GAZ 21 Volga

GAZ 21 VolgaNr.53

Retro automobilio nuoma su vairuotoju Vilniuje ir Visoje Lietuvoje

Juodos Volgos nuoma ir baltos Volgos nuoma įvairioms progoms.

Volgos nuoma vestuvėms su vairuotoju - išskirtinis ir įdomus sprendimas. Šis variantas yra idealus tiems, kurie nori pasinerti į 60-70-ųjų XX amžiaus atmosferą, išsiskirti iš šiuolaikinios minios.

Automobilio spalvą galėsite pasirinkti iš elegantiškos baltos ir klasikinės juodos. Volga nuoma Vilniuje , šis automobilis papuoš Jūsų šventė ir taps nuostabia puošmena jubiliejui arba gimtadieniui.

Volga Gaz 21 Vilniuje automobilis turi ne tik patrauklią retro stiliaus išvaizdą, bet ir maloniai nustebins Jus savo komfortabilumu. Joje galėsite mėgautis gražią muziką pagal šventes nuotaiką ir išbandyti tų metų legendinio automobilio statusą.

Legendinis automobilis Volga puikiai tinkantis vestuvėms, kuris tapo tikru raritetu sukurs tinkamą atmosferą ir padarys Jūsų žaviausią dieną „Classic“ stiliuje darįsimintinesnę.

Vietų skaičius: 4 (1-3 keleiviai)

Užklausos forma

Transportas nuomojamas TIK su vairuotoju. Transporto parkas nuolat atnaujinamas, todėl galime pasiūlyti ir kitus mikroautobusus, autobusus. Pavaizduotas būtent mūsų siūlomas transportas. Nežinote kokį mikroautobusą pasirinkti? Mes Jums padėsime.