Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Darbuotojų pervežimas

Keleivių pervežimo įmonė Evitra LT taip pat veža mokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus vaikus. Siūlome vaikų pervežimą į mokyklą, stovyklas, poilsio vietas ir kt.

  • Transporto nuoma ekskursijoms;
  • Transporto nuoma išleistuvėms;
  • Vaikų pervežimas į stovyklą, poilsio vietas;
  • Vaikų vežimas į mokyklą.

Mūsų kompanija turi didelę patirtį atliekant vaikų pervežimą. Moksleivių vežimas Vilniuje vykdomas tik specialiai įrengtais įvairių dydžių mikroautobusais ir autobusais. Vaikų pervežimo transporte yra įrengti televizoriai, saugos diržai, galioja keleivių draudimas. Todėl jūsų vaikų kelionė bus komfortabili, maloni ir saugi.

Mes parinksime jums geriausią variantą (autobusą, mikroautobusą), kuris bus tinkamas pagal keleivių skaičių, tėvų pageidavimus ir biudžetą.

Moksleivių vežimas iš/į mokyklos, renginius, varžybas, ekskursijas Lietuvoje ir Europoje.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių automobilių su vairuotoju variantų. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** kelionės metu