Automobilių nuoma | Evitra

Automobilių nuoma vestuvėms

Automobiliai Jūsų tobuloms vestuvėms

Platus transporto pasirinkimas Jūsų tobulai šventei. Nuo retro transporto iki naujausių modelių automobilių, minivenų, mikroautobusų. Padėsime išsirinkti vestuvinį transportą atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus, skonį, norus, skirtą biudžetą. Komplektuosime keletą transporto priemonių tam, kad galėtumėte mėgautis Jūsų svarbiausia diena be jokių rūpesčių, kadangi visi Jūsų svečiai, fotografai, vedėjai ir kiti svarbūs asmenys keliaus su maksimaliausiu komfortu.

Atsipalaiduokite, grožėkitės ir mėgaukitės šventė kartu su Evitra. Tebeliko tik išsirinkti...

Audi automobilių nuoma

Audi automobilių nuoma vestuvėms. Audi automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Mercedes-Benz automobilių nuoma

Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms. Mercedes-Benz automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

BMW automobilių nuoma

BMW automobilių nuoma vestuvėms. BMW automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Retro automobilių nuoma

Retro automobilių nuoma vestuvėms. Retro automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Kitų modelių automobilių nuoma

Įvairių modelių automobilių nuoma vestuvėms. Įvairių modelių automobilių nuoma vestuvėms Vilniuje ir visoje Lietuvoje.

Komplektuokite kelis automobilius

Komplektuokite kelis automobilius. Automobiliai ir minivenai, automobiliai ir mikroautobusai. Bet koks derinis pagal keleivių skaičių ir Jūsų pageidavimus.

Automobilių nuoma vestuvėms

Vestuvinių automobilių nuoma Jūsų įsimintinoms akimirkoms! Renkatės klasiką? Naujausių modelių Audi, BMW, Mercedes-Benz automobiliai su asmeninio vairuotojo paslaugomis suteiks šventei išskirtinės elegancijos ir žavesio jausmą bei pavers Jūsų vestuves – įsimintiniausia diena Jūsų gyvenime.

Platus transporto pasirinkimas iš įvairiausių modelių, spalvų. Suteikiame galimybę kiekvienam rasti savo svajonių transportą savo tobuloms vestuvėms...

Minivenų nuoma vestuvėms

Vestuvinių minivenų nuoma – tai puiki galimybė keliauti su maksimaliausiu komfortu. Tokio tipo transportas talpina iki 8 keleivių, todėl bet kuri kelionė žada būti linksma, juk keliauti visiems kartu visada yra smagiau! Puikus sprendimas mėgstantiems komforto jausmą bei keliajantiems su didesnė žmonių kompanija.

Pasirinkimas iš naujausių modelių Opel Vivaro, Mercedes-Benz Vito, Viano, V-class minivenų. Idealiai komplektuojasi su lengvaisiais automobiliais ir didesniais mikroautobusais.

Mikroautobusų nuoma mergvakariams

Įvairių vietų mikroautobuso nuoma mergvakariui. Merginos galės rinktis iš mikroautobusų įvairių spalvų, didžių, modelių. Asmeninis vairuotojas bus pasiruošęs padėti Jums įvykdyti visą suplanuotą mergvakario maršrutą ir pasirūpins kad kelionė praeitų linksmai, saugiai ir įsimintinai.

Pasirinkimas iš Mercedes-Benz Sprinter arba VW Crafter modelių, mažesnių ir didesnių vietų pagal Jūsų skonį ir pageidavimus.

Mikroautobusų nuoma bernvakariams

Įvairių vietų mikroautobuso nuoma bernvakariui. Vaikinai galės rinktis iš mikroautobusų įvairių spalvų, didžių, modelių. Asmeninis vairuotojas bus pasiruošęs padėti Jums įvykdyti visą suplanuotą bernvakario maršrutą ir pasirūpins kad kelionė praeitų linksmai, saugiai ir įsimintinai.

Pasirinkimas iš Mercedes-Benz Sprinter arba VW Crafter modelių, mažesnių ir didesnių vietų pagal Jūsų skonį ir pageidavimus.

Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Įvairių vietų mikroautobuso nuoma vestuvėms – tai geriausia galimybė pasirūpinti visais Jūsų braugiausias svečiais. Parvežimas iš šventės vietos, saugus parvežimas iš šventės vietos iki namų. Paslaugūs ir malonus vairuotojai pasirūpins kiekvienu Jūsų svečiu. Vestuviniai mikroautobusai puikia komplektuojasi su kitomis transporto priemonėmis.

Pasirinkimas iš Mercedes-Benz Sprinter arba VW Crafter modelių, mažesnių ir didesnių vietų pagal Jūsų skonį ir pageidavimus.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių mikroautobusų su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Naudokitės bevieliu internetu* kelionės metu.