Evitra | Keleivių pervežimo sprendimai

Proginio transporto nuoma

Proginio mikroautobuso nuoma

Nauji ir patogūs. Platus automobilių pasirinkimas pagal Jūsų skonį ir poreikius. Automobiliai su vairuotoju visuose Lietuvos miestuose.

Limuzinų nuoma

Komfortas ir elegancija. Verslo ir asmeninėms kelionėms siūlome naujausių modelių premium klasės transportą. Limuzinų nuoma.

Lengvas paslaugų užsakymas

Užpildykite kontaktinę formą ir mes susisieksime su jumis
Užpildykite užklausą
1.

Pasirinkite transportą

Mes siūlome įvairių klasių ir modelių automobilių su vairuotoju variantus. Rasite tinkamą Jums variantą, o mes pasirūpinsime Jūsų norais kelionės metu.

2.

Susisiekite su mumis

Jus domina pervežimo kaina? Nežinote kokį transportą pasirinkti? Mes Jums padėsime. Susisiekite ir gaukite patrauklų komercinį pasiūlymą ir užsakymo patvirtinimą.

3.

Megaukitės kelione

Keliaukite saugiai ir patogiai. Mūsų keleiviai ir bagažas kelionės metu yra apdrausti. Mėgaukitės nemokamais gėrimais* ir naudokitės bevieliu internetu** kelionės metu

Proginis transportas Jūsų nepakartojamai šventei

Teikiame paslaugas, kurias ilgai ieškojote

Proginis transportas skirtas padaryti Jūsų šventę dar įsimintinesnė ir įspūdingesnė!

Planuojate savo šventę ir norite pradėti linksmintis jau kelionėje iki šventės vietos? Svajojate apie ryškią ir įsimintiną šventes programą? Mergvakarį arba bernvakarį, kurį neįmanoma bus pamiršti? Vestuvės, kuriose kiekviena minutė bus linksma ir nepakartojama? Tuomet mes siūlome Jums proginio transporto nuomą arba idėją, kaip suderinti šventę ir kelionę! Transporte kelionės metu galėsite šokti, dainuoti savo savo mėgstamiausias dainas, mėgautis ypatingu salonu su galinga aparatūra, karaoke, vaizdo ekranais, baru ir sofomis. Toks transporto pasirinkimas puikiai tiks:

 • Bernvakariui arba mergvakariui;;
 • Vestuvėms;
 • Gimtadieniams;
 • Kelionėms į koncertus;
 • Išleistuvėms;
 • Linksmoms kelionėms į kitą miestą;
 • Bet kuriam vakarėliui, Jūsų ypatingoms progoms...

Party Bus mikroautobusas arba limuzinai – madingiausia ir populiariausia šventės vieta! Juk čia galios tik Jūsų taisyklės, gros tik Jūsų pasirinktą muziką, bus tik Jūsų pasirinkti gėrimai ir vairuotojas keliaus tik ten, kur Jus patys norėsite... Ar Jūs jau pasiruošę nepamirštamoms nuotykiams?

Užklausti proginio transporto nuomos kaina→

Įpatingai atrodantys

Proginis transportas atrodo itin įspūdingai kaip iš vidaus, taip ir iš išorės.

Įrengtas baras

Proginiuose transportuose įrengi barai. Kelionėje galėsite mėgautis gėrimais.

Patogumas keliaujant

Mikroautobusuose ir limuzinuose įrengtos neįprastos sėdynės. Keliauti ir mėgautis kelionę galėsite ant patogios sofos priešais barą.

Galinga aparatūra

Transporte įrengta galinga muzikos aparatūra! Kelionės metu galėsite leisti savo mėgstamiausią muziką jums patogiausiu būdu.

Karaoke

Galėsite ne tik klausyti muzikos, bet ir dainuoti! Nes kai kuriuose mikroautobusų modeliuose įrengti televizoriai, mikrofonas ir groja karaoke.

Daug vietos

Mikroautobusų vidus leidžia ne tik keliauti sėdint, bet ir vaikščioti po saloną, šokti. Kai kuriuose mikroautobusų modeliuose įrengtos specialios primonės šokėjoms/ams!

Proginio transporto nuomos kaina

Gera proginio transporto kainos garantija

Proginio mikroautobuso nuomos kaina su vairuotoju dažniausiai priklauso nuo:

 • Keleivių skaičiaus (pagal tai parenkamas transportas);
 • Kelionės / nuomos trukmės;
 • Pasirinkto transporto modelio;
 • Maršruto (kilometrų skaičiaus);
 • Užsakovo pageidavimų.

Jūs visada gausite asmeninio vadybininko pagalbą. Dažniausiai visos kainos skaičiuojamos individualiai. Palikite mums savo kelionės užklausą ir mes pateiksime Jums patrauklų keleivių pervežimo ir transporto nuomos pasiūlymą.

Lygindami kainas, atkreipkite dėmesį į tai, kad esame patyrusi patikima transporto kompanija, siūlanti šiuolaikinį ir patogų keleivinį transportą, o visi keleiviai yra apdrausti.

Užklausti kainą →
Norėtumėte gauti asmeninį pasiūlymą? Susisiekite su mumis