Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Mercedes-Benz V-classNr.26

Mažas mikroautobusas

Mercedes-Benz V-class nuoma su vairuotoju verslo ir asmeninėms kelionėms. Prailgintas kėbulas (ExtraLong) suteiks visiems keleiviams patogumą keliauti be rūpesčių. Galime pasiūlyti keletą juodos spalvos automobilių. Šis modelis puikiai tiks verslo susitikimams, svarbių asmenų pervežimui, delegacijoms, vestuvėms, bernvakariams, mergvakariams ir kitoms progoms. Privatūs pervežimai iš/į oro uosto, tarp miestų.

Apie modelį: pasirenkant savo kelionėms V-klasės miniveną Jūsų kelionės taps dar labiau įsimintinesnės, patogesnės ir malonesnės. Prabangios klasės minivenas užtikrins maksimaliausią komforto jausmą nuo pat pirmųjų kelionės minučių.

Privalumai: 2 vnt. USB, papildoma šildymo ir kondicionavimo sistema gale sėdintiems keleiviams, dviejų zonų klimato kontrolė. Keleiviai ir bagažas apdrausti.

Vietų skaičius: 7+1 (7 keleiviai)

Užklausos forma

Transportas nuomojamas TIK su vairuotoju. Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus mikroautobusus, autobusus. Pavaizduotas būtent mūsų siūlomas transportas. Nežinote kokį mikroautobusą pasirinkti? Mes Jums padėsime.