Vestuvių transportas, BLOG | Evitra


VERSLO KELIONĖS

Evitra Blog

VESTUVINIS TRANSPORTAS. KOKS TINKA JUMS?

Vestuvinis transportas

Vestuvės – nuostabi šventė pasikartojanti tik vieną kartą gyvenime. Vestuviu diena norisi, kad viskas būtų nuostabiai, todėl neverta pamiršti apie vestuvinį transportą. Vestuvinis transportas yra be galo svarbus kaip jaunųjų porai taip ir svečiams. Vestuvinis transportas sukelia šventei atmosferą ir neužmirštamus įspūdžius. Prabangaus transporto nuoma su vairuotoju – tai ne tik gražu, bet ir patogu.

Vestuvėse naudojamas transportas gali pasirodyti kaip vienas iš mažiau svarbių dalykų, tačiau jis gali turėti didelę įtaką visam vestuvių renginiui. Išrinkite išskirtinio modelio automobilį Jūsų ypatingai šventei jau šiandien Evitra autoparke!

Koks automobilis tinka jaunavedžiams?

Jaunavedžiai dažniausiai renkasi lengvuosius automobilius. Lengvieji automobiliai tai prabangos ir komforto simbolis. Mūsų autoparke galite rasti naujausių modelio automobilius.

S-class nuoma vestuvėms

Naujausias Mercedes-Benz S-class W223 nuoma vestuvėms! Naujausio modelio Mercedes-Benz S-class W223 — puikus pasirinkimas Jūsų prabangioms vestuvėms. Mercedes-Benz S-class tai grožio bei komforto santykis. Sukurkite neužmirštamas vestuves ir į šventės vietą atvykite naujausio modelio automobiliu.
Baltos spalvos Mercedes-Benz C-class – puikus pasirinkimas vestuvėms. Vasaros metu norisi šviesių spalvų, todėl verta atkreipti dėmesį į baltos spalvos naujausio modelio Mercedes-Benz C-class automobilį. Saulėtą vasaros dieną mašina atrodys dar gražiau nes atspindis saulės spindulius.
Naujausia Audi A6 – automobilis kuris papuoš kiekvieną šventę. Kartu su Audi modelių automobiliais vestuvėse atrodysite šiuolaikiškai, madingai, patraukliai ir itin skoningai!

Automobilių nuoma vestuvėms

Koks transportas tiks mergvakariui/bernvakariui?

Tokioms progoms siūlome naujausio modelio 7-erių vietų Mercedes-Benz V-class. Mercedes-Benz V-class nuoma Vilniuje padės keliauti Jums be rūpesčių ir su komfortu.

Koks transportas tinka svečių pervežimams?

Svečių pervežimams siūlome erdvų Mercedes-Benz Sprinter. Turistinės klasės Mercedes-Benz Sprinter tai gausios komplektacijos itin patogus ir patraukliai atrodantis mikroautobusas. Mikroautobusų nuoma svečiams šventės metu tai prabangu bei patogu! Šventės metu pasirūpinkite ne tik savimi, bet ir savo svečių patogumu!
Šventės metu pamirškite apie pervežimo nepatogumus! Profesionalūs vairuotojai pasirūpins visomis kelionės smulkmenomis, todėl galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis Jūsų švente.
Mėgaukitės geriausiomis akimirkomis be jokių papildomų rūpesčių.