Keleivių pervežimo sprendimai | Evitra

Škoda KamiqNr.30

Lengvasis automobilis

Ilgalaikė automobilių nuoma be vairuotojo – vertinantiems praktiškumą, patogumą ir komfortabilumą. Aktualu keliaujantiems po Lietuvą bei Europą. Patogūs ir erdvūs automobiliai be vairuotojo leidžia pervežti net iki 4 keleivių (vairuotojas 5-tas). Apynaujo automobilio nuoma Vilniuje: automobilis pasižymi visureigio privalumais bei išskirtiniu savo dizainu, papildytas dinamiškomis formomis ir aiškiomis linijomis.
Automobilių nuoma be vairuotojų – tai puikus būdas keliauti su šeima, draugų kompanija arba darbo reikalais. Automobilis nuomojamas su KASKO draudimu ir pagalba kelyje, kurie apsaugos nuo galimų nemalonumų kelionėje bei suteiks saugumo ir užtikrintumo pojūtį visos kelionės metu. Visos nuomos metu pasirūpinsime taip serviso aptarnavimu bei padangų keitimu. Lengvųjų automobilių nuoma be vairuotojo puikiai tinka asmeniniems poreikiams, o taip pat kelionėms ir darbo išvykoms.

Vietų skaičius: 4+1 (4 vietos keleiviams)

Užklausos forma

Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus transporto modelius, kurie kol kas nėra pavaizduoti tinklalapyje.

Nežinote kokį transportą išsirinkti? Mes Jums padėsime! Užpildykite užklausos formą ir mūsų vadybininkai su Jumis susisieks.

Ieškote geriausio pasiūlymo? Pasinaudokite mūsų karštais pasiūlymais ir keliaukite už patraukliausią kainą!