Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Mercedes-Benz V classNr.20

Mažas mikroautobusas

Mercedes-Benz V-class nuoma su vairuotoju verslo ir asmeninėms kelionėms. Prailgintas kėbulas (ExtraLong) suteiks visiems keleiviams patogumą keliauti be rūpesčių. Galime pasiūlyti keletą juodos spalvos automobilių. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, svarbių asmenų pervežimui, delegacijoms, vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Privatūs pervežimai iš/į oro uosto, tarp miestų.

Apie modelį: pasirenkant savo kelionėms V-klasės miniveną Jūsų kelionės taps dar labiau įsimintinesnės, patogesnės ir malonesnės. Prabangios klasės minivenas užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pat pirmųjų kelionės minučių.

Privalumai: odinis salonas, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, dviejų zonų klimato kontrolė. Keleiviai ir bagažas apdrausti.

Vietų skaičius: 7+1 (7 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!