Mercedes Benz nuoma Vilniuje | Evitra

Mercedes Benz C classNr.6

Lengvasis automobilis

Mercedes-Benz C klasė - Lietuvos metų automobilis 2022!

Sukurtas tam, kad būtų patogu.

Atraskite naują prabangos lygį. Automobilyje ypač pagalvota apie gale sėdinčius keleivius — erdvė su išskirtinėmis detalėmis, kurioje galima gerai jaustis. Naujasis C klasės sedanas į jūsų gyvenimą įneša komforto. Naujajame C klasės sedane inovatyvumas dera su prabanga. Naujasis C klasės sedanas įkūnija šiuolaikinės prabangos raidą.

Dizainas

Sportiškumo išraiška. Dinamiška ir progresyvi išvaizda. Sumažintos linijos dera su išraiškingais skulptūriškais paviršiais. Rezultatas – minimalistinio dizaino idioma, kurioje prabanga ir sportiškumas dera kaip savaime suprantamas dalykas. Naujasis priekio dizainas. Dinamiškas. Išraiškingas. Dinamiškos proporcijos, pailginta ratų bazė ir plati tarpvėžė suteikia naujajam C klasės automobiliui aiškų judėjimo į priekį pagreitį. Sportiškame C klasės salone naujovės turi savo vietą. Šiuolaikiniai apdailos elementai tęsia šiuolaikinio dizaino idiomą.

Komfortas

Lipkite vidun. Giliai įkvėpkite. Daugybė naujoviškų komforto elementų užtikrina, kad kelionė būtų atpalaiduojanti ir patogi. Įlipkite ir išlipkite. Jauskitės kaip naujai gimę. Naujoji C klasė atpalaiduoja nuo pat pirmos sekundės. Daugiau laisvės: erdvi galinė dalis. Dėl erdvios erdvės koncepcijos gale sėdintys keleiviai turi dar daugiau vietos kojoms nei ankščiau. Naudodami aplinkos apšvietimą sukursime norimą atmosferą naujojoje C klasėje.

Mercedes-Benz C klasė - "Lietuvos metų automobilio 2022" rinkimų nugalėtojas!

Jubiliejiniai, 25-ieji, „Lietuvos metų automobilio“ rinkimai pasibaigė su trenksmu – titulą iškovojo Mercedes-Benz C klasė! Mercedes-Benz modelis šio konkurso nugalėtoju tapo antrą kartą – lygiai prieš ketvirtį amžiaus surengtuose pirmuosiuose rinkimuose triumfavo tuo metu avangardinis A klasės modelis. Mercedes-Benz C klasė taipogi pelnė ir kitą svarbų apdovanojimą – jai atiteko „Metų multimedijos“ titulas.

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!