Transporto nuoma delegacijų pervežimui | Evitra

Transporto nuoma delegacijų pervežimui

Evitra realizuotos verslo kelionės bei delegacijų aptarnavimas svarbių svečių atvykimo metu

2023 m. liepos 10-12 d. Lietuvos sostinėje vyko NATO Summit 2023, kurio metu Vilniuje susirinko 37 šalių atstovai. Mūsų komanda turėjo didelę garbę tiesiogiai aptarnauti ne tik renginio svečius, bet ir Naujosios Zelandijos, Belgijos bei Lenkijos delegacijas. Ypatingą garbę turėjome rūpindamiesi pirmosios Lenkijos ponios Agatos Kornhauser-Duda’os pervežimu. Aptarnavome ir visame pasaulyje žinomas žiniasklaidos įmones, o tarp jų atsirado NBC ir CNN. Plačiau su Lietuvoje vykusiu NATO Summit suvažiavimu ir Evitra suteiktu komentaru apie transportą delegacijų aptarnavimui kviečiame susipažinti čia: 15min portalas.

2023 m. balandžio mėn. Vilniuje vyko Lietuvos ir Armėnijos verslo forumas. Evitra džiaugiasi galėjusi pasirūpinti Armėnijos delegacijos aptarnavimu.

2022 m. vasario mėn. vykusiame Lietuvos Respublikos prezidento — Gitano Nausėdos ir užsienio šalių ambasadorių susitikimo metu Evitra turėjo didelę garbę pasirūpinti Saudo Arabijos Karalystės ir Indijos ambasadorių aptarnavimu.

2021 m. liepos mėn. Lietuvoje lankėsi ypač svarbūs svečiai — Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio delegacija su šalies ministrais. Turėjome didelę garbę pasirūpinti šių VIP svečių pervežimu ir aptarnavimu.

2018 m. rugpjūčio men. mikroautobusų, minivenų nuoma bei aptarnavimas Izraelio premjero Benjamino Netanyahu istorinio vizito metu.

Daugiau informacijos apie delegacijų aptarnavimą galite rasti čia.