Vestuvių planuotojams | Evitra

Vestuvių planuotojams

Transporto nuomos pasiūlymai

vestuvių planuojams (-oms)!

Bendradarbiauti – verta!

Organizuoti vestuves – Jūsų pomėgis, aistra? Savo klientų patogumui planuojate siūlyti dar daugiau paslaugų? Tuomet turime Jums aktualius vestuvinio transporto nuomos pasiūlymus! Bendradarbiaujant kartu galime išpildyti visus būsimų jaunavedžių pageidavimus ir išspręsti visas transportavimo rūpesčius vienu metu!

Transporto paslaugos vestuvių planuotojams

Ne tik aktualu, bet ir naudinga!

Esate vestuvių organizatorius (-ė), planuotojas (-a), rengvinių vedėjas, muzikantas, fotografas? Tuomet turime Jums puikų bendradarbiavimo pasiūlymą! Teikiame transporto nuomos vestuvių paslaugos ir esame pasirengę bendradarbiauti su tapti Jūsų patikimu vestuvių nuomos transporto paslaugų tiekėju!

Kodėl tai gali būti naudinga? Siūlome Jums ne tik bendradarbiavimą, tačiau tikrą draugystę! Tikime, kad kartu mes galime paversti būsimų jaunavedžių šventę tikra svajonė, taip išpildydami visus užsakovo lūkesčius, norus ir pageidavimus! Teiksime transporto nuomos pasiūlymus Jums palankiausomis kainomis ir sąlygomis tam, kad galėtume kartu bendradarbiauti ir judėti link bendro tikslo – paslaugomis patenkinto kliento!

Žemiau aprašysime visus prioritetus bendradarbiaujant su mūsų komanda, kuri suteiks Jums konsultaciją keleivių pervežimo klausimais, atsakys į visus Jūsų klausimus ir pateiks geriausius vestuvinio transporto nuomos pasiūlymus Jums ir Jūsų brangiausiems klientams! Esate suinteresuoti? Mes Jūsų lauksime!

Susisiekti

Asmeninis vadybininkas

Bendrausite su Jūsų asmeniniu vadybininku, žinančiu Jūsų poreikius, norus ir reikalavimus. Jokių netikėtumų – jokių nesusipratimų!

Platus pasirinkimas

Platus transporto pasirinkimas įvairiuose Lietuvos miestuose. Bet kuriam savo kliento poreikiui atrasime tinkamą transportą!

Sumažintos kainos

Vestuvių planuotojams ir organizatoriams siūlome tik sumažintas transporto nuomos kainas, atitinkančias turimui biudžetui. Netiko kaina? Suderinsime!

Palankios salygos

Viena sutartis ir daugiau jokio popierizmo! Skirkite savo brangų laiką kitiems svarbiems vestuvių organizavimo rūpesčiaims.

Patikimas partneris

Tik vienas paslaugų tiekėjas ir daugiau jokių rūpesčių! Būkite tikri, kad viskas praeis sklandžiai ir turėsite tik geriausius atsiliepimus.

Reklamos galimybės

Mielai bendradarbiaujame ir reklamos sferoje – patalpinsime Jus tarp savo patikimų partnerių. Būkite dar labiau matomas ir atrandamas!

Transporto paslaugos partneriams

Asmeninio transporto vadybininko paslaugos

Bendradarbiauti paprasta, kai turi asmeninį vadybininką! Išmanome visus bendradarbiavimo su partneriais klausimus, branginame kiekvieną Jūsų svarbią darbo minutę ir stengiamės kaip įmanoma labiau palengvinti bendradarbiavimą su mūsų partneriais! Jūsų asmeninis transporto vadybininkas žinos visus Jūsų poreikius, pageidavimus, lūkesčius ir reikalavimus, todėl iš karto pateiks Jums ir Jūsų klientui geriausią įmanomą transporto nuomos vestuvėms pasiūlymą. Taip pat su Jūsų vadybininku galėsite kontaktuoti Jums patogiausiu būdu ir Jums patogiausiu laiku – taip galėsite būti tikri, kad į Jūsų klausimus visada bus atsakyta labai operatyviai, o pasiūlymas pateikiamas kaip įmanoma greitai ir kokybiškai.

Transporto nuoma su vairuotoju

Platus vestuvinio transporto nuomos pasirinkimas

Visas vestuvių transportas – iš vienų rankų! Taupykite savo laiką ir užsisakykite visą transportą iš vieno tiekėjo! Siūlome transporto nuomą mergvakariams ir bernvakariams, prabangių automobilių nuomos paslaugas vestuvėms, mikroautobusų nuomos paslaugas vestuvių svečiams ir kitiems šventės dalyviams. Jokių papildomų rūpesčių – mes perimsime visus šventės dalyvių transportavimo klausimus nuo pat pradžios iki pat šventės pabaigos! Būkite tikri, kad visi vestuvių svečiai keliauja saugiai ir patogiai. Turėsite papildomų pageidavimų, klausimų, pasikeitimų? Ne bėda! Susisiekite su savo asmeniniu vadybininku ir jis pasirūpins, kad visos detalės būtų suderintos su vairuotojais, o būsimi jaunavedžiai liktų patenkinti!

Transporto nuomos vestuvėms kainos

Sumažintos transporto nuomos vestuvėms kainos

Suprantame, kad vienas iš svarbiausių aspektų renkant paslaugų tiekėją – jo teikiamų paslaugų kaina. Pripažinsime, kad kartais tam, kad išsaugoti pakeltą kokybės kartelę ir klientų aptarnavimo lygį, konkuruoti su kitais transporto nuomos tiekėjais yra ypatingai sunku. Tačiau vertiname kiekvieną savo klientą, todėl nuolatiniams klientams bei partneriams siūlome ypatingus pasiūlymus sumažintomis paslaugų teikimo kainomis! Jeigu esate vestuvių organizatorius, vedėjas, fotografas, muzikantas ir manote, kad esate pasirengęs teikti savo klientams ir daugiau paslaugų, tarp kurių galėtų būtų ir transporto nuomos vestuvėms paslaugos – kreipkitės, turime Jums patrauklius vestuvinio transporto nuomos pasiūlymus, kurias teiksime didesnėmis nuolaidomis!

Transporto nuomos pasiūlymai

Palankios bendradarbiavimo sąlygos

Kaip galima užsisakyti transportą vestuvėms greitai ir išvengti nuolatinio "popierizmo", tarp kurių ir transporto nuomos sutarčių pasirašymas, skenavimas, siuntimas... Manome, kad daug patogiau būtų tiesiog paskambinti! To pilnai užteks, jeigu turite patikimą paslaugų tiekėją, į kurį galėsite kreiptis Jums patogiausiu būdu žinant, kad jokių nesulauksite jokių nemalonių netikėtumų! Savo partneriams siūlome ne tik sumažintas transporto nuomos su vairuotoju kainas bei asmeninio vadybininko paslaugas, bet ir palankias bendradarbiavimo sąlygas, kiekviena iš kurių bus aptarta su Jumis individualiai ir įrašyta į neterminuotą paslaugų teikimo sutartį. Taip būsite apsaugoti nuo visų nesklandumų ir nemalonių situacijų! Taip Jūs žinosite, kad Jūsų užsakymas – patikimose rankose!

Transporto nuomos kompanija

Jūsų patikimas verslo partneris

Patikimas verslo partneris – tai tikriausiai svarbiausias aspektas norint užsitarnauti gerą vardą ir reputaciją. Bendradarbiaujant su patikimais paslaugų tiekėjais būsite tikri, kad visos paslaugos Jums ir Jūsų klientams bus suteiktos kokybiškai ir laiku. Kas liečia vestuvių organizavimo sferą, toks partneris yra būtinas ir pasirūpinant būsimų jaunavedžių transportavimu! Keleivių pervežimo paslaugas rinkoje teikiame nuo 2011 metų ir sėkmingai plečiamės, taip siekiant siūlyti dar daugiau transporto priemonių pasirinkimo ir transporto nuomos paslaugų spektrą, tarp kurių ir transporto nuomos vestuvėms paslaugos. Šiai dienai turime daugybę puikių atsiliepimų nuo jaunavedžių ir jų vestuvių dalyvių, sukaupėme daug patirties, susipažinome su svarbiausias transportavimo poreikiais vestuvių dieną ir svarbiausią – savo paslaugas teikiame oficialiai, pasirašant sutartį.

Transporto nuomos įmonė

Naudingos partnerio plėtros galimybės

Visada stengiamės tobulėti ir judėti į priekį visomis įmanomomis kryptimis! Judėti kartu su mumis siūlome ir Jums, vestuvių planuotojams, organizatoriams, vedėjams... Kartu mes galime padaryti klientus dar laimingesnius, nes suteiksime jiems būtent to, ko trokšta matyti kiekvienas planuojantis savo vestuvių šventę – aukštą aptarnavimo kokybę. Taip pat savo partnerius esame pasirengę pristatyti savo socialiniuose tinkluose, savo internetinėje svetainėje ir kitose platformose, taip suteikiami dar daugiau galimybių pristatyti savo paslaugas ir sulaukti dar daugiau dėmesio! Tai leis mums kartu plėsti savo paslaugų pasirinkimo spektrą išsaugojant paslaugų teikimo kokybę! Žinome ir tikime, kad draugauti – verta!

Kokias paslaugas siūlome?

Transportas vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms

Automobilių nuoma vestuvėms.

Prabangių automobilių nuoma vestuvėms. Platus pasirinkimas tarp įvairių automobilių modelių. Kiekvienam skoniui ir poreikiui.

Plačiau
Mikroautobusų nuoma vestuvėms

Mikroautobusų nuoma vestuvėms.

Mikroautobusų nuoma mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms. Pasirinkimas nuo mažų iki didelių mikroautobusų bet kurio dydžio kompanijai.

Plačiau
Papuošimo paslauga vestuvėms

Papuošimo paslauga vestuvėms.

Subtilu ir elegantiška. Automobilių papuošimai vestuvėms. Automobilių papuošimo paslaugos išrankiausiems skoniams tik nuo €5!

Plačiau