteirauti dėl automobilių papuošimo paslaugos vestuvėms galima mūsų vadybininku, kurių kontaktus rasite mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

F. Ar išsinuomojate mikroautobusus vestuvių svečiams?

Visada būsimiems jaunavedžiams primename tarp visų kitų vestuvinių rūpesčių nepamiršti ir apie vestuvių svečių transportavimą iš namų iki bažnyčios arba iš bažnyčios iki šventės vietos ir vėliau iki namų. Mikroautobuso nuoma vestuvėms – tai ypatingai patogus būdas transportuoti savo vestuvių svečius ir palikti jiems tik geriausius įspūdžius nuo vestuvių šventės. Daugiau informacijos galite rasti mūsų svetainės skiltyje “Mikroautobusų nuoma vestuvėms”.

Savo autoparke turime platų mikroautobusų nuomos vestuvių šventei pasirinkimą – transportą nuo 8 iki 50 vietų. Platus pasirinkimas leis keliauti į Jūsų vestuvių šventę bet kokio dydžio kompanijai labai patogiai ir draugiškai. Dalį siūlomų transporto priemonių galite peržiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Transportas”. Nežinote kokį transportą geriau pasirinkti ir kaip geriau suderinti jį prie lengvųjų automobilių? Kiek kainuos mikroautobuso nuoma vestuvėms? Mūsų vadybininkai visada pasirengę Jums padėti!

Planuojantiems smagiai praleisti bernvakario ir mergvakario vakarėlius, siūlome susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis “Mikroautobusų nuoma bernvakariams” ir “Mikroautobusų nuoma mergvakariams“.

G. Ar nuomojate tik prabangius automobilius vestuvėms?

Tarp mūsų automobilių nuomos paslaugų pasirinkimo vestuvėms yra tokios paslaugos, kaip prabangių automobilių nuoma vestuvėms ir įprastos, žemesnės klasės automobilių nuomos su vairuotoju paslaugos. Priklausomai nuo skirto automobilių nuomai biudžeto, mūsų vadybininkai parinks optimaliausią automobilių vestuvėms nuomos variantą, pradedant nuo prabangių automobilių nuomos vestuvėms paslaugų ir baigiant paprastesniais variantais.

Dažnai mūsų teiraujasi dėl 8 vietų transporto nuomos vestuvėms tam, kad visi artimieji vestuvių svečiai galėtų keliauti kartu su būsimais jaunavedžiais. Tai puikus variantas keliauti už mažesnę kainą, tačiau visiems kartu! Visus įmanomus vestuvinių automobilių nuomos variantus maloniai pateiks mūsų vadybininkai. Netiko nuomos kaina? Ne bėda, mielai peržiūrėsime ką galima pasiūlyti iš kitų variantų!

H. Kaip galima rezervuoti automobilį vestuvėms?

Išsinuomoti (rezervuoti) automobilį vestuvėms (arba kitą pageidaujamą transportą vestuvėms) galite po visų užsakymo detalių sudarymo Jums patogiu būdu, kurie nurodyti mūsų svetainės skiltyje “Kontaktai”.

Primename, kad dirbame oficialiai, todėl yra pasirašoma sutartis, išrašoma sąskaita. Visi dokumentai yra parengiami užsakovo vardu ir išsiunčiami pasirašymui bei apmokėjimui užsakovo elektroniniu paštu. Esant klausimams dėl dokumentų pasirašymo arba sąskaitos apmokėjimo – galite kreiptis tiesiogiai į mūsų vadybininkus.