Mercedes-Benz S class nuoma | Evitra

Mercedes-Benz S class W222Nr.33

Prabangus lengvasis automobilis
W223 Mercedes nuoma

Mercedes-Benz S-class (W222) nuoma su vairuotoju Jūsų tobuloms kelionėms! Prailgintas kėbulas (LONG modelis) suteiks galiniams keleiviams galimybę keliauti itin patogiai. Mercedes-Benz S klasės automobilio nuoma su vairuotoju itin populiari ir aktuali planuojant vestuves, pasitinkant svarbų svečią, norint keliauti prabangiai į verslo susitikimus, į asmenines keliones. S klasės automobiliai visada buvo etalonas prabangių sedanų klasėje ir iki šiol diktuoja prabangumo ir saugumo standartus. Įspūdinga charizmatiškoji išorė atspindi statusą ir prestižą. Automobilio komfortą įvertinsite jau nuo pat pirmųjų kelionės minučių, nes S klasės automobilio nuoma su vairuotoju pastebimai sumažins visus kelionės rūpesčius.

Privalumai: odinis salonas, oro kondicionierius, galiniai monitoriai, juoda automobilio spalva, Hi-End Burmester garso aparatūra, el. valdomos galinės sėdynės ir daugelis kitų privalumų.

Vietų skaičius: 3+1 (3 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!